Zaloguj się, aby obserwować  
zbysheck

Mensa, IQ, testy na inteligencję

49 postów w tym temacie

Wreszcie znalazłem troszkę czasu, żeby zrobić test z tej stronki: http://testy.msstudio.com.pl/cgi-bin/test.cgi?username=anonim&email=nieznany&nr_testu=200

Oczywiście połowa zadań dotyczy wiedzy/umiejętności z fizyki, matematyki i języka polskiego, więc właściwie IQ badanego może być sporo wyższe albo niższe od tego co wyszło.

Ale pochwalić się muszę - 71/81pkt (135IQ) i to bez "czitowania" podczas pytań z tabelkami ;) Podobno dokładnie tyle samo mi wyszło, jak mi pani "psycholożka" robiła test kilka(naście) lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja uwazam, ze zaden taki test nie jest w stanie odzwierciedlic ludzkiej inteligencji.
Mam kilku znajomych,ktorzy takie testy rozwiazuja raczej po to, by podwyzszyc sobie samoocenę... Oczywiscie nie uogolniam, to tylko przyklad z mojego zycia.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..... Zrobiłem przed chwilą ten test i mi wyszło IQ 161..... to chyba dobrze?
a nie powiem, niektóre pytania były dość... podchwytliwe.. ale ogulnie mi sie test bardzo podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 21:53, BoyOgOyOrtH napisał:

Ja tam nie pamietam wyniku ale kiedys robiłem podobny tes i mialem cos około 160 jakos tak!!!

Ja kiedyś miałem 1000 :P. Ale jak zaczynałem takich wyników dochodzić, to se dałem na luz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować