Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2007 - konferencje Microsoftu, Nintendo i Sony

13 postów w tym temacie

Domek

Za sobą mamy już 3 najważniejsze konferencje na targach E3 - wystąpienia przedstawicieli Microsoftu, Nintendo i Sony. Zabrakło na nich wprawdzie jakichś niesamowitych niespodzianek czy zaskakujących rozstrzygnięć, ale tak czy inaczej to co na nich powiedziano i zaprezentowano daje nam obraz growej branży na mniej więcej najbliższy rok. I choćby dlatego warto wiedzieć, co takiego wydarzyło się w minioną środę w Santa Monica!

Przeczytaj cały tekst "E3 2007 - konferencje Microsoftu, Nintendo i Sony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem konferencje MS oraz Sony, muszę powiedzieć że Sony strasznie cieniutko wypadło.
MS pokazał masę ciekawych gier na PC''ta oraz X360 natomiast Sony pokazało ledwo 3 godne uwagi tytuły a reszta to gierki na PSP.
Nie wrózę dobrej przyszlości PS3:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza oczywiście konfa SONY, Ninny się chwaliło, M$ się chwalił. Sony nie, bo może nie ma i czym, ale za to pokazali najwięcej konkretów w przeciwieństwie do wagii Wii, znanej jako Wii Fit. Jedyne co mi się podobało na konferencji X360 to Peter grający na gitarze (pokaz Rockband) i pokaz Assain''s Creeda z uroczym śmiechem pani Raymond. A co do pokazu Sony, zabrakło kilku oczekiwanych tytułów, ale nowy trailer MGSa 4 i gameplay Killzone''a 2 wszystko zrekompensował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:26, Dark SMG napisał:

hehe ja tam nic nie mówię ale forma artykułu jest identyczna jak na Games Review... mały plagiat?
:P


Nie mam pojęcia o czym mówisz, nawet nie widziałem tego artykułu o którym wspominasz. Jeżeli faktycznie jest gdzieś jakieś podobieństwo, jak twierdzisz, to jestem Cię w stanie zapewnić, że całkowicie przypadkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 19:13, Domek napisał:

/ciach/

Spokojnie, tak tylko piszę bo faktycznie bardzo podonny jest format obu tekstów, nie oskarżam o nic ale tylko zwracam uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas trwania imprezki (4 dni) codziennie ściągałem do 3 GB materiałów prosto z E3. No i fajnie było uczestniczyć NA ŻYWO w konferencji Sony i siedzieć w pierwszym rzędzie :P a dodatkowo komentować wszystko ze znajomymi poprzez TS''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować