Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2009 o 14:49, Ancient_Lord napisał:

PS: Ktoś grał w Baldur''s Gate: Dark Alliance na PS2? To jest w DnD?


A wyobrażasz sobie coś jawnie odnoszącego się do uniwersum D&D, a nie noszące odpowiedniego znaczka? ;)
Dark Alliance jak najbardziej umiejscowiony był w świecie Forgotten Realms i wykorzystywał mechanikę D&D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w moim temacie ! ! !
Jeśli kiedykolwiek szukaliście gry podobnej do waszego starego hitu to możesz się tutaj o to spytać. Jaśniej mówiąc jeżeli znudzi Ci się gra , a bardzo Ci się podobała to czy istnieje jakaś podobna do tej . . .
Więc może ja zacznę czy ktoś zna grę podobną do WarCrafta )()()( bo nie chcę żeby mi sie znudził a bardzo lubię RTS''a osadzonym w średniowiczu ( ? ) z bohaterami oraz wogóle fajny. Bardzo dobrze by było jeśli, ta gra była by nie za stara, może mieć duże wymagania ponieważ mam dobrego PieCa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale moze Age Of Empires 3 bendzie ci sie podobał tylko ze tam zamiast orków,elfów,truposzy są tylko ludzie wiec nie wiem czy ci sie spodoba:D


pozdrowiena i obym dobrze trafil z tą grą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Warcraft II ;)? Albo lepiej Battle Realms - wprawdzie klimaty bardziej orientalne (samuraje, gejsze i te sprawy), ale w sumie gra się podobnie - wojaków zbyt wielu się nie "produkuje" (a raczej trenuje, bo trudno tu o produkcji w ogóle mówić), więc w starciach biorą udział grupy po 10-20 jednostek. Podobnie jak w WIII nie ma jakiś jednostek uniwersalnych (tj. dobrych na wszystko). Trzeba się tylko przyzwyczaić do "trochę" innego modelu rozbudowy - np. maksymalnie można mieć 4 wieże (obronne :)), które dodatkowo muszą być obsadzone wojakiem (najlepiej takim atakującym z dystansu) oraz do systemu "produkcji" jednostek.
A z gier bardziej współczesnych (choć i tak nie najnowszych :)) - ponoć Armie Exigo są bardzo podobne do Warcrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:28, skubsa napisał:

Witam w moim temacie ! ! !
Jeśli kiedykolwiek szukaliście gry podobnej do waszego starego hitu to możesz się tutaj o to
spytać. Jaśniej mówiąc jeżeli znudzi Ci się gra , a bardzo Ci się podobała to czy istnieje
jakaś podobna do tej . . .
Więc może ja zacznę czy ktoś zna grę podobną do WarCrafta )()()( bo nie chcę żeby mi sie znudził
a bardzo lubię RTS''a osadzonym w średniowiczu ( ? ) z bohaterami oraz wogóle fajny. Bardzo
dobrze by było jeśli, ta gra była by nie za stara, może mieć duże wymagania ponieważ mam dobrego
PieCa

Możę Spell Force 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam gry podobnej do UT 2004 (nie pozostałe UT, nie BoS i nie Tribes) xP. Unreala znaleść nie moge więc szukam gry która mi go zastąpi. Przynajmniej da czasu kiedy dostane Crysisa/Stalkera........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do Quake Wars ;) A tak szczerze to spróbuj z Battlefieldem 2142 - można pograć z duża ilością graczy i się szybko nie nudzi - akurat taka gra na przeczekanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 10:24, dimatis napisał:

szukam gry podobnej do Gothic(nie morrowin ani oblivonani inne z tej serii!)
prosze dajcie jakąs!


plozdroWIENA!!!!!!!!


A probowales Die by the sword??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 14:23, skubsa napisał:

> >
Taki moje pytanko czy to RPG czy RTS??

I to i to, po trochu. Budujesz armie, jednocześnie nabijając levele bohaterem, i robiąc 400 innych rzeczy :) Polecam, naprawde warto. Moim zdaniem jedno z lepszych połączeń RTS''a i PRG''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 14:31, morthi napisał:

BOiling Point :) albo cos z klasyki moze -Soldier of Fortune 2 ?:)
ew mangowe/anime Sogo MAD

Zastanawiałem się nad Boiling pointem ;) słyszałem że niewarto kupować najnowszego Battefielda, więc on odpada. A tak serio to chyba poczekam na Unreala 3 (wrzesień) i git xP. Jeszcze ewentualnie pozostają stare UT''ki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować