• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.04.2007 o 16:42, Domon napisał:

Myślę że gra niema błędów i posty żadko się tu pojawią.

Mylisz się. W grze występuje błąd związany grafiką, który polega na tym, że grafika jest postrzępiona, pojawiają się czarne pola na ekranie. To jest trudno opisać, to trzeba zobaczyć i na razie jedynym rozwiązaniem jest przełączenie się z gry do Windowsa za pomocą Alt+Tab, ale podobno ten błąd ma zostać naprawiony w patchu, który ma zostać już wktótce wydany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam pytanie. Najlepiej jakby odpowiedział ktoś kto się na tym zna albo ktoś z CDP.
Mam kartę graficzną ATI Radeon 9600, ale nigdzie nie pisze, że jest Pro/XT. Więc, czy wymagania spełniam?
Mam procesor Sempron 2600+. Za mało o "200", ale czy może działać?
Proszę o odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tego co się orientuje to dziś jest wysyłka,...preoredera z gram.pl
Co do innych postów to lekko odchodzimy od kwestii technicznych... następnym razem zrobię przesiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na tym System Requirements Lab to lepiej nie polegać. Pokazuje mi, że TDU nie pójdzie, bo mam za słabą kartę graficzną. No cóż, przecież różnica między GF6600GT 256 VRAM, a GF6600GT 256 VRAM jest olbrzymia huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.04.2007 o 17:37, Kryhuu napisał:

Na tym System Requirements Lab to lepiej nie polegać. Pokazuje mi, że TDU nie pójdzie, bo mam
za słabą kartę graficzną. No cóż, przecież różnica między GF6600GT 256 VRAM, a GF6600GT 256
VRAM jest olbrzymia huh?

U mnie jest recommended oprócz CPU, który feildnął....ech. Pójdzie i tak, tylko jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam, ale czy konieczne jest przypinanie tematów o pomocy technicznej nowych gier !? Po co mi przypięte tematy o grach, których nawet nie znam. Ogólnie propaguje się na forum korzystanie z wyszukiwarki wątków - więc jeżeli kogoś by interesował np. ten to by tam napisał.
Możecie się nie zgadzać ze mną, ale byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.04.2007 o 19:20, Hewios napisał:

jak uwazacie czy na moim kompie uda mi sie pograc na highu w 1024
oczywiscie bez hdr i aa
(komp w stopce)


moim zdaniem niema szans, słaby procesor i mogłaby być lepsza karta graficzna, nastaw się na średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.04.2007 o 20:27, Bart-x16 napisał:

Zamówiłem TDU pre-order, pisze, że dojdzie 5 - 6 kwietnia, ale to przecierz święta, to kiedy mi dojdzie

Dojdzie ci 5-6 kwietnia. To jest czwartek-piątek, ale są to dni robocze. Jeszcze nie świąteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.04.2007 o 20:00, paweusz napisał:

Przepraszam, ale czy konieczne jest przypinanie tematów o pomocy technicznej nowych gier !?
Po co mi przypięte tematy o grach, których nawet nie znam. Ogólnie propaguje się na forum korzystanie
z wyszukiwarki wątków - więc jeżeli kogoś by interesował np. ten to by tam napisał.
Możecie się nie zgadzać ze mną, ale byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Taki zwyczaj. Gdy CDP wydaje nowy, znaczący tytuł to wyciąga i przykleja wątki z tą grą związane. Jednym z celów jest to, żeby rzucały sie w oczy i żeby nikt nie zakładał równolegle pięciu wątków o jakiejś nowej grze (tak pisał gdzieś jakiś niebieski. Mi się pomysł podoba. Nawet jak nie mam danej gry to lubię od czasu do czasu zajrzeć, żeby np. sprawdzić jak z poziomem polonizacji... jakie są problemy i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi komp spełnia wymagania ale procesor mam Athlon XP 2500+, robiłem se test ale mam na procesorze fail.
Cóż ja na tym nie polegam. Jak sprawdzałem czy pójdzie Dark Messiah było to samo a jak grałem to najwyższa rozdzielczość i prawie wszystko hight ;).
A tak pozatym to chyba mi Test Drive pójdzie na tym procku?
Żeby nie było to mam GF7600GS oraz 1GB ramu.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.04.2007 o 21:33, Ratefi napisał:

Mi komp spełnia wymagania ale procesor mam Athlon XP 2500+, robiłem se test ale mam na procesorze
fail.
Cóż ja na tym nie polegam. Jak sprawdzałem czy pójdzie Dark Messiah było to samo a jak grałem
to najwyższa rozdzielczość i prawie wszystko hight ;).
A tak pozatym to chyba mi Test Drive pójdzie na tym procku?
Żeby nie było to mam GF7600GS oraz 1GB ramu.;))


spokojnie ci pójdzie :) detale high i 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować