kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Biorąc pod uwagę, że znaczna większość gier jakie teraz wychodzi jest multiplatformowa, to tak.
Zresztą recenzują też konsolowe ekskluziwy. CDA obrało taką politykę już dawno temu, na pewno dawniej niż te 2 lata, o których mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2016 o 11:26, Chlorofil napisał:

A co z PSX Extreme ? Może ktoś może się wypowiedzieć na temat tego czasopisma ? CD-Action
czy PSX Extreme ?


Kupiłem ostatnio jeden numer PSX na próbę i moim zdaniem jest tam strasznie niski poziom w porównaniu do CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję CD-Action regularnie, ale jeśli już to na pewno jest co czytać, a poziom tekstów jest dość wysoki. W tej chwili chyba alternatywy papierowej nie ma, a czasem nawet wolę taką formę od portali branżowych, które zasypują mnie mnóstwem informacji, często po chwili nieaktualnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2016 o 11:26, Chlorofil napisał:

A co z PSX Extreme ? Może ktoś może się wypowiedzieć na temat tego czasopisma ? CD-Action
czy PSX Extreme ?

Kolega napisał, ze strasznie niski poziom... a oni mają po prostu taki styl. Luźny, czasami zwykłe pieprzenie jest wazniejsze od informacji. Mi się czytalo przednio. Tyle lat na rynku mowi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer kupiony i pierwszy rzut oka - całkiem pozytywny. Duża relacja z E3, a że newsów na ten temat był pierdyliard to się pogubiłem, tak mam wszystko w 1 miejscu. Mało gier, bo i sezon ogórkowy, acz jest kilka spoko growych recenzji. W sprzęcie cieszę się, ze jest test laptopów do gier, bo sam czegoś szukam.
A Deadpool to naprawdę niezła gierka, trochę może ma lipną konwersję, ale jest zabawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy słyszeliście, ale dzisiaj zmarł EGM. Druzgocząca wiadomość. Ten Pan już dawno nie pisał nic do CDA, ale jego recenzje przygodówek, pomimo, że nie byłem zainteresowany gatunkiem zawsze czytałem z dużym zainteresowaniem. No i ta skala ocen - nie pamiętam oceny niższej niż 7 :) Spoczywaj w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda go, mimo iz CDA nie czytuje juz od bardzo dawna, to akurat jego przydomek pozostał mi w pamieci. Faktycznie mial lekkie pióro i czytalo sie go z przyjemnoscia, mimo iz czlowiek za przygodówkami nie przepadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygodówki zawsze miały u Generała fory, a ocena poniżej 8+ to była rzadkość. Szkoda, że jego rozstanie z CDA nastąpiło w atmosferze konfliktu. Niech spoczywa w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2016 o 19:45, Gumisiek2 napisał:

Przygodówki zawsze miały u Generała fory, a ocena poniżej 8+ to była rzadkość. Szkoda,
że jego rozstanie z CDA nastąpiło w atmosferze konfliktu. Niech spoczywa w pokoju.


O co dokładnie chodziło, pamiętasz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2016 o 14:11, Gumisiek2 napisał:

Pełne wersje w najnowszym numerze CD-Action to:
- Litil Divil ENG (Steam),
- Outlast + Outlast: Whistleblower PL,
- Dead Island: Riptide PL (Steam).


Matko, cóż za potfforny numer! Niestety nie kupię, oglądałem kilka filmików z Outlasta i dziękuję bardzo, nie mam nerwów (i jaj) żeby w to grać :) A Dead Island planuję kupić w wersji Definitive Collection. Ale przyznać trzeba, że numer bardzo zacny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc
Kupiłem dzisiaj magazyn CD-ACTION nr 10/2016 (260) ale mam problem z grą OUTLAST nie moge jej znaleść. Proszę o dokładne wytłumaczenie jak ją zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinny być 2 plyty dvd, a na jednej z nich jest instalator gry, bo gra jest bez drm/nie-steamowa.
Z forum cdaction http://forum.cdaction.pl/topic/290115-pe%C5%82ne-wersje-gier-za%C5%82%C4%85czanych-do-cd-action-102016/?page=4
wynika, ze sa problemy z plyta na ktorej jest gra i jak sie da odczytac plyte to przekopiowac pliki instalacyjne gry pojedynczo na dysk twardy i zainstalowac gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2016 o 14:34, KannX napisał:

> Pełne wersje w najnowszym numerze CD-Action to:
> - Litil Divil ENG (Steam),
> - Outlast + Outlast: Whistleblower PL,
> - Dead Island: Riptide PL (Steam).

Matko, cóż za potfforny numer! Niestety nie kupię, oglądałem kilka filmików z Outlasta
i dziękuję bardzo, nie mam nerwów (i jaj) żeby w to grać :) A Dead Island planuję kupić
w wersji Definitive Collection. Ale przyznać trzeba, że numer bardzo zacny.


To może chociaż do poczytania na kanapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na drugiej plycie nie masz foldera Outlast_Outlast Whistleblower czy pliku Setup-1.bin w ktoryms z folderow?
mozesz tez
-sprawdzic na innym komputrze/czytniku
-Napisac na forum cdaction lub w komentarzach pod newsem "Zawartość CD-Action 10/2016" (tam sa tez komentarze o problemach z plyta) o pomoc
-reklamowac plyte czyli odeslac do cdation. a powinni odeslac nowa chyba, ze im sie zapas wyczerpal. (czyli lepiej maila napisz, by sie upewnic)

ja tylko przetaczam informacje z neta, bo wlasnego egzemplarza nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się