Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 23:47, master962 napisał:

mam mały problem z swoim TF2 :( coś mi się zwaliło i teraz na każdej mapie prawie wszystko
jest czarne (ziemia, ściany itd.) na upartego można grać bo gra działa normalnie ale... wie
może ktoś jak się z tym problemem uporać?


Jedyna opcja jaką widzę to ponowne zainstalowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:03, Von Bolt napisał:

> mam mały problem z swoim TF2 :( coś mi się zwaliło i teraz na każdej mapie prawie wszystko

> jest czarne (ziemia, ściany itd.) na upartego można grać bo gra działa normalnie ale...
wie
> może ktoś jak się z tym problemem uporać?

Jedyna opcja jaką widzę to ponowne zainstalowanie

no właśnie starałem się tego uniknąć :( ale no cóż mówi się trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do snajpera to problemem jest to ,że wymaga bardzo dobrych zdolności manualnych i dużo szczęścia oraz ogromnej znajomości map. Bo jak już znajdziesz odpowiednie miejsce do snipowania i włączysz zoom to albo:

a) zabije ciebie wrogi szpieg
b) absolutnie nikt nie pojawi się w polu rażenia
c) zabije ciebie wrogi snajper zanim go zauważysz
d) zajdzie ciebie z flanki soldier albo pyro
e) zabije ciebie scout
d) w twoim kierunku zacznie szarżować medyk z kolesiem na ubercharge''u

Jeżeli jakimś cudem nie zdarzy sie żadne z powyższych to można sporo headshot''ów zaliczyć zakładając ,że umie się trafić i nie ma zbyt dużo obstrukcji za którymi wróg może swój czerep uchronić.

Osobiście uważam ,że szpieg i snajper wymagają najwięcej "skilla" i ich efektywność zależy w dużej mierze od szczęścia, przypadku.

Dobry snajper wymiata, słaby natomiast powinien sie przerzucić na inną klasę albo poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Orange Boxa, mam i Team Fortress 2 - ale szczerze mówiąc po pierwszym odpaleniu czułem się trochę zagubiony - nie wiedziałem o co chodzi... mógłby mnie ktoś pokrótce wprowadzić w świat TF 2?
Druga Sprawa: Gdy próbuję wejść na jakiś serwer, rozpoczyna się ściąganie mapy. Wiem, że to długo potrwa i dlatego rozłączam się. Niestety na innych serwerach jest to samo. Trzeba ściągać jakieś mappacki czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 19:11, Graszczur napisał:

mógłby mnie ktoś pokrótce wprowadzić w
świat TF 2?


Ja z chęcią ;)
Napisz do mnie na gg(w opisie) to sie zgadamy :D

Dnia 25.11.2007 o 19:11, Graszczur napisał:

Osobiście uważam ,że szpieg i snajper wymagają najwięcej "skilla" i ich efektywność zależy w dużej mierze od szczęścia, przypadku.


Ciekawe, to sa moje dwie ulubione klasy ;)
Szpieg wymiata, chociaż na początku gry szpiegiem wszyscy Cie od razu rozpoznają ;)
A snajper ma taki bajer że się celownik nie rusza więc wystarczy nacelować i bach! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 19:11, Graszczur napisał:

Druga Sprawa: Gdy próbuję wejść na jakiś serwer, rozpoczyna się ściąganie mapy. Wiem, że to
długo potrwa i dlatego rozłączam się. Niestety na innych serwerach jest to samo. Trzeba ściągać
jakieś mappacki czy co?


Mapek oficjalnych jest 6

well
hydro
gravel pit
2Fort
Garnary

I jeszcze jakaś tylko nie mogę sobie przypomnieć Na serverach z takimi mapami możesz spokojnie grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 09:19, Von Bolt napisał:

No tak dustbowl ach ta skleroza

czy ja wiem czy to skleroza w końcu napisałeś że map jest 6 :) poza tym dustbowl jest jedną z moich ulubionych map :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello ;).
Potrzebuje 8 ochotników którzy również by chcieli zaliczyć Achivmentsa, by zagrać z 8 znajomymi na jednym serwerze.
Chodzi o to, byśmy dodali się w Steamie do znajomych, weszli na jeden serw, zaliczyło by nam osiągnięcie i już :P.
Są jacyś chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 00:54, mesiu59 napisał:

Przeszedłem gre na 100% ;). juupi :P

Gra jest świetna ;).

jesteś teraz w niezbyt licznym gronie śmiałków którym się to udało :) może ja też niedługo do niego dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 00:54, mesiu59 napisał:

Przeszedłem gre na 100% ;). juupi :P

Gra jest świetna ;).

???
da się przejść grę sieciową????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką. Takiego CoD 4 da się ukończyć. O co chodzi? O to, że odblokowywujesz różne dodatki do broni, bronie czy same perki jak je oblokujesz to możesz uważać, że ukończyłeś mutli CoD`a 4 na 100%. Oczywiście w grę można grać, grać i grać, te dodatki to taki miły "dodatek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 11:43, Von Bolt napisał:

> Przeszedłem gre na 100% ;). juupi :P
>
> Gra jest świetna ;).
???
da się przejść grę sieciową????

jemu chodziło o to że zdobył wszystkie achievementy mi jeszcze 2 brakuje ale zaczynam nad nimi pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 10:56, czaja24 napisał:

Wczoraj zacząłem swoja przygodę z team fortress 2 , na razie dostaje po d..pie ale powowli
powoli, zabawa przednia jest


Napisz do mnie na gg(w opisie) to ci dam kilka rad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować