Zaloguj się, aby obserwować  
ziomal1234

Zjawiska paranormalne czyli czy wierzycie w duchy, UFO i inne

334 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 20:54, ziomal1234 napisał:

A co sądzicie o różnych takich potworach np. El Chubakabra* albo Wileka Stopa?


*chyba dobrze napisałem xD


pisze się :El Chupacabra - w dosłownym tłumaczeniu z hiszpańskiego wsysacz kóz, i uważam ze w większości przypadków to najprawdopodobniej są jakieś wilki/psy/inne zwierze bo tych informacji o jego atakach jest naprawdę dużo a co do pozostałych to uważam że to jakaś kryptyda i może istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 21:00, Xsaw napisał:

pisze się :El Chupacabra, i uważam ze w większości przypadków to najprawdopodobniej są jakieś
wilki/psy/inne zwierze bo tych informacji o jego atakach jest naprawdę dużo a co do pozostałych
to uważam że to jakaś kryptyda i może istnieć.

a coz ja uwazam ze wrecz przeciwnie... bo chyba dobrze rozumuje iz Wielka Stopa-to Yeti? dobrze kojarze...? coz wiekszosc wlasnie takich stworzen powstaje wsrod basni i mitow. przekazywane byly dzieciom przez dziadkow i rodzicow az tak sie zakorzenily w ludzkiej swiadomosci iz wszelkie dziwne slady itp itd byly zaraz kojarzone z rownie fantastycznymi stworami... ale coz to moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:00, Xsaw napisał:

> A co sądzicie o różnych takich potworach np. El Chubakabra* albo Wileka Stopa?
>
>
> *chyba dobrze napisałem xD

pisze się :El Chupacabra, i uważam ze w większości przypadków to najprawdopodobniej są jakieś
wilki/psy/inne zwierze bo tych informacji o jego atakach jest naprawdę dużo a co do pozostałych
to uważam że to jakaś kryptyda i może istnieć.

Ja myśle że to może robić człowiek. Weź pod uwagę że ofiary tego potwora miały na ciele chirurgiczne cięcie i były też wywiady z takim farmerem który podobno postrzelil tego potwora i on mówił że El Chupacabra chodził na dwóch nogach lub miał niesamowitą wysokość w klębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:00, Xsaw napisał:

> A co sądzicie o różnych takich potworach np. El Chubakabra* albo Wileka Stopa?
>
>
> *chyba dobrze napisałem xD

pisze się :El Chupacabra - w dosłownym tłumaczeniu z hiszpańskiego wsysacz kóz, i uważam ze
w większości przypadków to najprawdopodobniej są jakieś wilki/psy/inne zwierze bo tych informacji
o jego atakach jest naprawdę dużo a co do pozostałych to uważam że to jakaś kryptyda i może
istnieć.

uważam że mała odsetki to psy i wilki a reszta to sprawka tego monstrum bo to musiałby być potężny zbieg okolicznośći że nagl;e na jednej wyspie zaczeły znikać KOZY W TAKICH ILOśCIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisz doniesie o nim można podzieli na kilka grup.

1 te zwierzęta które zostałby zabite przez jakieś zwierze ale właściciel tego nie wiem i uważa ze to wysysacz kóz,
2 te zwierzęta które zostały zabite przez człeka który postarał się żeby to wyglądało jak efekt działań El Chupacabry
3 to co zostało faktycznie zabite przez El Chupacabre
PS:
>a co do pozostałych to uważam że to jakaś kryptyda i może istnieć.

ta moja wypowiedz nie mówi o Yeti tylko o innych przypadkach rzekomej akcji a co do pozostałych akcji El Chupacabry

EDIT:TNIJCIE CYTATY bo to nieestetycznie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:07, ziomal1234 napisał:

> > A co sądzicie o różnych takich potworach np. El Chubakabra* albo Wileka Stopa?
> >
> >
> > *chyba dobrze napisałem xD
>
> pisze się :El Chupacabra, i uważam ze w większości przypadków to najprawdopodobniej są
jakieś
> wilki/psy/inne zwierze bo tych informacji o jego atakach jest naprawdę dużo a co do pozostałych

> to uważam że to jakaś kryptyda i może istnieć.
Ja myśle że to może robić człowiek. Weź pod uwagę że ofiary tego potwora miały na ciele chirurgiczne
cięcie i były też wywiady z takim farmerem który podobno postrzelil tego potwora i on mówił
że El Chupacabra chodził na dwóch nogach lub miał niesamowitą wysokość w klębie.

to raczej nie jest ludź ale jakiś ludź mógł stać za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:07, ziomal1234 napisał:

> >

coz jakby zaczac sie zastanawiac wytlumaczen moga byc setki;p a kazde mniej lub bardziej dziwne. jednak wszystkie stworzenia takich rozmiarow (przypuszczalnych oczywiscie) zostaly sklasyfikowane i skatalogowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:14, Samildanach napisał:

> > >
coz jakby zaczac sie zastanawiac wytlumaczen moga byc setki;p a kazde mniej lub bardziej dziwne.
jednak wszystkie stworzenia takich rozmiarow (przypuszczalnych oczywiscie) zostaly sklasyfikowane
i skatalogowane:)


skoro tak uważasz to przejrzyj tą stronę : http://www.kryptozoologia.pl/lista_ex_kryptyd.php
to dowodzi jak dużo istot było uważane za mit aż w końcu ktoś je odkrył.

EDIT:gogiell mi się wydaje ze to cały gatunek + to co napisałem kilka postów wyżej,tak więc nie musi być to zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:14, gogiell napisał:

Nie tylko na jednej wyspie, ale od Miami do Buenos Aires... teleport ? To też jest wieelki
zbieg okoliczności...

to już jest boom który wypromował chupa (podobno jest nawet w polsce) jednak te wydarzenia na puerto ricko uważam za prawdziwe. co do tych innych to sądze że to poprostu wymysły świadków i farmerów którzy sami zabijają kozy aby sie wypromować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piję do boomu który jest TERAZ, tylko wtedy, kiedy działy się wydarzenia na Puerto Rico właśnie zrobiono taki "krąg" Chupa który właśnie był ogromny (i obejmował w większości Amerykę Południową ... ja po prostu w takie rzeczy nie wierze... no i przecież na Puerto też może ktoś chciał się wypromować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:26, gogiell napisał:

Wygląda jak zwykły domowy zwierzak z doklejonymi skrzydłami...

No tak bo raczej El Chupacabra nie ma skrzydeł ale 1 jest autentyczne do tego chyba nikt nie ma wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:25, ziomal1234 napisał:

A co sądzicie o 2 zdjęciu możliwe czy fotomontaż?


zbyt małe te zdjęcie a poza tym prawdopodobnie fotomontaż.
Radzę poczytać trochę te strony co do nich linki podałem gdyż zawieraj dużo i ciekawe informacje.
a pierwsze to tez za małe poza tym trup zwierza jak trup zwierza się niczym szczególnie nie wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze jest autentyczne - bo to tylko zabita koza...
Czytałem kiedyś o tym książkę i badania próbek po Chupa, wykazało... że mogły to być PO PROSTU dzikie psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować