• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czy jest jakiś program który działa jak keylogger, ale wstecz, tzn musze sie dowiedzieć jakie hasło wpisywałem na PSN wczoraj rano, bo mi reset hasła nie działa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie. Keylogger odnotowuje naciśnięcia przycisków na klawiaturze od momentu jego działania. Jeżeli np. masz nowy system po formacie, logujesz się gdzieś, a parę minut później instalujesz keyloggera, to nie przejmie od Twoich danych, chyba że zalogujesz się ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.05.2010 o 15:02, matis9988 napisał:

Czy Google Chrome jest szybszy od tych przeglądarek, które wymieniłem wcześniej i ogólnie lepszy?

A czy tak trudno zainstalować i ogólnie sprawdzić? Podobno jest szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam dobrego darmowego programu anty-szpiegowskiego. Ostatnio w cda były testy tylko gdzieś przepiłem, a nie pamiętam który był na pierwszym miejscu, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W kategorii antywirów rezydentnych (skanowanie kompa w czasie rzeczywistym wygrał Avast), w kategorii antywirów skanujących na żądanie - A-Squared Free 4.5. Sam mam Avasta i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.05.2010 o 21:44, KrzyniuBDG napisał:

Szukam dobrego darmowego programu anty-szpiegowskiego. Ostatnio w cda były testy tylko
gdzieś przepiłem, a nie pamiętam który był na pierwszym miejscu, pomożecie?

Ja używam zestawu Avast + Ad-Aware. Ad-Aware jest niezłym anty-szpiegowskim programem. Ta konfiguracja sprawdza się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć.

Mam big problema :D
Potrzeba mi pilnie net.framework 3.5 tyle , że strona microsoftu nie chodzi od dłuższego czasu i nie mam skąd to pobrać , pilnie proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

WOW , świetnie<.<

To tylko plik przez który ściągasz NET FRAMEWORKA przez serwer microsoftu, ale jak już mówiłem serwer ten nie działa , więc lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, poszukuje kilku programów(bezpłatnych, bo takie też może być dobre):
- dobrą paczkę kodeków na styl ''zainstaluj i zapomnij''. Jakoś nie interesuje mnie siedzenie godzinami nad ustawieniami.
- program do obróbki video. Dobrze jakby był przejrzysty w obsłudze - dopiero zaczynam w takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.05.2010 o 22:44, Niewiernus napisał:

Witam, poszukuje kilku programów(bezpłatnych, bo takie też może być dobre):
- dobrą paczkę kodeków na styl ''zainstaluj i zapomnij''. Jakoś nie interesuje mnie siedzenie
godzinami nad ustawieniami.


każda paczka kodeków spełnia te kryteria. defaultowe ustawienia instalacji pozwalają na odpalenie każdych multimediów, do których te kodeki są przeznaczone. nie ma znaczenia czy to klite czy cccp - zawsze tak jest, a jeśli nie, to jest to tylko i wyłącznie wina usera. to, czy sobie ustawisz w opcjach co innego to już wyłącznie twoja sprawa. defaulty MUSZĄ działać, bo każda konfiguracja każdego usera jest inna, a co za tym idzie nie byłoby sensu proponowanie userowi już na starcie konkretnych innych ustawień. osobiście używam sam nie wiem jakich kodeków. jedyny problem na desktopie jaki zauważyłem to ten wynikający z wiekowości mego konfigu, czyli spowolnienia. na laptopie wszystko śmiga, pod warunkiem, że w 1080p nie jest za duży bitrate. wtedy muszę zmieniać koligację dla procesu playera, bo 2rdzeniowość działa gorzej niż 1rdzeniowość lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2010 o 00:05, soshman napisał:

Ale co Ty chcesz nim robić? Obrabiać dźwięk? Czy co? Bo obsługa dźwięku może znaczyć
wiele.

hodzi mi o to ze (darmowy) ze w programi wrzucam 2 pliki jeden to muzyka a 2 to syntezator mowy i by możnabylo zmiksowac te 2 kawałki w jedn czyli leci muzyka i leci jednoczesnie głos np lektora i by można bylo to zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.05.2010 o 16:50, Mate0 napisał:

> Ale co Ty chcesz nim robić? Obrabiać dźwięk? Czy co? Bo obsługa dźwięku może znaczyć

> wiele.
hodzi mi o to ze (darmowy) ze w programi wrzucam 2 pliki jeden to muzyka a 2 to syntezator
mowy i by możnabylo zmiksowac te 2 kawałki w jedn czyli leci muzyka i leci jednoczesnie
głos np lektora i by można bylo to zapisac

Popracuj nad polskim. Przede wszystkim. Co do programu - Audacity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.05.2010 o 22:44, Niewiernus napisał:

Witam, poszukuje kilku programów(bezpłatnych, bo takie też może być dobre):
- dobrą paczkę kodeków na styl ''zainstaluj i zapomnij''. Jakoś nie interesuje mnie siedzenie
godzinami nad ustawieniami.

K-Lite Codec Pack? Ewentualnie ściągnij All-Player i wyślij SMS za ileś tam i będziesz mógł pobrać wszystkie spotykane kodeki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czemu jak wrzucam 80 obrazków jpg to mi WMM sie wiesza można powiedzieć że działa jak chce. Raz działa ale w większości Nie. i wkurza mnie to - macie jakies porady co do programu może jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pomóżcie w wyborze najlepszego programu antywirusowego. Zależy mi aby program nie zabierał dużo pamięci ram i w miarę sprawnie chodził. Zastanawiam się nad tymi programami ale nie wiem.

Panda Internet Security 2010
http://www.bestdownload.pl/pobierz,66,Panda-Internet-Security-2010-15.00.00.html


Norton Internet Security 2009

http://www.bestdownload.pl/pobierz,12,Norton-Internet-Security-2009-16.5.0.135.html

NOD32 Antivirus 3.0
http://www.bestdownload.pl/pobierz,1755236,NOD32-Antivirus-3.0.html

Avast Home 4.8
http://www.bestdownload.pl/pobierz,1755230,Avast-Home-4.8.html

Który z tych będzie najlepszym programem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z podanych w grę wchodzi właściwie wyłącznie Norton i NOD32. Oba są już dostępne w nowszych wersjach, ale i te, które podałeś, powinny działać.
Mam NOD32 i jestem zadowolony, ale chcę niedługo kupić Nortona do testów, bo podobno się poprawił od jednej ze starszych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam Avasta i jestem zadowolony. Intuicyjny w obsłudze, nie muli kompa, no i wygrał test antywirusów rezydentnych w CDA (choć miałem go dużo wcześniej, żeby nie było, że zainstalowałem go po przeczytaniu testu ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować