kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Pełne wersje w najnowszym numerze CD-Action to:

  • The Way PL (Steam)
  • Men of War: Assault Squad GOTY PL
  • Phantaruk PL (Steam)

Numer zadebiutuje w najbliższy wtorek, 13.12.2016 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2016 o 18:43, SplitGrave napisał:

Wie ktoś w którym CD-Action był dołączony film The Blair Witch Project?

Podobno 7/2005

edit: Widzę, że rychło w czas odpisałem B|

Edytowano przez 8bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy (jeszcze) aktualnego numeru: czy ktoś, kto nie wykorzystał i nie zamierza wykorzystać kodu do Warface nie chciałby się ze mną nim podzielić? :) Bardzo chętnie przygarnę, bo chociaż to raptem kilka broni, to zawsze się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, xDeuSx napisał:

Mam pytanie do posiadaczy (jeszcze) aktualnego numeru: czy ktoś, kto nie wykorzystał i nie zamierza wykorzystać kodu do Warface nie chciałby się ze mną nim podzielić? :) Bardzo chętnie przygarnę, bo chociaż to raptem kilka broni, to zawsze się przyda.

Ja, jutro Ci wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje w najnowszym numerze CD-Action to:

  • Awesomenauts (Steam)
  • Far Cry PL (DRM-Free + Uplay)
  • Assassin's Creed II PL (Uplay)

Numer zadebiutuje w najbliższy wtorek, 10.01.2017 r.

Dla mnie elegancko. Fajnie będzie mieć cyfrowe wersje FC oraz AC II, a i Awesomenauts to bardzo porządna gierka, choć ją akurat już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłacało mi się czekać z kupnem Far Cry 3, bowiem ten właśnie tytuł, obok Assassin's Creed: Brotherhood, zostanie dodany do urodzinowego numeru CD-Action :D Obie gry trzeba aktywować na Uplay, a do wyboru jest kilka wersji językowych, w tym oczywiście polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby CD-Action chyliło się ku upadkowi? Zastanawiam się, czy ta obniżka ceny tłumaczona tylko brakiem płytki DVD nie jest jednym z ostatnich pomysłów, który ma potrzymać sprzedaż czasopisma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, SplitGrave napisał:

Czyżby CD-Action chyliło się ku upadkowi? Zastanawiam się, czy ta obniżka ceny tłumaczona tylko brakiem płytki DVD nie jest jednym z ostatnich pomysłów, który ma potrzymać sprzedaż czasopisma. 

Może tak, może nie. Raczej na to pytanie nie poznamy odpowiedzi.

Na pewno jeśli chodzi o konkurencyjność do CD Action z pewnością się na tym odkuje. Aktualnie większość (jeśli nie wszystkie) czasopisma o grach są w podobnej cenie, więc CD Action wyróżniać się będzie dodatkami. Ale co do upadku - wątpię. Ja akurat uważam, że WRESZCIE, po tylu latach zostaną tylko kody. Co nie zmienia faktu, że fajnie byłoby mieć również możliwość do sprawdzenia "cover dvd" w innej formie. Nie wiem jak to wygląda teraz, ale kiedyś płytę do napędu wkładałem tylko i wyłącznie, aby przeczytać Tawernę RPG czy przejrzeć bonusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się