Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2009 o 22:15, Gano napisał:

oryginał, jak najbardziej


Nie rozumiem u jakich podstaw leży problem.

Dnia 16.06.2009 o 22:15, Gano napisał:

Uruchamiam singla, a tu mi o płytę prosi.


Chodzi o to, że nie masz płyty, czy ....

Dnia 16.06.2009 o 22:15, Gano napisał:

Multi na szczęście zaczęło działać no ale chciałbym przejść kampanię.


... singiel nie chce działać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, piszę bo mam problem. Kupiłem Call of Duty 4 Game of the Year Edition i gdy chcę zaistalować grę napęd myśli ze 20 minut, nie ma autoodtwarzania, gdy próbuję przez Mój Komputer to też każdą operację przemyśla ze 20 minut, a gdy wreszcie udało mi się uruchoić setup, każdy plik instalował też koło 20 minut. O co chodzi? Mam nagrywarkę Samsung SH-S182D, AMD ATHLON 1800+, 768 MB RAM, RADEON 9600 PRO. Demo mi działało bez problemu. Wszystko zaktualizowane, firmware nagrywarki też. O dziwo na moim laptopie płytka działa OK. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 00:22, KaRkAsZo napisał:

Czemu na jednym serwerze wszyscy mieli taka sama bron... o.0


Zapewne tryb old - school, chociaż mógł to być jakiś mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam płytę oryginalną, ale najwidoczniej system zaczął ją wykrywać jako pirata. Może to przez ten ściągnięty plik. Chodzi o d3dx9_34.dll. Dodam, że jest to płyta pożyczona od kolegi, u którego wszystko pięknie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Skorzystałem z rady w przypietym poscie ale nic to nie pomoglo... nadal wywala mnie z multi srednio po 3 minutach, a wczesniej tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnei z dnia na dzień przestało czytać płyty ;] Far Cry''a instalowałem 3h po czym okazało sieże plik jest uszkodzony ale! po przegraniu (orginałke mam!!-.-") instalowało sie idealnie... <toć mam prawo do 1 kopi :P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 21:14, Akoss-94 napisał:

u mnei z dnia na dzień przestało czytać płyty ;] Far Cry''a instalowałem 3h po czym okazało
sieże plik jest uszkodzony ale! po przegraniu (orginałke mam!!-.-") instalowało sie idealnie...
<toć mam prawo do 1 kopi :P>

Czyli co radzisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 11:17, luq napisał:

> Czemu na jednym serwerze wszyscy mieli taka sama bron... o.0

Zapewne tryb old - school, chociaż mógł to być jakiś mod.

Raczej jakiś mod.... na old-school możesz sobie jeszcze w pewnym sęsie wybrać broń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 21:47, KaRkAsZo napisał:

przy okazji, jaki jest wasz rekord w Free for All? Moj 505 killow w 60 minut


Albo oszukujesz albo rzeczywiscie jestes taki dobry :P Moj to cos okolo 100 w 25 minut...

A teraz ja mam pytanie:

Czy moge sobie zmienic nicka i nie strace zadnych osiagniec, poziomu doswiadczenia, itp? Wiem, ze po zmianie cd-keya sie wszystko traci, moj kolega tak kiedys zrobil, a mial pare broni w goldzie juz :P

z gory thanx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 15:15, kuba9876543210 napisał:

Albo oszukujesz albo rzeczywiscie jestes taki dobry :P Moj to cos okolo 100 w 25 minut...

Nie oszukuje, raz gosciu mial ponad 540. Gdybym nie byl chory byloby wiecej heh.
Co do nicku to mozesz zmieniac bez obaw, natomiast ja mam problemik maly... chcialbym zrobic format, a nie chce konta stracic. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 18:12, KaRkAsZo napisał:

> Albo oszukujesz albo rzeczywiscie jestes taki dobry :P Moj to cos okolo 100 w 25
minut...
Nie oszukuje, raz gosciu mial ponad 540. Gdybym nie byl chory byloby wiecej heh.
Co do nicku to mozesz zmieniac bez obaw, natomiast ja mam problemik maly... chcialbym
zrobic format, a nie chce konta stracic. co robic?


Kup nowy dysk, podlacz i zainstaluj na nim nowy system, a tego gdzie masz CoD4, to nie ruszaj ;D

Wydaje mi sie, ze nie mozna zachowywac konta po reinstalce; moglbys ewentualnie probowac zasejwowac profil z gry na pendrive''ie i go podmienic po zainstalowaniu gry na nowym systemie; tak by ja zrobil gdybym MUSIAL, a jako ze nie musze to wole nie probowac. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 18:12, KaRkAsZo napisał:

chcialbym
zrobic format, a nie chce konta stracic. co robic?

w katalogu z grą znajdź sobie folder "players" zapisz sobie go gdzieś na pendrive lub płytę. Potem po instalacji gry i zaaplikowaniu patchy wklej sobie go spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować