Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Kod do gry otrzymałem w poniedziałek.
Użyłem go do zamówienia karty PrePaid do gry World of Warcraft za 109 złotych.
Kupiłem żeton na przesyłkę i dopłaciłem 9 złotych.
Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 23:25, RobeN napisał:

Radziłbym dla pewności około godziny 9-10 skontaktować się z DOKiem (najlepiej telefonicznie).


Rozmawiałem przed chwilą z kurierem, który właśnie jest w drodze z paczuszką i cena jest taka jak być powinna, więc jak widać to tylko kwestia systemu sklepu, który nie uwzględnia w podsumowaniu tego bonu, ale wszystko jest OK ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy jeśli na bon zamawiając gry za 150 zł i w śród nich będzie pre-order wartości 50 zł to wszystko zadziała dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 09:25, Raukar napisał:

Ja mam takie pytanie. Czy jeśli na bon zamawiając gry za 150 zł i w śród nich będzie pre-order
wartości 50 zł to wszystko zadziała dobrze?

oczywiście :)

Bon dostalem, wszystko juz (no, moze poza plakatem, ale z tym mi sie nie spieszy :p) :) Troszke trwalo, ale dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bon dotarł, nawet ku mojemu zdziwieniu nad wyraz szybko. Teraz mam nadzieje, że osiem książek które zamówiłem z jego wykorzystaniem dotrze do mnie równie sprawnie. Muszę wam podziękować za dotrzymanie danego słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nie ma i pewnie nie będzie bo mam takiego listonosza co wsadza do nie tych skrzynek listy lub po prostu je wywala do śmietnika

jak by nie mogli rozesłać tych kodów mailem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpakowałem do koszyka produkty które mnie interesują na kwote 151,74 jest tam jeden pre-order o wartości 49.90 mimo to nie moge aktywować kodu. Czy ktoś mi to może wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 11:28, Raukar napisał:

Wpakowałem do koszyka produkty które mnie interesują na kwote 151,74 jest tam jeden pre-order
o wartości 49.90 mimo to nie moge aktywować kodu. Czy ktoś mi to może wyjaśnić?

było opisane parę postów wyżej kod nie działa na pre ordery, tylko na dostępne pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Może mi ktoś wyjaśnić jak to właściwie jest z tymi bonami. Zamówiłem EK dla mnie i mojego brata ciotecznego... bla bla ba... Otrzymałem dwa bony (a jak ze :]) i tu pytanie, czy gdy dam mu ten bon to czy będzie mógł sobie normalnie zamówić coś ze swojego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra tylko że za 100 z bonu wziąłem inne pordukty a za pre-ordeda chce płacić normalnie gotówką więc nie rozumiem tego. W ten sposób musze czekać do premiery by móć zrobić jedno zamówienie. To jest głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 11:52, Marko Pele napisał:

Otrzymałem dwa bony (a jak ze :])


A jak otrzymujecie więcej niż 1 bon? wszystkie w jednej kopercie, czy każdy bon w oddzielnej kopercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:18, myszkiness napisał:

> Otrzymałem dwa bony (a jak ze :])

A jak otrzymujecie więcej niż 1 bon? wszystkie w jednej kopercie, czy każdy bon w oddzielnej
kopercie?


Przysłali mi dwa bony, każdy w oddzielnej kopercie. Dlatego mam pytanie czy to nie robi różnicy z jakiego konta się zamawia? Czy zrealizujemy dwa zamówienia z dwóch innych kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:26, Marko Pele napisał:

Przysłali mi dwa bony, każdy w oddzielnej kopercie. Dlatego mam pytanie czy to nie robi różnicy
z jakiego konta się zamawia? Czy zrealizujemy dwa zamówienia z dwóch innych kont?

Nie robi różnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:18, myszkiness napisał:

> Otrzymałem dwa bony (a jak ze :])

A jak otrzymujecie więcej niż 1 bon? wszystkie w jednej kopercie, czy każdy bon w oddzielnej
kopercie?

Ja otrzymałem 2 bony w jednej kopercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:35, mesiu59 napisał:

> > Otrzymałem dwa bony (a jak ze :])
>
> A jak otrzymujecie więcej niż 1 bon? wszystkie w jednej kopercie, czy każdy bon w oddzielnej

> kopercie?
Ja otrzymałem 2 bony w jednej kopercie.


Bo zapewne zamawiałeś dwie EK na jeden adres. Ja miałem wysłane kolekcjonerki na dwa inne adresy, ale i tak oba bony przysłali mi na jeden adres (adres konta gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:52, Marko Pele napisał:

Bo zapewne zamawiałeś dwie EK na jeden adres. Ja miałem wysłane kolekcjonerki na dwa inne adresy,
ale i tak oba bony przysłali mi na jeden adres (adres konta gram.pl).


Zaraz, zaraz. Bony miały być wysyłane na ten sam adres, co EK. Czy w końcu zostały wysłane na główne adresy kont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 13:46, Mistic napisał:

Wszystkie zostały wysłane na adresy kont.


Super, po prostu super. Teraz to już się wściekłam. Nie ma to jak konsekwencja - 3 przesyłki na jeden adres, a czwarta na drugi. Nie po to podaję adres wysyłki do pracy, żeby potem stać godzinami na poczcie w miejscu zamieszkania, gdzie w dodatku awizo nie dostaję, bo się listonoszowi chodzić nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować