Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozmowy na koniec tygodnia...

26 postów w tym temacie

A ja mam takie pytanie związane z WoW-em. Czy jeśli bym skasował swoje konto, to później, jak sprzedam to ten kto ode mnie kupił, będzie mógł grać na tym key-u którego ja użyłem przy instalacji czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rozliczenia "w godzinach" byłoby dużo lepiej, w końcu spac trzeba no i do szkoły pojśc też. No chyba, że za tą godzine wyszłaby jakaś kosmiczna stawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamb masz u mnie kreche. Kreche jakich malo. Kreche jakiej chyab nie zmazesz - jak mozesz powiedziec ze DOOM nie bykl zly. Dzizas to najgorzej wydane pieniadze na film w tym roku (a bylem na 3/4 filmow). Jako Filmofil czuje sie zdegustowany bo co prawda sa gusta i gusciki ale na boga to byla profanacja ekranu i zutnika o tasmie filmowej jzu nie wspominajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Domek
twórcy FF wzieli fabułe do drugiego filmu z ''siodemki'' co im tez nadzwyczajnie nie wyszło, wiec roznicy duzej nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 01:07, Niput napisał:

Chamb masz u mnie kreche. Kreche jakich malo.

Wierz mi - jakoś to przeżyję. ;)

Dnia 05.12.2005 o 01:07, Niput napisał:

Kreche jakiej chyab nie zmazesz - jak mozesz powiedziec ze DOOM nie bykl zly. Dzizas to najgorzej wydane
pieniadze na film w tym roku (a bylem na 3/4 filmow). Jako Filmofil czuje sie zdegustowany bo co prawda sa
gusta i gusciki ale na boga to byla profanacja ekranu i zutnika o tasmie filmowej jzu nie wspominajac

OK - powiedz mi tylko jaki był kontekst mojej wypowiedzi? Czy ja mówiłem o sytuacji kina jako takiego? Czy może o sytuacji w jakiej znajdują się filmy będące ekranizacjami gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ekranizacji - to nadawałby się dość dobrze Still Life, mógłby wyjść niezły thriller nie tylko dla graczy :) Ale tytuł mało znany, więc nikt się za to nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde... wow liczony za godziny to idiotyzm:/ naprawde... wyobrazacie sobie ze kazdy chcialby jak najtaniej zrobic jak najwiecej? dla low-lvl''owych graczy to jednak nic dobrego bo caly czas poswiecali by sobie a nie grze w zespole... nawet high-lvle (58-60:P) by im nie pomagaly bo: wola farmowac golda na mounta czy cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tego w hipermarkecie raczej nikt nie wystawi - mało prawdopodobne, by ludzie zainteresowali się jakąś "tetris machine" za 1000 zł"

Ja widziałem w sklepie PSP wystawionego BEZ GIER! Była tam tylko jakaś mini gierka, w której się jeździło samochodzikiem, ale gra byłaby prymitywna nawet na GameBoy Color!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 18:24, lampak napisał:

Ja widziałem w sklepie PSP wystawionego BEZ GIER! Była tam tylko jakaś mini gierka, w której się jeździło samochodzikiem,
ale gra byłaby prymitywna nawet na GameBoy Color!


A nie byl to przypadkiem Ridge Racer? Po jego uruchomieniu wlacza sie na poczatku taka mala gierka, a na dole napis "Press start to continue to Ridge Racer"... tez sie troche zawiesilem jak to pierwszy raz zobaczylem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować