Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2007 o 10:36, Super gość napisał:

/.../
Ja odpisze :
1. Kto jest pewien że taka gra w ogóle powstanie ?
2. Jeśli nie wiadomo czy powstanie to czy wiadomo jakie będzie miało wymagania. ?
Chyba nie.

Z takim sprzętem pograj sobie na razie w Obliviona. :P

ja gram w obliviona na
512 ramu
7600gt
2400mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 10:30, milten 166 napisał:

> Ja stawiam na koniec 2008 :)
mi by się to opłacało gdyż
będe miał 8800 gtx i core duo (około 2 gb ram) w tym roku
pójdzie czy nie
(odpisz)

Ciężko mi określić czy pójdzie czy nie. Na 100% się włączy. Na 100% na low detalach będzie chodził, bo na takim kompie to raczej prędko nic nie przytnie xD. Na 75% jestem pewny że jak sie dokupi do tego zestawu jeszcze 2GB RAM to i na medium detalach pograsz. Na dzień dzisiejszy mogę tyle powiedzieć.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 10:36, Super gość napisał:

1. Kto jest pewien że taka gra w ogóle powstanie ?

Powstanie na 100%, ale może zmienić się tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 11:30, ShaDoW The Dark napisał:

Cóż mam mapę Tamriel i od Prowincji Cyrodil Skyrim jest mniejsze...


Nie martw się. Autorzy mogą tak zrobić że "niby" Cyrodil jest większe od Skyrim,a w grze nie będzie tego widać ... :]
To długi projekt , nic jeszcze nie można pewnego powiedzieć, oprócz powstania V części TESa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 21:42, ShaDoW The Dark napisał:

Słyszeliście o nadchodzącym nowej części TES? Mają to podobno być mroźne krainy a rasa to Nordowie
którzy zamieszkują Skyrim, mówcie tutaj cobyście mile widieli w tej grze!


No nieźle. Na razie nie było ŻADNYCH zapowiedzi, ŻADNYCH wywiadów w tej sprawie. Jedyne co jest wiadome to to, że Bethesda zarejestrowała Skyrim jako produkt markowy. Równie dobrze to może być najnowszy dodatek do Oblviona, czy nowa część TEZ Travels.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:06, ShaDoW The Dark napisał:

> Miłą grafikę i kilka poprawek np. kolory drzew lub poprawa wyglądu zbroi bo wyglądają
nie zaciekawie.
No cóż i pewnie małe wymagania sprzętowe... Ja bym chciał żeby w końcu było takie coś jak zdobywanie
doświadczenia i żeby walki były takie dynamiczne ja w Dark Mesiash i żeby jeszcze było podrywane
tak jak w Fable żeby Cie ludzie wielbili... Ale chyba za dużo wymagam :)


Tja, jak będzie dodawanie Expa to to już nie będzie to samo. System rozwoju postaci to jest największy wyróżnik od wielu innych gier cRPG. Podrywanie dziewczyn... komu to potrzebne? Chyba tylko niedowartościowanym smarkaczom, którzy nie mają właśnej dziewczyny. Walki dynamicznę już są w Oblivionku, np. wykorzystanie pułapek czy odcinanie kończyn kościotrupom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:31, L33T napisał:

Ja chce daggerfalla z grafiką Obka. Co do Skyrim może być fajnie (klimaty wikingów) o ile powstanie.


Daggerfall''a z ładną grafiką, ale prede wszystkim, mniej zabugowanego! To by było cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:32, ShaDoW The Dark napisał:

Szkoda że nigdzie nie można kupić starszych części TES...


Arena jest do ściągniącia ze strony http://www.elderscrolls.com/ , za to Daggerfall jest dostępny do pobrania na stronie http://www.staregry.pl/ . Niestety Battlespire oraz Redguard nie jest legalnie udostępniony w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak ja oczekuje od tej "jeszcze nie wiadomo czy napewno" nowej czesci TES''a zeby wprowadzili podobny system jak w Fable wiecie czyny ktorymi poslugujesz sie w gierce maja znaczocy wplyw na wyglad twojego chara chodz w pewnym stopniu byl by to plagiad ale moga zrobic system starzenia sie zarowno naszego bohatera jak i swiata ktory go otacza,ale oczywiscie nie moze zabraknac jeszcze lepszej grafiki,wiecej mobów,inne i wieksze miasta moze nie tyle wieksze co to zeby bylo ich wiecej,wiecej rodzajów eq <m.in. zbroje,miecze,tarcze itd>
a takze zebysmy bo na to chyba kazdy oczekuje zebysmy nie zawiedli sie wymaganiami zeby nie spartolili tego jak w przypadku G3 skoro ma to byc wspaniala gra i konkurent G3 to powinni zrobic niewielkie wymagania a nawet jak beda wielkie to przynajmiej zeby na takich jakie sa zalecane hasalo bez trudu a nie jak w G3 trzeba miec z 3 razy wieksze niz zalecane a i tak sie zacina,,,,,tego oczekuje od nadchodzacego TES''a V i takie w/w rzeczy mnie w pelni zadowola...
PozdRo i jeszcze raz Wesolych Swiat Wielkiej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od TES V oczekiwalbym te samego co od Obliviona tylko:

Bez idiotycznego lvlu mobow dynamicznego
Duzo wiecej rodzajow sprzetu
Grafy w DX10

I mamy the best cRPG ever ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie nie wiem czy to zart czy nie ale chyba tak screen to normlanie zdjecie a jezeli to grafika to poprostu wspaniała praca...wie ktos moze tak na 100% czy to zarcik byl czy moze jakas oczekiwana prawdziwa zapowiedz jezeli ktos wie o tym cos to niech wypowie sie w tym temacie,,,,,
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować