Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 14:57, kibot napisał:

Fable: The Lost Chapters
Mount & Blade
No i niedługo premierę będzie miał ''''Two Worlds'''' :)


dziekuje ale z fable zrezygnuje:)
gralem lecz dlugo nie pogralem bo to dla mnie za duzo lazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:28, skubsa napisał:

Więc może ja zacznę czy ktoś zna grę podobną do WarCrafta )()()( bo nie chcę żeby mi sie znudził
a bardzo lubię RTS''a osadzonym w średniowiczu ( ? ) z bohaterami oraz wogóle fajny. Bardzo
dobrze by było jeśli, ta gra była by nie za stara, może mieć duże wymagania ponieważ mam dobrego
PieCa

Mogę ci polecić grę "Age of mythology" tam też są bogowie i herosi których trzeba ulepszać itp. i budujesz budowle,zamki,domki itp. jak w każdej strategicznej grze :). Gra nie ma dużych wymagań więc możesz śmiało ją kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:28, skubsa napisał:

Witam w moim temacie ! ! !
Jeśli kiedykolwiek szukaliście gry podobnej do waszego starego hitu to możesz się tutaj o to
spytać. Jaśniej mówiąc jeżeli znudzi Ci się gra , a bardzo Ci się podobała to czy istnieje
jakaś podobna do tej . . .

Armies of Exigo sa podobne i moim zdaniem fajniejsze od Warcrafta.Grafa lepsza, ciekawe jednostki i rozwiazania, bardzo dobre kampanie na wiele godzin grania.To oczywiscie jezeli szukasz gry do grania samemu.Jezeli do grania w sieci to nie znajdziesz nic lepszego od Warcrafta 3 (w to po prostu ciagla gra duzo ludzi).
Poza tym jezeli lubisz sredniowiecze to zainteresuj sie Age of Empires 2 + dodatek - stare ale jare.Oprocz tego masz serie Twierdza i serie Medieval Total War.Wszystkie te gry sa "hiciorami" i mozesz je kupic za sensowne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 20:29, ProHacker napisał:

Zna ktoś gierki podobne do gry : Krush Kill `n destroy ?

Niech pomyślę. Wszystkie (prawie) futurystyczne RTSy - seria Command & Conqer (może bez Red Alertów i Generals), seria Earth 21x0, Exterminacja (raczej nie polecam, chyba, że lubisz się maltretować niedopracowanymi crapami), seria Dark Reign, 7th Legion, Warzone 2100, Starcraft. Z takich mniej podobnych - Metal Fatigue, Total Annihilation i Supreme Commander, seria Ground Control (brak budowy bazy), Dark Colony.
skubsa
Z gier podobnych do WIII polecałbym jeszcze oczywiście Polan II - może nie aż tak podobna (jedna "rasa" "do wyboru", nietypowe: surowiec i sposób rozbudowy wioski), ale na pewno bardzo przyjemnie się gra - poza trybem RTS jest jeszcze całkiem rozbudowany tryb RPG (ja bym to raczej nazwał trybem H&S, ale widocznie twórcom bardziej pasowało nazwać to RPG :)). No i oczywiście, jak we wszystkich (z wyjątkiem E2140) grach Reality Pump, wszystkie jednostki zdobywają doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam gry podobnej do gothica (zdecydowanie nie do g3) gdyz lubie gry osadzone w sredniowieczu, koniecznie z trzeciej lub pierwszej osoby(nie rzadna czesc the elder scrola)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 14:45, micaa napisał:

Zna ktos gry podobne do gier typu: Travian,Plemiona ? Lubię takie gry ;]



http://www.my-fantasy.net/start/index.php - polecam gra jest mmorpg , czywiście ma grafikę. Nabijasz lvl wzmacniasz posatc kupujesz bronie , przedmioty jest fabułą wątku poboczne mozna walczyć z graczami 1x1 można zostać magiem lub wojownikiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam gry podobnej do serii gothic(1,2 lub 3) tylko nie morek, fable, gry z systemem d&d(lubię te gry ale do gothic''a nie podobne ;) ) , żadne diablo ,deamonica, i żadnej gry z widokiem z 3 osoby ;)
Chyba nie ma takiej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:31, Domon napisał:

> Zna ktos gry podobne do gier typu: Travian,Plemiona ? Lubię takie gry ;]


http://www.my-fantasy.net/start/index.php - polecam gra jest mmorpg , czywiście ma grafikę.
Nabijasz lvl wzmacniasz posatc kupujesz bronie , przedmioty jest fabułą wątku poboczne mozna
walczyć z graczami 1x1 można zostać magiem lub wojownikiem......

ale fajne screeny podobne do takiej jednej fajnej gry która była dodana do cd-a (niestety trwała tylko 10 godzin )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:36, Pediator napisał:

> > Zna ktos gry podobne do gier typu: Travian,Plemiona ? Lubię takie gry ;]
>
>
> http://www.my-fantasy.net/start/index.php - polecam gra jest mmorpg , czywiście ma grafikę.

> Nabijasz lvl wzmacniasz posatc kupujesz bronie , przedmioty jest fabułą wątku poboczne
mozna
> walczyć z graczami 1x1 można zostać magiem lub wojownikiem......
ale fajne screeny podobne do takiej jednej fajnej gry która była dodana do cd-a (niestety trwała
tylko 10 godzin )


No grafika nie powala , ale sobie zagraj i zobaczysz że ci się spodoba. Pozory mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2007 o 13:38, Domon napisał:


No grafika nie powala , ale sobie zagraj i zobaczysz że ci się spodoba. Pozory mylą.

grafika mi się podoba kim najlepiej być magiem czy wojownikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:22, dambialko napisał:

Będzie taka gra już niedługo Two Worlds


Tylko ze do niej bedzie wymagany super sprzet i nie wiem czy kazdy bedzie mogl sobie pozwolic na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować