kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2016 o 23:17, Kirabaxior napisał:

Czepiasz się w sumie dodatków i rzekomo "średniego pełniaka"(który IMO jest fajny, a
przede wszystkim bardzo świeży) a zapominasz o czasopiśmie. Jeśli nawet i czasopismo
Ci nie odpowiada, to dlaczego po prostu nie przestać zwracać uwagi na CDA?


Hę? Czepiam się? Stwierdzam tylko fakt, że od kilku numerów ładują do nich dużo kodów na różnej maści "premium" w grach ftp. A jak można tych kodów kilka wykorzystać, to i znajdą się osoby, które kupią kilka sztuk czasopisma. Tak było przy "World of Tanks" chociażby. A jak przełoży się to na istotny wzrost sprzedaży, to i siłą rzeczy będzie tego więcej. Zresztą masz podobne opinie wyżej.

A co do gry: dla mnie średnia, dla ciebie fajna, kto z nas ma rację? ;) Będziemy o to walczyć? ;) Przecież to sensu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie swoje robi też mocno rozpowszechniona cyfrowa dystrybucja i ciągle promocje na różnych sklepach/portalach z grami. To już nie czasy gdy w CDA można było wyrwać jakiegoś rarytasa, gdy w sklepach w edycji pudełkowej wciąż kosztował więcej. Teraz większość gier po kilku latach można prędzej czy później dorwać "za grosze" w wersji cyfrowej.
CDA też zapewne prowadzi badania marketingowe, z których wynika, że numery z różnymi kodami/dodatkami do gier online sprzedają się dobrze i pewnie znajdzie się spore grono osób, które tylko po to kupi dany numer, samo czasopismo tylko pobieżnie przejrzy albo i wcale. Oczywiście są i stare zgredy, kupujący numer do poczytania (sam zdecydowaną większość numerów jakie mam nabyłem głównie dla samego pisma), ale raczej na takich osobach w CDA bazować nie mogą, jeśli chcą trzymać się na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod na jedzonko zakupiony, gratis dostałem pismo, gierkę do nabicia levela na Steamgifts i jakaś inną drobnicę. Niestety, sam key na płycie okazał się proroczy (obrazek), bo okazało się, że tego co poza żarciem najbardziej mnie interesowało (mityczny Mew), już nie ma. : <

20160308221733390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę zawiódł ten numer pod innym względem - 10 lat temu z okazji urodzin dali książeczkę z rankingiem 100 najlepszych gier lat 1996 - 2006. Miałem nadzieję, że będzie powtórka z kolejnego 10-lecia, a mamy tylko wybór 20 najlepszych gier 20 lat, co jest dosyć skromnym wyborem jak na taki okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2016 o 22:18, Kadaj napisał:

Kod na jedzonko zakupiony, gratis dostałem pismo, gierkę do nabicia levela na Steamgifts
i jakaś inną drobnicę. Niestety, sam key na płycie okazał się proroczy (obrazek), bo
okazało się, że tego co poza żarciem najbardziej mnie interesowało (mityczny Mew), już
nie ma. : <


Jak zostawisz jakiś namiar na siebie to moooooooże gdzieś w innym wymiarze mojego maila odnajdę ten kod na Mitycznego Mewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja sam kupuję CD Action BARDZO nieregularnie, ale liczyłem na jakieś szersze wspomniki, archiwalne zdjęcia. Pozostaje wielki niedosyt. Wielki plus, że dali skany starych numerów, warto je poczytać i powspominać jak się kiedyś o grach pisało i w co grało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Smuggler, mam do Ciebie prośbę. Mógłbyś przekazać Crossowi, że jego jednoosobowa krucjata przeciwko BioShock Infinite jest po prostu żałosna? Średnia ocen gry wyciągnięta z 68 recenzji to 94/100, u Was gra dostała 8+/10, a Wy umieszczacie ją pośród największych growych rozczarowań ostatnich 20 lat, bo Cross tak chce? Macie Wy rozum i godność człowieka? Bo wydaje mi się, że nie. Widzę, że temu gościowi nie wystarczą już idiotyczne docinki na temat najnowszego BioShocka w newsach na Waszej stronie i musi pokazać w piśmie, jaki to ma ból rzyci o ten tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A ja się pytam: dlaczego Cię to tak boli? Nie lubi tej gry, to niech ją sobie krytykuje, byle w miarę konstruktywnie. Sam byłem zdziwiony zobaczywszy BI w tym rankingu, ponieważ mnie osobiście gra ta szalenie się podobała. Z dodatkami jest to jedna lepszych gier ever. Trochę mnie zasmucił fakt, że tam się znalazła, ale żeby wszczynać zaraz bunt? Ja natomiast nienawidzę LoLa i innych g*wniancyh "dotów" i przy każdej okazji daję temu upust (nawet wczoraj na Pyrkonie). I nie obchodzi mnie, że ktoś się obrazi, tak samo jak nie obchodzi mnie, że ktoś w to gra. Jeśli ktoś na mnie się wścieknie przez to, to punkt dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sie pytasz czemu sie tak unosi, zeby po chwili:

Dnia 10.04.2016 o 13:29, Perry_Cox napisał:

Ja natomiast nienawidzę LoLa i innych g*wniancyh "dotów" i przy każdej okazji daję temu
upust (nawet wczoraj na Pyrkonie). I nie obchodzi mnie, że ktoś się obrazi, tak samo
jak nie obchodzi mnie, że ktoś w to gra. Jeśli ktoś na mnie się wścieknie przez to, to
punkt dla mnie;)


Komentarz zbedny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dziękuję, teraz znam odpowiedź na dręczące mnie pytanie. Albo i nie. Ktoś nie lubi czegoś dobrze przyjętego przez świat, to nie ma prawa głosu? Cross nie ma racji (wg mnie) co do BI, ale co chce osiągnąć Gumisiek2? Bo mi to wygląda na wprowadzenie cenzury do redakcji CDA. Masz niepopularną opinię? Lepiej się nie odzywaj. Zresztą wielu czytelników mam problem z zaakceptowaniem faktu, iż coś co im się bardzo podoba, drugiemu może się nie podobać. Bo jak można krytykować redaktora i prosić o jego zwolnienie nie dlatego, że słabo pisze, a dlatego, że alternatywną opinię? Z Berlinem często się nie zgadzałem, ale fajnie się go czytało i wprowadzał coś świeżego do pisma. Teraz Cross jest be, bo ciągle krytykuje BI. Chcemy wolności słowa? To najpierw ją dajmy wszystkim, a nie tylko tym, którzy w miarę podzielają nasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2016 o 21:52, Gumisiek2 napisał:

Cześć Smuggler, mam do Ciebie prośbę. Mógłbyś przekazać Crossowi, że jego jednoosobowa
krucjata przeciwko BioShock Infinite jest po prostu żałosna? Średnia ocen gry wyciągnięta
z 68 recenzji to 94/100, u Was gra dostała 8+/10, a Wy umieszczacie ją pośród największych
growych rozczarowań ostatnich 20 lat, bo Cross tak chce? Macie Wy rozum i godność człowieka?
Bo wydaje mi się, że nie. Widzę, że temu gościowi nie wystarczą już idiotyczne docinki
na temat najnowszego BioShocka w newsach na Waszej stronie i musi pokazać w piśmie, jaki
to ma ból rzyci o ten tytuł?


Stary, ja się dziwię, że to ciebie rusza? Przecież, to pismo ostatnio jakieś takie dziwne się robi. Gry dają, ale przynajmniej dla mnie wygląda to tak, jakbym oglądał jakieś raczkującego youtubera. Trochę kontrowersji, aby był flame itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2016 o 18:35, Perry_Cox napisał:

Dziękuję, teraz znam odpowiedź na dręczące mnie pytanie. Albo i nie. Ktoś nie lubi czegoś
dobrze przyjętego przez świat, to nie ma prawa głosu? Cross nie ma racji (wg mnie) co
do BI, ale co chce osiągnąć Gumisiek2? Bo mi to wygląda na wprowadzenie cenzury do redakcji
CDA. Masz niepopularną opinię? Lepiej się nie odzywaj. Zresztą wielu czytelników mam
problem z zaakceptowaniem faktu, iż coś co im się bardzo podoba, drugiemu może się nie
podobać. Bo jak można krytykować redaktora i prosić o jego zwolnienie nie dlatego, że
słabo pisze, a dlatego, że alternatywną opinię? Z Berlinem często się nie zgadzałem,
ale fajnie się go czytało i wprowadzał coś świeżego do pisma. Teraz Cross jest be, bo
ciągle krytykuje BI. Chcemy wolności słowa? To najpierw ją dajmy wszystkim, a nie tylko
tym, którzy w miarę podzielają nasze zdanie.


Oczywiście nie ma w tym nic zdrożnego jeśli każdy ma własną opinię i dzieli się nią podpierając się rzetelnymi argumentami. Natomiast cytując Ciebie:

"Ja natomiast nienawidzę LoLa i innych g*wniancyh "dotów" i przy każdej okazji daję temu upust (nawet wczoraj na Pyrkonie). I nie obchodzi mnie, że ktoś się obrazi, tak samo jak nie obchodzi mnie, że ktoś w to gra. Jeśli ktoś na mnie się wścieknie przez to, to punkt dla mnie;)"

To wygląda jak krucjata i wojenka dla samej wojenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2016 o 18:58, maniekk napisał:

"Ja natomiast nienawidzę LoLa i innych g*wniancyh "dotów" i przy każdej okazji daję temu
upust (nawet wczoraj na Pyrkonie). I nie obchodzi mnie, że ktoś się obrazi, tak samo
jak nie obchodzi mnie, że ktoś w to gra. Jeśli ktoś na mnie się wścieknie przez to, to
punkt dla mnie;)
"

To wygląda jak krucjata i wojenka dla samej wojenki.

No ba:D A tak serio, to chyba zbyt dosłownie wzięliście te moja nienawiść do lola.. w sensie nienawidzę tej gry, ale niż tym nie robię, chyba ze ktoś mnie zapyta, wtedy powiem co o niej myślę. Jeśli będzie się za to na mnie fochał, to jego problem. Tak samo jak nie przepadam za religią muzułmańską, ale nikogo nie obrażam, nie zabijam i niczego nie palę. Generalnie żadnych krucjat na dzień dzisiejszy nie prowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, moze ten temat przewinal sie w innych topicach, ale ja tutaj nie widze zadnej prosby o zwolnienie, ani o cenzure.
Zreszta zarzucasz Gumiskowi lekkomyslnosc i brak okreslonego celu, samemu po chwili piszac te bzdury o docie, które w zasadzie dyskredytuja Cie jako partnera do rozmowy, bo jesli ktos robi sobie konkurs z denerwowania innych userów, to ja nie wiem jak to nazwac. Hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2016 o 19:43, TigerXP napisał:

Nie wiem, moze ten temat przewinal sie w innych topicach, ale ja tutaj nie widze zadnej
prosby o zwolnienie, ani o cenzure.

Tu akurat nawiązuję do wylewanego szamba na Berlina. Nie tylko na tym forum, bo praktycznie wszędzie.

Dnia 10.04.2016 o 19:43, TigerXP napisał:

Zreszta zarzucasz Gumiskowi lekkomyslnosc i brak okreslonego celu, samemu po chwili piszac
te bzdury o docie, które w zasadzie dyskredytuja Cie jako partnera do rozmowy, bo jesli
ktos robi sobie konkurs z denerwowania innych userów, to ja nie wiem jak to nazwac. Hipokryzja?

Może i byłaby to hipokryzja, gdyby nie fakt, że napisałem to z przymrużeniem oka. Być może za mało subtelnie to napisałem. Gumisiek natomiast był śmiertelnie poważny, jak gdyby Cross zdzielił jego ukochaną w policzek i domagał się konsekwencji. Ujmę to może w łagodniejszy sposób. Gdybym był jakimś tam redaktorem jakiegoś tam pisma i napisałbym, że LoL mi się nie podoba (i inne doty) bo: nie podobają mi się zasady i gameplay, próg wejścia jest niemożliwy z powodu chamstwa, wszędzie to cholerstwo widzę (otwieram lodówkę etc.) oraz kilka innych powodów, i nagle naczelny mi mówi, że mam więcej na ten temat się nie odzywać, bo obraziłem wielu fanów tej dobrze ocenianej gry, to bym stwierdził, iż żyję w czasach komuny. Ktoś może powiedzieć, że nie mam racji, ale nie zabroni mi się wypowiadać.
Mogę to jeszcze rozrysować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2016 o 20:28, Perry_Cox napisał:

Gdybym był jakimś tam redaktorem jakiegoś tam pisma


Nie byłbyś, nie z takim podejsciem :)

Dnia 10.04.2016 o 20:28, Perry_Cox napisał:

iż żyję w czasach komuny.


Mniemam ze żyłeś, a przynajmniej wychowywałes sie w czasach komuny?

Dnia 10.04.2016 o 20:28, Perry_Cox napisał:

Mogę to jeszcze rozrysować.


Dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2016 o 16:00, TigerXP napisał:

Nie byłbyś, nie z takim podejsciem :)

Och, a jakież to podejście trzeba mieć? Lubić wszystko co popularne i przez ogół dobrze przyjęte? Czy tylko wystarczy nie czepiać się LoLa?

Dnia 11.04.2016 o 16:00, TigerXP napisał:

Mniemam ze żyłeś, a przynajmniej wychowywałes sie w czasach komuny?

To komuna wychowała się w moich czasach... Co to ma do rzeczy? Nie ma co kąsać, to wytkniemy gówniarzowi to, że powołuje się na czasy w których nie żył. Czyli czasów przed rokiem 1990 mam nie tykać, bo przecież skąd mam wiedzieć jak wtedy było, jak żyli ludzie etc.

Dnia 11.04.2016 o 16:00, TigerXP napisał:

Dajesz.

--/;9___ -(
..&^

Robi się tu błędne koło: Cross czepia się BI, Gumisiek czepia się przez to Crossa, a ja się czepiam Gumiśka, że Crossa się czepia, gdy ten czepia się BI. Później Ty się czepiasz mnie o to, że czepiam się czepialstwa Gumiśka. Następnie ja się czepiam Ciebie, że Ty mnie się czepiasz, po czym czepiasz się mnie (tym razem bez konkretów, ot byle się odgryźć), teraz znowuż odbijam piłeczkę i czepiam się Twojego słabego czepialstwa. Masło maślane. Kto jeszcze dołączy? Zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2016 o 22:33, Xsaw napisał:

Castelvania jest na steam czy bez żadnych DRM?


pelna edycja z dlc, ale tez wyjatkowa edycja bo bez steama, instalator plytowy, reszta gier pobiera sie z steama plus dlc do Dying Lighta.
Zastanawiam sie czy kupic :/, ale o plytach cdaction rozne rzeczy sie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Od dwóch lat jestem graczem konsolowym. Wcześniej grałem kupę lat na PC. Od pewnego czasu przestałem czytać CD-Action. Moje pytanie jest następujące. Czy gracz konsolowy ma co szukać w CD-Action ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się