Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

TV Jetix i inne kanały dla dzieci i młodzieży [M]

90 postów w tym temacie

chcialbym zalozyć temat o telewizii jetix.to telewizja dla dzieci i młodzieży.lecą tam fajne seriale takie jak monster warriors albo dark oracle.niektórym może sie progam nie modoac ale dla tych co jetix lubia jest ten temat.można tu pisac o nowosciach w telewizii jetix itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tak:

Ten program zrobił sobie w mojej osobie wroga, ponieważ zdjęli shaman king z telewizji, a dali miejskie szkodniki.I za to ich z całgo serca nie nawidze, i wspieram akcje anty jetix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałem jeszcze kiedy był Fox Kids wtedy leciały na prawdę fajne bajki jak chociażby Lucky Luke teraz na Jetixie to nie ma zupełnie nic a szkoda, bo to spokojnie mogła być konkurencyjna stacja dla Cartoon Network

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:37, Douzi napisał:

Ja tam wolałem jeszcze kiedy był Fox Kids wtedy leciały na prawdę fajne bajki jak chociażby
Lucky Luke teraz na Jetixie to nie ma zupełnie nic a szkoda, bo to spokojnie mogła być
konkurencyjna stacja dla Cartoon Network

masz rację Douzi bo tez tak uważam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fox Kids miał na prawdę dobry program i leciało tam wiele seriali ( chociażby gęsia skórka ) i bajek, które na prawdę z chęcią się oglądało i aż nie chciało się przełączyć na inny program teraz, gdy widzę co leci na jetixie to idzie się załamać.Jedyne co jeszcze trzyma poziom to odlotowe agentki bo to akurat znośna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:46, Assax napisał:

Masz rację :)
Gdy jetix wszedł to usuneli z programu moją ulubioną bajke shin shan.



shin shan ?! nie kojarzę mógłbyś mi powiedzieć o czym ona była to może sobie przypomnę, ale po samym tytule nic mi do głowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już wiem no czasami ją oglądałem i muszę przyznać, że była na prawdę fajna, ale widzicie odkąd jeszcze Jetix a to już jest parę lat chyba to się niestety zrobił burdel i to co najlepsze to pousuwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O teraz mi się przypomniało!!!
To też była wielka bajka ;) A nie teraz jakieś durne seriale jak H2O wystarczy kropla taki badziew :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gęsia skórka
Świat według Ludwiczka
Lucku Luke
Dzieciaki z klasy 402 i wiele, wiele innych. Fox Kids miał na prawdę bogatą ofertę. Jak przypomnicie sobie jeszcze jakieś bajki to piszcie bo ja już pozapominałem tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 16:08, Assax napisał:

A puszczają jeszcze taką bajke jak kot ik bo kiedyś ją oglądałem.

Hmmm... niedawno ją widziałem ale to było bardzo późno/wcześnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POWER RANGERS!!!!! NINJA STORM!!!! YEAH!!!!!!
Ja tam nie oglądam bajek no chyba że Nowa Szkoła Króla na Disney Chanel, jestem na to za stary ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę tych bajek było co nie miara.

-Przygody Kuby Guzika
-Farma pełna strachów
-Walter Melon
-Szalony Jack Pirat
-Ach ten Andy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak kiedyś to się Mini Max nazywało i oglądałem u babci całymi dniami :). Potem przeszło na Jetix i dalej oglądałem (a co:D), chociaż nie było już takich fajnych bajek jak np "Inspektor Gadżet" tylko jakieś podróbki takowego. A teraz... Czasami może na Hypera wieczorem włącze, albo jak jestem u kuzyna i muszę kuzynki (kilka lat ma) pilnować to oglądam jakąś bajeczkę:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować