Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Bierz Maskę Zdrajcy z podstawką, podstawkę sprzedaj i będzie kasa na Dzikie Hordy. :-)

Mi równiez Dzikie Hordy z lekka plan popsuły bo chciałem kupić Niezwykłą Kolekcję Heroes, ale przez przesunięcie premiery będę musiał czekać do stycznia/lutego i zapłacić żywą gotówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:38, przemciuf napisał:


> We wrześniu myślałem albo allegro albo brak Wiedźmina EK. Wybrałem to pierwsze :/
>


BTW. Ile Łyczer EK kosztował na Allegro?


ceny były rożne od 350 zl do 700zl sie sprzedawało ^^

kurna bieda nie ma nic a sklepie co mogę nabyć

cod 4 stan brak

gow przed premiera heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiem już na pewno że bon do mnie nie dojdzie bo dostał go człowiek który sprzedał mi grę na allegro. Mimo że ja otrzymałem EK bezpośrednio od CDP . Czy to nie idiotyczne!? Ja czekałem na dodatki, ja się wkurzałem, ja straciłem przepłacając (we wrześniu allegro to była jedyna możliwość dostania EK. nie było mowy o 200 egzemplarzach dorzuconych tuż przed premierą) i na dodatek nie ja dostałem przeprosiny i bon na 100zł tylko ktoś kogo EK nie interesowała. Musze liczyć teraz na uczciwość sprzedawcy z allegro. Zawiodłem się na CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to niech zrobią tak, by mozna było użyć kodu w PRE-ORDER. Jeżeli w liście jest dokładnie napisane " .. do wykorzystania na zakup dowolnie wybranego produktu z oferty gram.pl"
No to do roboty gran.pl i neich to uaktywnią bo kurde znów mam sie wściekać jak nei problemy z ek wiedźmina to jakiś problem z bonem (kodem) ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko...
Dlaczego nie można wykorzystać kodu do zamówienia gier pre-order?
No właśnie ten sam problemik co kolega wyżej... Jak na dowolne zakupy to znaczy, że na każdy produkt w ofercie CDProjektu... Mam nadzieję, że zostanie to naprawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos sie zastanawial - da sie wykorzystac kod na sprzet, sprawdzilem. Ale i tak z zamowieniem musze poczekac do jutra, bo wrzucenie Maski Zdrajcy do koszyka powoduje, ze kod przestaje dzialac (jak bylo juz wyzej pisane)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... coś tu nie gra.

Wykorzystałem bon (Supreme Commander), na stronie koszt wynosi 0,00zł, w meilu potwierdzającym 0,00zł, ale w meilu mówiącym, że zamówienie zostało wysłane, bonu mi nie policzyło! Pisze, że musze zapłacić 99,80 zł! Ja nawet nie mam tej kasy! Mógłby mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi, bo ja do jutra nie uzbieram 100 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:52, nazgul47 napisał:

Hmmm.... coś tu nie gra.

Wykorzystałem bon (Supreme Commander), na stronie koszt wynosi 0,00zł, w meilu potwierdzającym
0,00zł, ale w meilu mówiącym, że zamówienie zostało wysłane, bonu mi nie policzyło! Pisze,
że musze zapłacić 99,80 zł! Ja nawet nie mam tej kasy! Mógłby mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi,
bo ja do jutra nie uzbieram 100 zł....

To normalka jest mam zamówienie na 200zł bez tego bonu, zapłaciłem już przelewem a w mailu i tak mam ostateczna kwota do zapłacenia 200zł, więc się nie przejmuj tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już parę osób pisało z takim problemem i wygląda że mają go na razie wszyscy. prawdopodobnie to tylko błąd, a wszystko będzie dobrze. ale dla pewności skontaktuj się z gramem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:00, pizmak666 napisał:

już parę osób pisało z takim problemem i wygląda że mają go na razie wszyscy. prawdopodobnie
to tylko błąd, a wszystko będzie dobrze. ale dla pewności skontaktuj się z gramem.


Ci "wszyscy" to osoby zamawiające paczkę za pobraniem. Ja za zamówienie z kodem zapłaciłem tyle ile trzeba, bo płacę przelewem, przykładowo - 7,80 za Hellgate''a z przesyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:03, Mistic napisał:

Ci "wszyscy" to osoby zamawiające paczkę za pobraniem. Ja za zamówienie z kodem zapłaciłem
tyle ile trzeba, bo płacę przelewem, przykładowo - 7,80 za Hellgate''a z przesyłką.


no zapewne tak. skrót myślowy. sorry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:03, Mistic napisał:

> już parę osób pisało z takim problemem i wygląda że mają go na razie wszyscy. prawdopodobnie

> to tylko błąd, a wszystko będzie dobrze. ale dla pewności skontaktuj się z gramem.

Ci "wszyscy" to osoby zamawiające paczkę za pobraniem. Ja za zamówienie z kodem zapłaciłem
tyle ile trzeba, bo płacę przelewem, przykładowo - 7,80 za Hellgate''a z przesyłką.

Eee ja też płaciłem przelewem i też mam całą sumę do zapłaty. Zaraz sprawdzę moje wcześniejsze zamówienia.

A no zawsze tak było że pod spodem była podana cała cena do zapłaty, mimo że było już zapłacone z góry więc to nie jest problem myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:26, gpodoba napisał:

No to niech zrobią tak, by mozna było użyć kodu w PRE-ORDER. Jeżeli w liście
jest dokładnie napisane " .. do wykorzystania na zakup dowolnie wybranego produktu z oferty
gram.pl"
No to do roboty gran.pl i neich to uaktywnią bo kurde znów mam sie wściekać jak nei problemy
z ek wiedźmina to jakiś problem z bonem (kodem) ?!

Nigdzie nie było mowy o ograniczeniu w stosunku do preorderów, miało być na wszystko co jest do zamówienia w sklepie gram.pl.
Kombinują na każdym kroku.... Kiedy to się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 20:51, PioMrex napisał:

Kombinują na każdym kroku.... Kiedy to się skończy?

Miałem dokładnie to samo spostrzeżenie. Kombinują strasznie ile się da ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie... Chciałem zamówić UT 3 ES. No i oczywiście bon nie działa. No po prostu świetnie. Kolejny punkt "na plus" dla gram.pl. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią bo to już zakrawa na śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 21:49, Drian napisał:

Świetnie... Chciałem zamówić UT 3 ES. No i oczywiście bon nie działa.

a to nie przypadkiem dlatego, że UT jest ciągle w preorderze z racji przesunięcia premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 22:10, dark master napisał:

> Świetnie... Chciałem zamówić UT 3 ES. No i oczywiście bon nie działa.
a to nie przypadkiem dlatego, że UT jest ciągle w preorderze z racji przesunięcia premiery?


No, ależ oczywiście że dlatego, ale po co komu czytać poprzednie wypowiedzi? Toż to marnotrawstwo czasu i energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować