Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin bardzo dobrze przyjęty na świecie!

210 postów w tym temacie

Sponsorowane recenzje :) Nie no żartuję, cieszę się, że możemy mówić o naszej polskiej grze jako o światowym hicie. Ja jeszcze tylko chciałbym wiedzieć, co Wiedźmin dostał od PCGamer, bo bardzo lubię tę gazetę (kupiłem 2 razy w Anglii) i ich ocena na pewno pokaże mi faktyczną jakość gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.
I o to chodzi.
przecz z Gothicem! Przecz z morrowindem! ( No... niech będzie, że Morrek zostaje... ale na 2 pozycji) Precz, z Oblivionem!
Precz z tymi wszystkimi grami, które padaja na kolana przy naszym Wiedźminie! Niech żyje Polska! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre recenzje są naprawde dziwne, jak np. Eurogamera. Czasem wynik punktowy nie odpowiada tresci recenzji. Ale to, z czego moim zdaniem najbardziej trzeba sie cieszyc, to fakt, iz na jakiekolwiek forum zwiazane z podobnymi portalami sie wejdzie, opinia graczy jest pozytywna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale już taki Eurogamer dał tylko 7/10, a póki co średnia na gamerankings to 79%. Tak średnio raczej (czy raczej- nieco poniżej oczekiwań, spodziewałem się jakiś 85%). Chociaż to może wina tego, że developerem był jakiś Słowiański team, a nie bethesda, Obsidian czy ew. BioWare, wiadomo jak wygląda ta branża i efekt hype''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy poranek na TVN24 (najważniejsze informacje dnia:)

- Tusk przeprosił pana Prezydenta
- Wypowiedzi polityków o Tusku jako premierze
- Wiedźmin rusza do USA :-)

Red! Jesteście świetni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamedaily ocenilo na 6/10 <- tak, ale spójrzcie na tę recenzję :) A szczególnie zabawne są komentarze użytkowników pod nią - wszyscy zjechali jej autora i nie zostawili suchej nitki na nim :) Bardzo zresztą słusznie, bzdury tam powypisywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować