Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Góry czy morze - co wolicie?

68 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 11:50, Farmer Widomo napisał:

Góry wolę dlatego że w górach można jezdzić na nartach ;)


A co z nartami wodnymi? Nie cierpię zimy i łażenia pod górę dlatego wybrałbym morze oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latem wole moze a zimą góry. ;) (w obie strony mam ok. 500 km)
Jednak bardziej morze poniewarz pół mojej rodziny ma tan wykupionę działke i postawione domki - obok siebie - i we wakacje jest niepowtarzalna okazja ze wszystkimi sie spotkac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dośc tego chol****go morza. Mam je w du**e. Jeżeli jeździ się od 5 lat w to samo miejsce, w którym nic nie ma można znienawidzic Bałtyk.
Dlatego wolę góry (byłem raz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lecie morze, w zimie góry:] Mieszkam na południu i nie przepadam za wyjazdami np. ze szkoły na wycieczki górskie, bo śrenio mnie rajcuje złażenie na jakąś górę by za chwilę z niej zejść. Co inego w zimie kiedy są narty, najlepie Alpy :] NAtomiast morze to całkiem co innego. Cały kult morza, jego charakter i bezwzględność mnie po prostu urzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie góry. :) Jadąc nad morze, dla mnie, nie ma nic ciekawego do roboty oprócz wylegiwania się na plaży, a takie spędzanie czasu jest dla mnie jego stratą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli już to wolę góry. nie cierpię leżeć na plaży, a w górach jest wiele ciekawych miejsc do zobaczenia.a najbardziej lubię na urlopie poznawać nowe miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wole góry, jest tam owiele ciekawiej niż nad morzem, te przeludnione plaże :(. Czy jest coś ciekawego w leżeniu na piasku, dla mnie nie, a cały czas się pływać nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolę morze. Urodzilem i wychowalem się nad nim. Zawsze mozna się schlodzić w chlodnej, morskiej wodzie, polenić sie na plaży, pograć w siatkówkę na zlocistym piasku, pospacerowac po nabrzeżnym lesie...

@łehehemati
Zawsze znajdzie sie miejsce gdzie nie będzie ludzisków. Plywac przez okragly rok tez się da, ale nie w Polsce. Obecnie mieszkam w Alicante - ludzie tutaj w grudniu leżą na plażach i zażywają kąpieli w sródziemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GÓRY!!!! naprawde dobrze sie tam czuje, pochodzic po górach, ogladac naprawde piekne widoki......w ferie wybieram sie z dziewczyną do Zakopanego......super będzie, polecam góry zimą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Góry. Mam bliżej do gór i lubię łazić po górach jeśli zdarzy się taka okazja:) Czyste powietrze, piękny krajobraz, jest cudnie:) Jeśli miałbym wybierać pomiędzy wycieczką w góry, czy wycieczką nad morze, zdecydowanie wybrałbym góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. ja jak sie zapewnie domyślacie wybrałbym morze ponieważ mieszkam w górach a morza przyznaje sie nigdy nie widziałem chya ze w telewizji. pozatem jest bezpieczniejsze od gór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pasuje mi układ góry+morze. Natomiast gdybym miał wybierać, to wybrałbym góry. Morze jest dla mnie nudne - nic nie można tam robić, tylko pływać i opalać się. Pływać lubię, ale nie cały dzień. Natomiast słońca nie znoszę, więc opalać się nie mogę. Sportów "plażowych" też nie lubię. Za to w górach zawsze są jakieś zabytki, muzea, można wejść na jakiś szczyt, zjeść pstrąga z grilla, itp. O wiele bardziej wolę też dodatki do gór, niż do morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wole morze. Nad morzem moge się w końcu zrelaksować, posłuchać szumu fal, wyciszyć się, poczytać dobrą lekturę, zasnąć, wykompać się i wszystkie rzeczy, których mi brakuje w centralnej polsce. Natomiast w góry to mi sie za bardzo wybierać nie chce. (może dlatego, że jestem leniem i nie chce mi się chodzić po górach, a może dlatego, żę górskie powietrze mi szkodzi) Zdania nie zmienie w stosunku do tych 2 lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał wybierać teraz między polskimi górami, a polskim morzem to zdecydowanie wybrałbym góry. Uwielbiam wędrować po górach i patrzeć na te piękne widoki. Większy dylemat miałbym jeżeli miałbym wybierać między polskimi górami, a np. Morzem Śródziemnym...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować