Zaloguj się, aby obserwować  
Zurris

ulubione radio

267 postów w tym temacie

Pytanko do użytkowników forum gram.pl jakie jest wasze ulubione radyjko?? Prosze o odpowiedzi serio i na żarty:D

Moje ulubione to Radio Zet...

Ale tak naprawde to tylko Radio Maryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 16:38, Kalkulator12 napisał:

Pytanko do użytkowników forum gram.pl jakie jest wasze ulubione radyjko?? Prosze o odpowiedzi
serio i na żarty:D


Na serio to moim ulubionym radiem jest chyba RMF. Ogólnie mało radia słucham, ale jeżeli już to RMFu. ;)
Radia Zet jakos nigdy nie lubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną stacją która non stop puszcza naprawdę wysokich lotów muzykę jest RMF Classic ;).

A poza tym to po prostu skaczę po częstotliwościach z uporem maniaka i raczej nie zwracam uwagi na nazwę stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione radio to to które właśnie leży u mnie na łóżku i puszcza mojego KoRN - See you on the other side

A tak na serio lubie eske i rmf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... a nie łaska używać wyszukiwarke. Uther podał link http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=328&u=34
nie istnieje on od dziś tylko od dawna więc tam się dopisujcie.

>>>Kalkulator12
Na przyszłość jak będziesz tworzył tematy to używaj przycisku szukaj. Wpisz fraze "Radio" i masz już tematy o radiach to nie boli. W podpisie masz instrukcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje ulubione radio to radio w moim telefonie komórkowym! wystarczy zestaw słuchawkowy podłączyć i już działa... jeszcze tylko jakąś stację wybrać i gra muzyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 19:42, michaldegrejt napisał:

Tylko trzeci program Polskiego Radia!

Z polskiego Radia to tylko Bis''ki ;)

Dnia 15.12.2005 o 19:42, michaldegrejt napisał:

BTW słuchał ktoś 12 Topu Wszechczasów ubiegłą sobotę??

Mialem sluchac. Rok temu przez przydakek trafilem na watek na innym forum i skonczylo sie na tym, ze sluchalem do konca (naprawde swietne piosenki!!). Postanowilem sobie, ze w tym roku przeslucham od poczatku do konca, tylko, ze... nie slucham tej stacji w ogole i calkowicie mi to wylecialo z glowy ;(. Zorientowalem sie jak... znow zobaczylem o tej audycji watek na forum :/:/... Moze za rok :D?


>>> luk-asz
Mocne Nocne - super sa, ale tylko w czwartek, czyli audycja "Strefa rokendrola wolna od angola" (ze wzgledu na Wilczura i jego spore poczucie humoru :)), oraz w sobote, kiedy leci strefa muzyki klubowej (czyli drum&bass i inne ;)). Akurat ta druga audycje sobie nagrywam przez radio w mp3trojce a potem sobie slucham w drodze na zajecia :)


Do tego bardzo duzo slucham RMF FM oraz od niedawna Roxy FM (maja fajne rockowe piosenki, do tego sporo polskich hitow lat ubieglych :))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 19:57, Todryk napisał:

Ja czekam na jakieś dobre rockowe radio, bo czytałem że takowe ma powstać. W międzyczasie bis...

Gdybyś patrzał w ten link to głównego tematu to byś widział że są dwa. Anty Radio i Roxi czy jakoś tak. albo chronix agression w necie :] Więcej namiarów w tamtym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 20:00, WoWmen napisał:

> Ja czekam na jakieś dobre rockowe radio, bo czytałem że takowe ma powstać. W międzyczasie
bis...
Gdybyś patrzał w ten link to głównego tematu to byś widział że są dwa. Anty Radio i Roxi czy
jakoś tak. albo chronix agression w necie :] Więcej namiarów w tamtym wątku.


Ale tu jest rozwarstwienie, chodzi mi o radio zwykłe, nie internetowe, a Anty Radio w Białymstoku nie odbiera. Roxi zupełnie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 19:42, michaldegrejt napisał:

BTW słuchał ktoś 12 Topu Wszechczasów ubiegłą sobotę??


W życiu bym tego nieprzepuścił :D Kawał dobrej muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować