Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2007 o 15:24, Piotrbov napisał:

A co do plakatu, to jak ktoś nie dostał, to musi to zgłosić do DOK''u, czy to jest niekonieczne?

Według wiadomości Johnnego Bravo zbierają listę, tych co nie dostali plakatu, więc ja dziś wysłałam maila do DOKu, tak dla pewności. Bo bon już dostałam, a plakatu jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 22:26, hippolitos napisał:

Wow, dostałem maila z informacją, że moja EK zostła wreszcie wysłana... :O lepiej późno niż
w cale ^^

I jeszcze pytanie do Niebieskich: czy wiadome jest kiedy będzie dostępna płyta z muzyką inspirowaną
Wiedźminem?

w empiku już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:38, Arclight napisał:

Wszyscy powinni dostać do końca przyszłego tygodnia.

Ale to już od CD-P nie jest zależne :) Tylko od poczty PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:31, rav1985 napisał:

co do bonu to , mam rozumieć ze wybiorę sobie np gears of war za 99zl i realizując bon zapłacę
tylko za przesyłkę??


no chyba tak. o to chodzi. wg tej informacji co dostaliśmy, to właśnie tak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 01.12.2007 o 15:14, PioMrex napisał:


Skoro dodatki do w EK miały być unikatowe a w większości nie były, to czemu torba z empika
ma być unikatowa.



No z tą "unikatowością" dodatków do EK i w ogóle EK jako takiej, to jakiś niesmaczny żart. Unikatowe będą tylko listy z przeprosianami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 00:08, Johnny Bravo napisał:

Tak jak wcześniej pisałem na razie zbieramy listę osób, które nam zgłosiły brak plakaty w przesyłce.

Aha. Czyli brak plakatu trzeba zgłosić. Wypełniłem formularz informując o braku plakatu, jednak nie dostałem odpowiedzi (jedynie potwierdzenie), więc nie wiem, czy ktoś go przeczytał. Jakby co, to tu i teraz ponownie zgłaszam brak plakatu i naklejki. Zapisano, czy mam jeszcze raz wypełnić formularz?

Dnia 01.12.2007 o 00:08, Johnny Bravo napisał:

Jeżeli się uda, to listę zamkniemy w przyszłym tygodniu i rozpoczniemy wysyłkę plakatów.

A naklejka gdzie? Proponuję, aby następnym razem różne rekompensaty wrzucić do osobnego zamówienia, tak jak zrobiliście to z dodatkami. Albo zrobić zamówienie typu dodatki EK + plakat. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:41, Outlander-pro napisał:

Hmm, bon można użyć żeby zapłacić za grę, ale czy można go będzie wykorzystać do zapłacenia
również za przesyłkę ?


Nie, za przesyłke nie można zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal nie dostałem żadnego info :P poza tym, że wiem już, że moj wiedźmin leży w magazynie w gdańsku i niestety weekendy chyba mają tam wolne :P no cóż, oby w poniedziałek nie wpadli o 10 rano, jak w domu nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować