Zaloguj się, aby obserwować  
OloMax

GramDriving.pl - klub dla wszystkich fanów TDU

2228 postów w tym temacie

Hej, mam do was pytanie. Nie wiem czy Zainwestować w TDU, a jakoś tak fajnie mi sie to wyobraża jak mówicie o wspólnych wypadach. Z tym że nie wiem Jak gra będzie u mnie działać ( i na jakich detalach) - Pentium IV 3.06 GHZ, 1 Gb Ram, ATi HD2600 Pro Gamer Edition (512 DDR2). Z chęcią bym dołączył do waszego klanu, ale nie wiem, jak mi będzie działać ;). Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ten temat troche, ale dobra, odpowiem Ci. Mysle, ze 1024x768 i AAx2 detale do wyboru (roznica kilku FPS miedzy High a Low) i bedziesz komfortowo gral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 18:42, fifomaniak napisał:

Chyba nie ten temat troche, ale dobra, odpowiem Ci. Mysle, ze 1024x768 i AAx2 detale
do wyboru (roznica kilku FPS miedzy High a Low) i bedziesz komfortowo gral.


Dzięki. jak już Odbiorę Mundur, to chyba zamówie TDU razem z Jade EMpire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2008 o 18:07, xDeuSx napisał:


Ty żyjesz!? Ekhm... To znaczy... Dobrze Cię znów widzieć! Myśleliśmy, że zasiliłeś szeregi
Wojska Polskiego, albo zwiałeś na wyspy :P . Tak czy inaczej, Ciebie nam tu brakowało
;] .

Dziękuję za tak miłe przyjęcie;) Nie spodziewałem się, że jeszcze ktoś będzie pamiętał tego nieokrzesanego chama z okolic Kielc :D Wyjazdów żadnych nie planuję i mam zamiar znów oddać się kochanemu TDU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby spamić, ale czy ktoś jeszcze w to gra? Sam ostatnio "przypomniałem sobie" o tej grze i muszę przyznać, że widoki pomimo wieku gry robią niezłe wrażenie, a szczególnie wodospady. ;) TDU 2 początkowo nie zamierzałem kupić, bo producenci nieźle schrzanili model jazdy, a przecież to jest jedną z najważniejszych (o ile nie najważniejszą) rzeczy w całej rozrywce, ale jakiś czas temu serwery w pierwszej części zostały na zawsze zamknięte (co uważam za straszną głupotę) i przez to mocno spadł sens grania w to. :( Tak czy siak, osobiście liczę na to, że jeszcze ktoś w pierwsze TDU grywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować