kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2010 o 16:15, gitarka napisał:

Aż tak wiele ewidentnie gier konsolowych w zestawieniu nie ma. Bardzo duża część jest
dostępna i na PC.

Wiesz, ale wydaje mi się, że będzie ich coraz więcej w CDA, mi również się to nie podoba bo konsolowcy mają PSX i Neo+ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 16:18, Longer napisał:

Wiesz, ale wydaje mi się, że będzie ich coraz więcej w CDA, mi również się to nie podoba
bo konsolowcy mają PSX i Neo+ ...

A mi się to akurat podoba. Wiele osób (w tym i ja) gra zarówno na pececie jak i na konsolach więc fajnie że przynajmniej najważniejsze tytuły są recenzowane. Zresztą pecetowcy też nie mają co się burzyć bo konsolowe gry zajmują bardzo mało objętości pisma. Niestety PSX i Neo+ to bardzo słabe pisma w porównaniu z CDA, sam czytam tylko CDA a gram głównie na konsoli :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 14:19, Markush napisał:

> A jakie były plusy i minusy?
Bo już lenistwo nie pozwala na kupno CDA, albo przeczytanie tego w samoobsługowym kiosku?

Nie. Mimo wszystko dzięki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opisie najlepszych shooterów w okienku poświęconym CoD''owi 2 autor wspomina pamiętną misję w Stalingradzie... Chyba pomylił dwie gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 20:48, Bithda napisał:

W opisie najlepszych shooterów w okienku poświęconym CoD''owi 2 autor wspomina pamiętną
misję w Stalingradzie... Chyba pomylił dwie gry:D


Zależy którą akurat uważa za "pamiętną", bo w obu CoD''ach misja w Stalingradzie była. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy wróci jeszcze konkurs na grę miesiąca i roku?
BTW. Zamieszczam zdjęcie całej zawartości, dla ciekawych :).

20100416215703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 21:34, dizzy1942 napisał:

> W opisie najlepszych shooterów w okienku poświęconym CoD''owi 2 autor wspomina pamiętną

> misję w Stalingradzie... Chyba pomylił dwie gry:D

Zależy którą akurat uważa za "pamiętną", bo w obu CoD''ach misja w Stalingradzie była.
;>

Ale zawsze, jeżeli chodzi o Stalingrad, powraca się do misji z inwazji:D To w CoD 1, a w dwójce mogli wspomnieć o plaży Omaha, chociaż cała gra jest świetna i zasługuje na top 3:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej to może rozwiejecie moje wątpliwości...
bo chyba wiem jak sprawdzić czy moja prenumerata obejmuje specjalny...
Czy opcja prenumeraty, w której bierzemy Cdaction i Pc Format na rok, obejmuje również numer specjalny czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 22:26, Marcin08 napisał:

ej to może rozwiejecie moje wątpliwości...
bo chyba wiem jak sprawdzić czy moja prenumerata obejmuje specjalny...
Czy opcja prenumeraty, w której bierzemy Cdaction i Pc Format na rok, obejmuje również
numer specjalny czy nie?

O ile mi wiadomo, to żadna prenumerata nie obejmuje specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 23:17, Dared00 napisał:

> ej to może rozwiejecie moje wątpliwości...
> bo chyba wiem jak sprawdzić czy moja prenumerata obejmuje specjalny...
> Czy opcja prenumeraty, w której bierzemy Cdaction i Pc Format na rok, obejmuje również

> numer specjalny czy nie?
O ile mi wiadomo, to żadna prenumerata nie obejmuje specjalnego.


Dokładnie, ten temat był już często poruszany. Zresztą na stronie w magazynie dotyczącej zamawiania prenumeraty jest wyraźnie napisane, że obejmuje ona 12 numerów czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj matkę do empiku wysłałem to mi kupiła drugi kwietniowy. Mówiła, że innego nie było, a wiedziała mniej więcej jak ma wyglądać. Coś nie styka, bo jest niemożliwym aby już nie było:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mną szarpnęło kiedy przeczytałem że recka SC Conviction była pisana na podstawie wersji na Xboxa360. Jak dla mnie fail..... Można powiedzieć że recenzja numeru i do tego pisana na podstawie wersji konsolowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 12:26, kaczek93 napisał:

Trochę mną szarpnęło kiedy przeczytałem że recka SC Conviction była pisana na podstawie
wersji na Xboxa360. Jak dla mnie fail..... Można powiedzieć że recenzja numeru i do tego
pisana na podstawie wersji konsolowej...

A co to za różnica? Prócz sterowania i może grafiki na wyższych detalach? Biorąc pod uwagę że premiera PC jest opóźniona i mogli zrobić recenzję tylko na podstawie wersji na X360 to chyba lepiej że napisali ją teraz zamiast czekać miesiąc do następnego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co za problem, zaznacza się że recka na podstawie wersji konsolowej i tyle. Czy PC czy konsola gry w 95% i tak są te same a jak są różnice większe, poza sterowaniem, to najwyżej można dać jakąś mini reckę na pół czy stronę z wypunktowaniem różnic znaczących i już.. W ogóle nie rozumiem tego świętego oburzenie ''Nie dla konsol w CDA'' etc. Pograjcie PC-owcy trochę na konsoli, zobaczymy czy będziecie je dalej jechać :P. Ja jestem PCciarzem od lat 12 ale jak pograłem kiedyś na PSX a PSP ma od paru lat i gram i na tym i na tym a na pzryszłość rozważam zamianę stacjonarki na średniomocnego lapka + X360 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Nie jestem wcale przeciwko konsolowym reckom w CDA. Sam je czytam mimo iż nie posiadam konsoli ale jednak wolałbym aby zostało tak że gry konsolowe w dziale "konsole".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny tekst o Wieśku II. Konkret i rzeczy, o których do tej pory nie wiedziałem. Satysfakcjonująca długość linii fabularnej w połączeniu z dodatkowymi pobocznymi zadaniami, mniam. Bardzo ciekawy jestem pojawienia się nowych znanych z książek postaci. Liczę, że ten uśmiech twórców jednak wyrażał, że będą :). Strasznie się napaliłem na drugą część po przeczytaniu tego tekstu. Pozostaje czekać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 21:51, Damianuss1 napisał:

Świetny tekst o Wieśku II. Konkret i rzeczy, o których do tej pory nie wiedziałem.


Widocznie nie byłeś w tym temacie za bardzo na bieżąco. No bo jak to już ktoś tutaj wcześniej wyliczył tych konkretów to były AŻ DWA nowe fakty (polegam tutaj na tym co napisał wcześniej jeden z forumowiczów, bowiem nie interesuje się tą grą do tego stopnia żeby śledzić wszystkie informacje z nią związane) o których wcześniej nie było wiadomo. Ale co tam, nie ma to jak to odpowiednia reklama. Byle tylko numer się możliwie najlepiej sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się