Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Ah, te email o EK mnie zmartwił... :) Jednak mi chodzi głównie o grę, dodaki dojdą po premierze... jakoś przeżyjemy.
Edycja podstawowa wygląda świetnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Z przyjemnością prezentujemy pierwsze, robione na gorąco zdjęcia gramowej wersji podstawowego wydania Wiedźmina! Dostępny tylko za pośrednictwem gram.pl pakiet jest jeszcze atrakcyjniejszy niż ten, który trafi na sklepowe półki!

Przeczytaj cały tekst "[Uaktualniono] Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się na was zawiodłem !!! Rozumiem , że może to stwarzać problemy , ale bez przesady !!! " Wszystkie elementy dodatkowe doślemy tuż po premierze " tuż to znaczy kiedy ???
Resumując zapłacę za samą grę 200 zł , a może się okazać , że tych " elementów dodatkowych " nie dostanę ( lub dostanę miesiąc po premierze ) !!!!!
Spodziewałem się po was większego profesjonalizmu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajnie to wszystko wygląda, gorzej tylko jak Wiedźmin nie odpali ma moim złomie ale cóż nie po to się czekało tyle lat. Te opowiadanie to chyba pierwsze jakie zostało napisane przez Sapkowskiego pt. "Wiedźmin". Chyba tak się nazywało już nie pamiętam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiele osób zauważyło w temacie dotyczącym samej gry - totalna żenada jeśli chodzi o Edycje Kolekcjonerską. A ponieważ problem dotyczy Wiedźmina, wypada zacytować autora Sagi o Geralcie: ''nie wiem czy się śmiać, czy płakać, czy w d... kopnąć''. Miało być pięknie i wspaniale, wyszło jak zawsze, czyli mocno byle jak. Zupełnie jak przy zamówieniach na EK.

[G. machnąwszy ręką siada zniecierpliwiony i zdenerwowany na zydelku i czeka na EK Wiedźmina.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:21, krystobel napisał:

Bardzo się na was zawiodłem !!! Rozumiem , że może to stwarzać problemy , ale bez przesady
!!! " Wszystkie elementy dodatkowe doślemy tuż po premierze " tuż to znaczy kiedy ???


Nie marudź......grę dostaniesz to będziesz mógł się nacieszyć grą ,a jak się już zapoznasz ze światem Wiedźmina doślą dodatkowe elementy ;P.

Dnia 21.10.2007 o 08:21, krystobel napisał:

Resumując zapłacę za samą grę 200 zł , a może się okazać , że tych " elementów dodatkowych
" nie dostanę ( lub dostanę miesiąc po premierze ) !!!!!


Ehhh.....nie którzy są za granicą ,a zagraniczne wydanie jeśli dobrze pamiętam to tylko gra i poradnik :P.I na dodatek też kosztuje 200 zł :/.

Dnia 21.10.2007 o 08:21, krystobel napisał:

Spodziewałem się po was większego profesjonalizmu !!!


Zawsze mogą nastąpić niespodziewane problemy :P.Nie zawsze wychodzi tak jak powinno :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten mail o wersji EK wkurzył. Jak byście nie mogli wyprodukować wszystkich dodatków od lipca kiedy zostały złożone zamówienia. Pewno czekali na ostatnią chwile. Dla mnie to jest śmiech na sali i tyle i jestem rozczarowany całą tą sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy jak dojdzie EK (tzn. sama gra) to płaci się od razu 200 złotych, czy płaci sie turowo tzn. najpierw za grę, a potem za dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:37, asde napisał:

Za taką sytuacje to powinny być chociaż jakieś bonusy dodane, np. dodatkowe WPLN :P

Nawet to by mnie nie zadowoliło, bo już nie będę miał takiej radości z Ek, jak co tydzień będę dostawał po jednej części. Najpierw gra, później np. Artbooki a za kolejny tydzień resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:35, Nertis napisał:

Ehhh.....nie którzy są za granicą ,a zagraniczne wydanie jeśli dobrze pamiętam to tylko gra
i poradnik :P.I na dodatek też kosztuje 200 zł :/.

Na przykład ja. a jako fan Geralta, jako zapalony gracz chciałem wersję kolekcjonerską - ze względu na wszystkie bajery, na splendor, na to że jest kolekcjonerska. A teraz się okazuje, że sąsiad (do którego w Polsce zaadresowana jest paczka, bo CDP nie pofatyguje się by wysłać ją do Anglii) będzie musiał mi moją EK na dwa rzuty rozdzielać. Przecież to jest chore! Po co gram.pl wprowadziło wielkie zamieszanie i chaos z pre-orderami? Po co maile o potwierdzenie zamówienia, gdy jeszcze nie można było tego zrobić? Po co ta cała szopka o EK skoro nie są na nią przygotowani?

Dnia 21.10.2007 o 08:35, Nertis napisał:

Zawsze mogą nastąpić niespodziewane problemy :P.Nie zawsze wychodzi tak jak powinno :P.

Polecam posta stanlee. Mieli czas, wiedzieli co ich czeka - zawiedli i to bardzo.

@asde

Dnia 21.10.2007 o 08:35, Nertis napisał:

Za taką sytuacje to powinny być chociaż jakieś bonusy dodane, np. dodatkowe WPLN :P

Słuszna uwaga. Czekam aż ktoś z 'niebieskich' da znać, czy będzie nam to w jakiś sposób rekompensowane. Pomijam podanie takiej informacji w sobotę w nocy i nie umieszczenie jej jako osobnego newsa na stronie, a 'doczepienie' pod wielki sukces w postaci wydania na czas edycji podstawowej. Aha, jak zauważył Wojmanw tym - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=6521 - poście, plakat i naklejka nie wystarczą. wPLN też nie. To kolejny problem z EK, kolejna 'wpadka' gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, robicie niepotrzebne problemy. Zupełnie jakbyście wierzyli w to, że jakbyście dostali EK to najpierw byście przejżeli dodatki, a dopiero potem zainstalowali grę. Ja tam się nawet nie martwię, poniważ nie będę rozpraszany medalionem czy artbookiem,, tylko będę grać od środy do upadłego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Szkoda trochę, ale już trudno. Wytrwamy :p
To co, dorzucamy kolejną naklejkę? :p

@Homeja ->
> Nie wiecie, czy jak dojdzie EK (tzn. sama gra) to płaci się od razu 200 złotych, czy płaci sie turowo tzn. najpierw za > grę, a potem za dodatki?

Raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:45, Homeja napisał:

Ehh, robicie niepotrzebne problemy. Zupełnie jakbyście wierzyli w to, że jakbyście dostali
EK to najpierw byście przejżeli dodatki, a dopiero potem zainstalowali grę
. Ja tam się nawet
nie martwię, poniważ nie będę rozpraszany medalionem czy artbookiem,, tylko będę grać od środy
do upadłego:P


ej sorry - ja puszczam instalacje i zaczynam wypakowywac wsyztsko z pudelka, pdoziwiajac instrukcje i inne bajerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:45, Homeja napisał:

Ehh, robicie niepotrzebne problemy. Zupełnie jakbyście wierzyli w to, że jakbyście dostali
EK to najpierw byście przejżeli dodatki, a dopiero potem zainstalowali grę. Ja tam się nawet
nie martwię, poniważ nie będę rozpraszany medalionem czy artbookiem,, tylko będę grać od środy
do upadłego:P

Dla nie których jest to problem, przeczytaj chociażby post Graffisa. Dal mnie tez, bo ja nie siedzę w domu cały czas.
( w ogóle w domu jest do 15-16 pusto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z edycja kolekcjonerska to lekki smiech na sali, wychodzi, ze to podstawowe wydanie bardziej zasluguje na miano kolekcjonerskiej, mam nadzieje, ze pozostale rzeczy nie zostana wyslane tydzien po premierze, bo placic 199 zl za same plyty z gra to jednak przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować