Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Przebieg upadku community to ja znam, bo byłem jego częścią. I wiem też, że wielu starych wyjadaczy chętnie by powróciło do starego dobrego coda. Gdyby udało się zrobić taki remake jak w przypadku CS (skiny, ligi, turnieje) to nie byłoby problemu ze znalezieniem odbiorcy. Ilu ludzi którzy grali w 1.6 kiedyś pomimo tego, że są już dawno dorośli zaczęło grać w GO? Myślę, że sporo. Tak samo dużo jest graczy, fanów serii CoD którzy klikają w CS bo lepszego competitive FPSa nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli liczysz na remaster CoD-a 4 czy na co? Activision nigdy nie pozwoli na tego typu rzeczy, więc jedyną opcją pozostaje wskrzeszenie trupa. A jak wspomniałem wcześniej, ludzie przenieśli się na CS: GO lub inne gry multiplayerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co Cie tak naprawdę obchodzi na co ja liczę? I w ogóle po co ta dyskusja? Jeżeli nie podoba Ci się ten pomysł to przejdź obok. Ktoś wpadł na według mnie dobry pomysł, ma na to czas, ochotę i umiejętności, niech się tym zajmuje. Wrzuciłem na forum bo był tu wielu sympatyków tej gry, może chętnie by wrócili i mogą okazać swoje wsparcie. eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, pomóżcie.

Tknęło mnie coś dzisiaj i wygrzebałem z piwnicy nówkę sztukę w folii Cod 4 MW w wersji GOTY. Kupiona jakieś 2 lata temu w empiku miała leżeć w folii na pamiątkę czasów studenckich kiedy to grałem w tą grę na multi dzień w dzień po kilka/kilkanaście godzin dziennie.
Odfoliowałem, płytka w napędzie no i lipa.
Gra się nie chce zainstalować.
W połowie instalacji wszystko staje i nic się nie dzieje, napęd niby czyta płytę i ciągle szumi ale postępu na pasku instalatora brak. ,,aktualizowanie rejestracji składnika"- to jest w oknie instalacji, od dobrych kilku minut nic się nie rusza.

WIN 7, na tym kompie grałem już w CODa4 niejednokrotnie i problemów nie było.

Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować