Zaloguj się, aby obserwować  
Unser_Fuhrer

Metin 2

980 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2009 o 17:24, kamilos996 napisał:

Pomózcie z czego moze dropnąć dynia...

Grałem kilka lat w metina, ale o czymś takim jak dynia nie słyszałem:). Może chodzi Ci o nasionko brzoskwini? Jeśli tak to dropi ze zwykłych dzików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 17:24, kamilos996 napisał:

Pomózcie z czego moze dropnąć dynia...


Dropiła z wszystkiego ale już nie dropi bo się Hallowen skończyło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monolit, sura wp, obecnie 89 lvl i 4 miejsce wśród sur :) Na wyższych lvlach miło się gra, ale na mniejszych to same noobki. A dla tych co mówią że to syf. Smoczy na g, czarowane na p, i zbroja na g. Top 1 gildia, stalka +7, żądełko +6, i jak takim cackiem nie grać? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 18:29, Viitrik napisał:

Monolit, sura wp, obecnie 89 lvl i 4 miejsce wśród sur :) Na wyższych lvlach miło się
gra, ale na mniejszych to same noobki. A dla tych co mówią że to syf. Smoczy na g, czarowane
na p, i zbroja na g. Top 1 gildia, stalka +7, żądełko +6, i jak takim cackiem nie grać?
;D

Jak? To proste. Jeśli komuś nie chce się w kółko bić takich samych potworków w niebotycznych i ilościach lub walczyć z innymi, gdy pojedynek trwa raptem parę sekund to nie ma problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 15:00, KuroNeko napisał:

Jak? To proste. Jeśli komuś nie chce się w kółko bić takich samych potworków w niebotycznych
i ilościach lub walczyć z innymi, gdy pojedynek trwa raptem parę sekund to nie ma problemu...


Popieram w 100% ;-)
Grałem trochę i stworzyłem schemat:
logujesz => siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz => kasujesz metina z kompa z powodu zanudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 18:12, Fun_g_1_2_3 napisał:

> Jak? To proste. Jeśli komuś nie chce się w kółko bić takich samych potworków w niebotycznych

> i ilościach lub walczyć z innymi, gdy pojedynek trwa raptem parę sekund to nie ma
problemu...

Popieram w 100% ;-)
Grałem trochę i stworzyłem schemat:
logujesz => siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty =>
siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz,
siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz, siekasz =>
lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz
zdobyte punkty => siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty
=> siekasz, siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz,
siekasz, siekasz => lvl =>wydajesz zdobyte punkty => siekasz, siekasz =>
kasujesz metina z kompa z powodu zanudzenia.


Ja z metinem skonczylem juz, ale nie masz pojecia naprawdę o tej grze w ogóle...

No tu nie zaprzeczę ze gra polega na wbijaniu lvl i ciaglym expieniu.

Ale czy trzeba expic? Mozna isc do m1 cos kupic taniej potem drozej sprzedac, mozna bawic sie w pvp, mozna jechac do innego krolestwa i sklepu rozwalac... mozna kupic sobie marmur i przemienic sie i ''''kozaczyc'''' po miescie, mozna rozmawiac z kolegi, nawet jak sie ma maly lvl to nie przeszkadza w tym co wyzej napisalem. Jezeli nie chce ci sie nie exp :) Grasz dla rozrywki przeciez ? Ja znam takie osoby ktore od kilku miesiecy wogole nie expia tylko ciagle w m1 sie bawia :) czytaja ku codziennie cos taniej kupia drozej sprzedadza i sobie zarabiaja, lowia ryby, ida grupą (gildia) razem na inne krolestwo... to tyle ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko brat mojego kolegi wysłał esemesa, chciał kupić smocze monety ale dostał esemesa ze jego komenda jest niepoprawna stracił 23zł ale ponoć można jakoś temu zaradzić jak ktoś wie co trzeba zrobić niech mi napisze pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 23:13, Babcia939 napisał:

Siemanko brat mojego kolegi wysłał esemesa, chciał kupić smocze monety ale dostał esemesa
ze jego komenda jest niepoprawna stracił 23zł ale ponoć można jakoś temu zaradzić jak
ktoś wie co trzeba zrobić niech mi napisze pls

A gdzie słyszałeś, że można temu zaradzić? Prawdopodobnie brat kolegi wysłał sms na ten numer, ale np zamiast "Game 123" napisał "Game 122" przez co sms doszedł, opłata została pobrana, ale SM nie dostał. Niech sprawdzi czy kod na stronie zgadza się z tym co wysłał.
A jeżeli wszystko się zgadza to prędzej pomoc znajdziesz na forum Metina niż tu. ( http://board.metin2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2010 o 23:13, Babcia939 napisał:

Siemanko brat mojego kolegi wysłał esemesa, chciał kupić smocze monety ale dostał esemesa
ze jego komenda jest niepoprawna stracił 23zł ale ponoć można jakoś temu zaradzić jak
ktoś wie co trzeba zrobić niech mi napisze pls


Człowieku po co piszesz to 2-3 raz zakładając nowe tematy ? Hartus Ci odpowiedział już dwa razy w tym temacie i w innym.

Mógł kolegi brat napisać go poprawnie '''' game xxxx '''' a pewnie napisał niepoprawnie go lub napisał bez game zanim wyślesz przeczytaj wszystko przed zamówieniem i jak bedziesz wyslac chcial sprawdz 2 razy czy dobrze napisales. Z odzyskaniem bedzie problem, ale moze sie udac. Wiesz to TY POPELNILES BLAD i to TWOJA STARA (zwrocilem sie tutaj do kolegi brata). Zapraszam tutaj '''' http://support.metin2.pl/ '''' niech kolegi brat opisze dokladnie CALY problem a nie '''' ej nie dostalem smoczyh monet cjo mam zropidz ?? '''' niech napisze normalnie jak czlowiek zeby osoba ktora ci bedzie miala odpowiedziec/pomoc zrozumiala twoja wiadomosc.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram na Amerykańskim serwerze - Metin2 US. Ninja dagger 80lv 4xP full PvP eq. Kupiłem od kolegi z gildii za 350 zł o.0 licząc, że mogę sprzedać eq, za które mogę wziać max 1000zł jest OK. Do tego jeszcze sprzedać wszystki postacie, które mam myślę że warto było. Ale nie wszystko jest OK przez Metina są problemy z nauką, zero kontaktu z ludźmi.. Przej...srane po prostu.. więc najlepiej dać się zbanować < lol> albo usunąć postać ;] Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały problem. Gram na Candii i mam zadanie, aby zabić Eun-Junga z Zaprzysiężonych. Wiek ktoś w jakiej części M2 mogę go spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 16:50, SongoX napisał:

Ja mam mały problem. Gram na Candii i mam zadanie, aby zabić Eun-Junga z Zaprzysiężonych.
Wiek ktoś w jakiej części M2 mogę go spotkać?

W jakim królestwie jesteś? Jeżeli z Chunjo (żółci) to będę w stanie Ci pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 17:02, Hartus napisał:

> Wiek ktoś w jakiej części M2 mogę go spotkać?
W jakim królestwie jesteś? Jeżeli z Chunjo (żółci) to będę w stanie Ci pomóc ;)


Już ich znalazłem, byli jednak z M1. A jak coś to jestem w niebieskim królestwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale ponad 20. Na angielskim są 2 serwery i ludziom to nie przeszkadza, jednak u nas ludzie od metka wiedzą, że dzieci neo będe wydawać dużo kasy na SM żeby dostać się na top 10, więc zakładają coraz to nowe serwery(1 na 2-3 miechy) i kasa wpada do kieszeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 21:49, Sithis napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale ponad 20. Na angielskim są 2 serwery i ludziom to nie przeszkadza,
jednak u nas ludzie od metka wiedzą, że dzieci neo będe wydawać dużo kasy na SM żeby
dostać się na top 10, więc zakładają coraz to nowe serwery(1 na 2-3 miechy) i kasa wpada
do kieszeni ;)

No to nieźle... Prawie 7 razy więcej niż kiedyś...
Ja się dziwię jakim idiotą trzeba być, żeby wydawać hajs na TAKĄ grę. Na WoWa to jeszcze zrozumiem, ale na to g....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować