Zaloguj się, aby obserwować  
pankowy

Wyciek informacji o trzecim Battlefieldzie

11 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 12:52, CyberPanki napisał:

Podobny news był już wczoraj - ja chcę konkretów!


Wyciek ma to do siebie że nie ma konkretów, ale ta informacja mnie zainteresowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno prawda seria Battlefield przynosie EA gigantyczne zyski więc na pewno będą chcieli je dalej pomnażać. Battlefield 3 to brzmi beznadziejnie mam nadzieje że dadzą jakiś fajny podtytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 graczy w jednej drużynie!!! Łoł, jeżeli to prawda, to szykuję się ultra-lagi lub niesamowita rozgrywka przez internet. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej klasy postaci wyglądają lepiej niż w BF2142 (medyk+soldat oraz eng+tankbuster? WTF?). A ta ilość graczy wygląda imponująco ale co z tego skoro przeciętne polskie łącze nie wyrobi nawet części tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF2 a BF3.. niewiele zmian, troche bardziej rozbudowana z lepszą grafiką. 40 osób w dróżynie to już niezła jatka będzie.. jeśli nieoficjalne okaże sie oficjalne to całkiem spoko, ale narazie wystarcza mi BF2..za rok większość z nas będzie miała nowy sprzęt i będzie chciała wykorzystać jego moce więc w nowego BF sie zaopatrzy bo gra jest wyśmienita i jak wyżej napisałem "niewiele zmian" to nie minus, to po prostu kontynuacja dobrego klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:54, Spector 109948 napisał:

Przynajmniej klasy postaci wyglądają lepiej niż w BF2142 (medyk+soldat oraz eng+tankbuster?
WTF?). A ta ilość graczy wygląda imponująco ale co z tego skoro przeciętne polskie łącze nie
wyrobi nawet części tego.


przeciętne łącze to 1,5mb/s.. więc może da rade..ja za dwa tygodnie przesiadam sie na 6mb/s ( po nie wygórowanych cenach - promocja w Astercity..kto ma niech szybko zadziała w tym temacie ) więc martwić sie o lagi chyba nie będe musiał, a po za tym do czasu premiery BF3 jeszcze sporo czasu i może wejdą nowe prędkości na które może kiedyś sie skusze.. jak będzie potrzeba oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować