Zaloguj się, aby obserwować  
juke

Kaczor Donald

108 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 13:49, Moras1990 napisał:

> Dzięki :) zapomniałem też dodać, że mam jeszcze trzy numery komksu "Życie i czasy Sknerusa

> McKwacza" :D moim zdaniem te są lepsze od Gigantów :P

Cholercia, myślałem kiedyś, że są tylko dwa tomy "Życia i czasów Sknerusa McKwacza". Ostatnio
gdy sie nudziłem wyjąłem z szafki pierwszy tom i sobie czytałem. Według mnie był lepszy niz
drugi :)

Oj pamietam . Kiedys tylko Kaczory giganty byly w stanie odciagnac mnie od komputera , az mi sie leska w oku zakrecila ... :)

Mi się najbardziej podobał ten pierwszy po lewej :) (czyli ten, na którym narysowany jest Sknerus siedzący na forsie, obok kuferka i rozmyślający o "starych, dobrych czasach" :D)

Dnia 16.08.2007 o 13:53, Nadrill napisał:

Ha, Kaczor Donald... stare czasy.
Mam Życie i czas SM! Super lektura.
Oto moja kolekcyjka:

Noo, łądna kolekcyjka.Pamiętam jak się kiedyś kupowało...

kaczor donald ehh...:) sporo tego mam i jeszcze od czasu do czasu czytam:P normalnie kocham to czasopismo..
i te teksty<lol2>

Och, jak ja kocham Komiksy GIGANT :D. Mam ich bardzo mało, jak dla mnie są nieco za drogie, ale jeśli mam pieniądze i czas to zawsze kupuję. I zupełnie nie uważam, by komiksy były tylko dla dzieci.. to przecież gigantyczna dawka humoru. Dla każdego. :-)

oj uwielbiałem to czytac jak byłem mniejszy super sprawa, tylko zawsze szybko się to czytało i po paru minutach już nic nie było :(, ale czytało się też te takie grubsze ksiązki o przygodach Kaczora i przyjaciół, a mianowicie chodzi mi o " Giganty " itd. itp.

Dnia 11.09.2007 o 13:49, Sebo7 napisał:

zapomniałem dodac :
uzbierała się u mnie taka " mała kolekcja ", którą ledwo upchałem w półce :)

Ja miałem około 30, 40 numerów, jak miałem 7 lat( ho, ho, ho jak to dawno :D) to kupowałem prawie wszystkie numery, ale teraz wole CDA :D

Dnia 16.08.2007 o 13:53, Nadrill napisał:

Ha, Kaczor Donald... stare czasy.
Mam Życie i czas SM! Super lektura.
Oto moja kolekcyjka:

Ładna. ;) Ja mam akurat mało Gigantów, archiwalne numery chyba sobie zakupię przez neta.

Jak kupowałem Kaczora tak kupuję... ;)

Heh ja kupowałem jakieś 5-6 lat, a potem przesiadłem się na CDA:). Mam jeszcze kilka Gigantów i bodajże jeden nr Kaczora, w którym to został wydrukowany mój dowcip, który z oczywistych względów pominę i spuszczę na niego zasłonę milczenia. Uwielbiałem te komiksy, a i różne "porady" ze środka gazety były fajne:). Ogółem - bardzo miłe wspomnienia z nim mam.

Dnia 12.09.2007 o 20:50, Baluk25 napisał:

Ja wolę Giganty bo tam jest o wiele więcej komiksów i jakoś bardziej mnie śmieszą...Najlepszy
wg mnie jest Sknerus ;]

A ja też wole giganty. Szczególnie jak grają w gałę. :D

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować