Zaloguj się, aby obserwować  
Kaziu02

Opera - temat ogólny

780 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 14:37, DoomnY napisał:

Niebywałe!


Pierwsza i podstawowa zasada: "Nie masz nic (miłego) do powiedzenia (na temat) to NIE MÓW NIC" :) nikt ci się nie każe na Operę przesiadać, a my Operowcy po prostu wiemy jaka przeglądarka jest najlepsza i nic tego nie zmieni :)

... a ty wracaj sobie do swojej jaskini palącego się (ze wstydu) liska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:41, KHRoN napisał:

> Niebywałe!

Pierwsza i podstawowa zasada: "Nie masz nic (miłego) do powiedzenia (na temat) to NIE MÓW NIC" :) nikt
ci się nie każe na Operę przesiadać, a my Operowcy po prostu wiemy jaka przeglądarka jest najlepsza i nic tego nie zmieni
:)

... a ty wracaj sobie do swojej jaskini palącego się (ze wstydu) liska ;)


Ojojoj! Wali mi tu ostro subiektywizmem. Wydaje mi się, że dawka dyskusji na temat różnych przeglądarek nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:37, DoomnY napisał:

Niebywałe! Stary po co mam się wypowiadać o Operze, skoro mogę powiedzieć coś o dużo lepszym Firefoxie?


Firefox jest lepszy tylko w teorii.
... ze nie wspomne o ostatnich dziurach w zabezpieczeniach tego ''cudeńka'' ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:47, MatteoDA napisał:

> Niebywałe! Stary po co mam się wypowiadać o Operze, skoro mogę powiedzieć coś o dużo lepszym Firefoxie?

Firefox jest
lepszy tylko w teorii.
... ze nie wspomne o ostatnich dziurach w zabezpieczeniach tego ''''cudeńka'''' ;P


...dziury dziurami. Czas pokaże co bardziej trzeba załatać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:44, DoomnY napisał:

Ojojoj!


Kończ waść...!
TO jest temat o Operze a nie o FF... twój wątek to: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=174&u=20 albo jakiś wątek porównawczo-propagandowy ;]

to NIE JEST wątek porównawczt tylko kulturalna dyskusja o Operze i tylko o niej... ponownie zwracam uwagę że odbiegasz od tematu wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:48, KHRoN napisał:

> Ojojoj!

Kończ waść...!
TO jest temat o Operze a nie o FF... twój wątek to: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=174&u=20
albo jakiś wątek porównawczo-propagandowy ;]

to NIE JEST wątek porównawczt tylko kulturalna dyskusja o Operze i
tylko o niej... ponownie zwracam uwagę że odbiegasz od tematu wątku...


Dobra spoko. Szkoda Ci miejsca na serwerze? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:49, DoomnY napisał:

Szkoda Ci miejsca na serwerze? :|


Piszę to po raz ostatni - to jest wątek O OPERZE a nie dyskusja o wyższości Bożego Narodzenia nad Wielkanocą... O_o
... taka dyskusja (a) nie ma sensu bo chyba wiesz czym się to zawsze kończy (b) jest nie na temat (c) wprowadza bałagan i zamieszanie do wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:51, KHRoN napisał:

> Szkoda Ci miejsca na serwerze? :|

Piszę to po raz ostatni - to jest wątek O OPERZE a nie dyskusja o wyższości Bożego
Narodzenia nad Wielkanocą... O_o
... taka dyskusja (a) nie ma sensu bo chyba wiesz czym się to zawsze kończy (b) jest nie
na temat (c) wprowadza bałagan i zamieszanie do wątku...


OK. Będzie o Operze. Dlaczego na samym starcie musicie wymieniać opinie czy strona WWW działa prawidłowo? Czyżby dlatego, że Opera jest bardzo niekompatybilna z wieloma stronami? Na przykład w Operze nie działa edytor allegro.pl - super przeglądarka. Zdecydowanie najlepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 14:54, DoomnY napisał:

Na przykład w Operze nie działa edytor allegro.pl - super przeglądarka. Zdecydowanie najlepsza :P


Tobie nie działa, a u mnie śmiga ładnie.
Ciekawe, nie?

W takim razie nie musi to być wina przeglądarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czepiasz się - jakby GECKO było idealne to istniałaby tylko jedna (ta idealna) przeglądarka, i byłoby jak za komuny - masz to co wszyscy, twoje zdanie się nie liczy, jesteś szczęśliwy :)

... a tak przynajmniej mamy wybór ;] nie umiesz przestać, prawda? musisz mieć za wszelką cenę ostatnie słowo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:03, KHRoN napisał:

czepiasz się - jakby GECKO było idealne to istniałaby tylko jedna (ta idealna) przeglądarka, i byłoby jak za komuny - masz
to co wszyscy, twoje zdanie się nie liczy, jesteś szczęśliwy :)

... a tak przynajmniej mamy wybór ;] nie umiesz przestać,
prawda? musisz mieć za wszelką cenę ostatnie słowo ;]


Nie mam nic więcej do dodania na temat Opery :P Wydawało mi się, że traktujesz/traktujecie tą przeglądarke jako jakis ideał. Zdaje się, że sie myliłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma przeglądarki idealnej, ale można jej w tym pomóc - śląc twórcom programu info o błędach i niedopatrzeniach (są na żywo poprawiane wraz z nowymi wersjami) i podpowiadając twórcom stron w którym miejscu użyli bzdurnej/absurdalnej składni (lol) ;]

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie rowniez ksozystam z Opery 8.5 i nie mam zadnych problemow z otwieraniem i przegladaniem strony gram.pl czego nie moglem powiedziec o starym forum CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech... zaczynam już widzeić przewagę Opery(i zapewne innych przeglądarek) nad IE... otóż ładnie sobie nspiałem stronkę w xHTML''u 1.0 Strict i co? W IE to się troche kaszani(głównie położenie tabelek), a pod operką to wygląda jak powinno :) ... Tylko, że i tak trzeba pisać strony, które sie poprawnie wyświetlają pod przeglądarką M... ale i tak Opera zarobiła u mnie wielkiego plusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co muszę wpisać w okienka poczty przychodzącej POP? a dokładniej w pola "Uwierzytelnianie" i "hasło" ? bo jak wpisuje moje hasło z poczty na o2.pl to żadne wiadomości nieprzychodzą, tylko mogę wysyłać, a odbieranie jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:09, com5 napisał:

Mam małe putanie: jak sprawdzić którą wersje Opery mam? Z góry dzięki.


na górze w menu klikasz: pomoc następnie o operze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 22:09, com5 napisał:

Mam małe putanie: jak sprawdzić którą wersje Opery mam? Z góry dzięki.

Klikasz Pomoc --> O Operze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować