Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CD-ACTION

38297 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2016 o 18:58, maniekk napisał:

"Ja natomiast nienawidzę LoLa i innych g*wniancyh "dotów" i przy każdej okazji daję temu
upust (nawet wczoraj na Pyrkonie). I nie obchodzi mnie, że ktoś się obrazi, tak samo
jak nie obchodzi mnie, że ktoś w to gra. Jeśli ktoś na mnie się wścieknie przez to, to
punkt dla mnie;)
"

To wygląda jak krucjata i wojenka dla samej wojenki.

No ba:D A tak serio, to chyba zbyt dosłownie wzięliście te moja nienawiść do lola.. w sensie nienawidzę tej gry, ale niż tym nie robię, chyba ze ktoś mnie zapyta, wtedy powiem co o niej myślę. Jeśli będzie się za to na mnie fochał, to jego problem. Tak samo jak nie przepadam za religią muzułmańską, ale nikogo nie obrażam, nie zabijam i niczego nie palę. Generalnie żadnych krucjat na dzień dzisiejszy nie prowadzę.

Nie wiem, moze ten temat przewinal sie w innych topicach, ale ja tutaj nie widze zadnej prosby o zwolnienie, ani o cenzure.
Zreszta zarzucasz Gumiskowi lekkomyslnosc i brak okreslonego celu, samemu po chwili piszac te bzdury o docie, które w zasadzie dyskredytuja Cie jako partnera do rozmowy, bo jesli ktos robi sobie konkurs z denerwowania innych userów, to ja nie wiem jak to nazwac. Hipokryzja?

Dnia 10.04.2016 o 19:43, TigerXP napisał:

Nie wiem, moze ten temat przewinal sie w innych topicach, ale ja tutaj nie widze zadnej
prosby o zwolnienie, ani o cenzure.

Tu akurat nawiązuję do wylewanego szamba na Berlina. Nie tylko na tym forum, bo praktycznie wszędzie.

Dnia 10.04.2016 o 19:43, TigerXP napisał:

Zreszta zarzucasz Gumiskowi lekkomyslnosc i brak okreslonego celu, samemu po chwili piszac
te bzdury o docie, które w zasadzie dyskredytuja Cie jako partnera do rozmowy, bo jesli
ktos robi sobie konkurs z denerwowania innych userów, to ja nie wiem jak to nazwac. Hipokryzja?

Może i byłaby to hipokryzja, gdyby nie fakt, że napisałem to z przymrużeniem oka. Być może za mało subtelnie to napisałem. Gumisiek natomiast był śmiertelnie poważny, jak gdyby Cross zdzielił jego ukochaną w policzek i domagał się konsekwencji. Ujmę to może w łagodniejszy sposób. Gdybym był jakimś tam redaktorem jakiegoś tam pisma i napisałbym, że LoL mi się nie podoba (i inne doty) bo: nie podobają mi się zasady i gameplay, próg wejścia jest niemożliwy z powodu chamstwa, wszędzie to cholerstwo widzę (otwieram lodówkę etc.) oraz kilka innych powodów, i nagle naczelny mi mówi, że mam więcej na ten temat się nie odzywać, bo obraziłem wielu fanów tej dobrze ocenianej gry, to bym stwierdził, iż żyję w czasach komuny. Ktoś może powiedzieć, że nie mam racji, ale nie zabroni mi się wypowiadać.
Mogę to jeszcze rozrysować.

Dnia 10.04.2016 o 20:28, Perry_Cox napisał:

Gdybym był jakimś tam redaktorem jakiegoś tam pisma

Nie byłbyś, nie z takim podejsciem :)

iż żyję w czasach komuny.

Mniemam ze żyłeś, a przynajmniej wychowywałes sie w czasach komuny?

Mogę to jeszcze rozrysować.

Dajesz.

Dnia 11.04.2016 o 16:00, TigerXP napisał:

Nie byłbyś, nie z takim podejsciem :)

Och, a jakież to podejście trzeba mieć? Lubić wszystko co popularne i przez ogół dobrze przyjęte? Czy tylko wystarczy nie czepiać się LoLa?

Mniemam ze żyłeś, a przynajmniej wychowywałes sie w czasach komuny?

To komuna wychowała się w moich czasach... Co to ma do rzeczy? Nie ma co kąsać, to wytkniemy gówniarzowi to, że powołuje się na czasy w których nie żył. Czyli czasów przed rokiem 1990 mam nie tykać, bo przecież skąd mam wiedzieć jak wtedy było, jak żyli ludzie etc.

Dajesz.

--/;9___ -(
..&^

Robi się tu błędne koło: Cross czepia się BI, Gumisiek czepia się przez to Crossa, a ja się czepiam Gumiśka, że Crossa się czepia, gdy ten czepia się BI. Później Ty się czepiasz mnie o to, że czepiam się czepialstwa Gumiśka. Następnie ja się czepiam Ciebie, że Ty mnie się czepiasz, po czym czepiasz się mnie (tym razem bez konkretów, ot byle się odgryźć), teraz znowuż odbijam piłeczkę i czepiam się Twojego słabego czepialstwa. Masło maślane. Kto jeszcze dołączy? Zapraszam:D

Dnia 18.04.2016 o 22:33, Xsaw napisał:

Castelvania jest na steam czy bez żadnych DRM?

pelna edycja z dlc, ale tez wyjatkowa edycja bo bez steama, instalator plytowy, reszta gier pobiera sie z steama plus dlc do Dying Lighta.
Zastanawiam sie czy kupic :/, ale o plytach cdaction rozne rzeczy sie czyta.

Mam pytanie. Od dwóch lat jestem graczem konsolowym. Wcześniej grałem kupę lat na PC. Od pewnego czasu przestałem czytać CD-Action. Moje pytanie jest następujące. Czy gracz konsolowy ma co szukać w CD-Action ?

Biorąc pod uwagę, że znaczna większość gier jakie teraz wychodzi jest multiplatformowa, to tak.
Zresztą recenzują też konsolowe ekskluziwy. CDA obrało taką politykę już dawno temu, na pewno dawniej niż te 2 lata, o których mówisz.

Dnia 23.04.2016 o 11:26, Chlorofil napisał:

A co z PSX Extreme ? Może ktoś może się wypowiedzieć na temat tego czasopisma ? CD-Action
czy PSX Extreme ?

Kupiłem ostatnio jeden numer PSX na próbę i moim zdaniem jest tam strasznie niski poziom w porównaniu do CDA.

Nie kupuję CD-Action regularnie, ale jeśli już to na pewno jest co czytać, a poziom tekstów jest dość wysoki. W tej chwili chyba alternatywy papierowej nie ma, a czasem nawet wolę taką formę od portali branżowych, które zasypują mnie mnóstwem informacji, często po chwili nieaktualnymi.

Dnia 23.04.2016 o 11:26, Chlorofil napisał:

A co z PSX Extreme ? Może ktoś może się wypowiedzieć na temat tego czasopisma ? CD-Action
czy PSX Extreme ?

Kolega napisał, ze strasznie niski poziom... a oni mają po prostu taki styl. Luźny, czasami zwykłe pieprzenie jest wazniejsze od informacji. Mi się czytalo przednio. Tyle lat na rynku mowi samo za siebie.

Nowy numer kupiony i pierwszy rzut oka - całkiem pozytywny. Duża relacja z E3, a że newsów na ten temat był pierdyliard to się pogubiłem, tak mam wszystko w 1 miejscu. Mało gier, bo i sezon ogórkowy, acz jest kilka spoko growych recenzji. W sprzęcie cieszę się, ze jest test laptopów do gier, bo sam czegoś szukam.
A Deadpool to naprawdę niezła gierka, trochę może ma lipną konwersję, ale jest zabawna :)

Nie wiem czy słyszeliście, ale dzisiaj zmarł EGM. Druzgocząca wiadomość. Ten Pan już dawno nie pisał nic do CDA, ale jego recenzje przygodówek, pomimo, że nie byłem zainteresowany gatunkiem zawsze czytałem z dużym zainteresowaniem. No i ta skala ocen - nie pamiętam oceny niższej niż 7 :) Spoczywaj w pokoju.

Szkoda go, mimo iz CDA nie czytuje juz od bardzo dawna, to akurat jego przydomek pozostał mi w pamieci. Faktycznie mial lekkie pióro i czytalo sie go z przyjemnoscia, mimo iz czlowiek za przygodówkami nie przepadał.

Przygodówki zawsze miały u Generała fory, a ocena poniżej 8+ to była rzadkość. Szkoda, że jego rozstanie z CDA nastąpiło w atmosferze konfliktu. Niech spoczywa w pokoju.

Dnia 07.07.2016 o 19:45, Gumisiek2 napisał:

Przygodówki zawsze miały u Generała fory, a ocena poniżej 8+ to była rzadkość. Szkoda,
że jego rozstanie z CDA nastąpiło w atmosferze konfliktu. Niech spoczywa w pokoju.

O co dokładnie chodziło, pamiętasz może?

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować