gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

U mnie w szkole jest Kilka ładnych panienek :D
Ale jak czytam wasze posty wyżej to zgadzam sie z wami.
Niektóre dziewczyny są ze tak popwiem głupie!...;/ Tak to nie pomyłka jak tak popatrzec na niektóre to płakać sie chce...;/ no ale cóż.
Ogolnie uważem ze dziewczyny sa spoko:D ale jak juz mowiłem tylko niektóre są naprawde spoko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 20:36, BaRt3k. napisał:

U mnie w szkole jest Kilka ładnych panienek :D
Ale jak czytam wasze posty wyżej to zgadzam sie z wami.
Niektóre dziewczyny są ze tak popwiem głupie!...;/ Tak to nie pomyłka jak tak popatrzec na
niektóre to płakać sie chce...;/ no ale cóż.
Ogolnie uważem ze dziewczyny sa spoko:D ale jak juz mowiłem tylko niektóre są naprawde spoko
;]



głupie mi uwierz nie są...co niektóre są puste jak butelka shampana po sylwestrze....ale no głupie nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy !!! Od 2 lat chodze do klasy z pewną laską. Co mam zrobić ??? Zapytać czy coś innego ??? Chyba wiecie o co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jaka ona jest?? napisz o niej coś więcej zarówno o wyglądzie zewnętrznym jak i wewnętrznym wiek i szczerze jak na spowiedzi o sobie powiedz coś<nawet drobne szczegóły>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 20:40, Lex napisał:

Ludzie pomocy !!! Od 2 lat chodze do klasy z pewną laską. Co mam zrobić ??? Zapytać czy coś
innego ??? Chyba wiecie o co chodzi ???


chyba musisz być sobą, bo wszystko inne okaże się klapą na dłuższą mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 20:40, Lex napisał:

Ludzie pomocy !!! Od 2 lat chodze do klasy z pewną laską. Co mam zrobić ??? Zapytać czy coś
innego ??? Chyba wiecie o co chodzi ???

Czyli mamy ci pomoc??
Czyli tak odpowiec mi:
1.czy ma chłopaka juz?
2.jak chodzi z toba 2 lata to lubicie sie?? (no chodzi mi o to czy normalnie gadacie sobie na lekcjach itp [daje ci spisywac]) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i może to głupie ale średnia za ostatni semestr i z czego lepiej jej idzie może to głupie ale uwierz mi naświetla prawde o człowieq o jego skłonnościach i właśnie słabych punktach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 20:45, Lex napisał:

1. nie ma
2. nawet często

ale jak to rozpocząć jak zrobić pierwszy krok (troche się boje)

Odpowiedz na moje pytania to CI postaram sie pomóc...szczerze to troche par szczęśliwych zeswatałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 20:43, RadeXMaster napisał:

a i może to głupie ale średnia za ostatni semestr i z czego lepiej jej idzie może to głupie
ale uwierz mi naświetla prawde o człowieq o jego skłonnościach i właśnie słabych punktach

o to chodzi ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BYŁO TO NA GÓRZE

hmm jaka ona jest?? napisz o niej coś więcej zarówno o wyglądzie zewnętrznym jak i wewnętrznym wiek i szczerze jak na spowiedzi o sobie powiedz coś<nawet drobne szczegóły>a i może to głupie ale średnia za ostatni semestr i z czego lepiej jej idzie może to głupie ale uwierz mi naświetla prawde o człowieq o jego skłonnościach i właśnie słabych punktach

widocznie nie zauważyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 20:45, Lex napisał:

1. nie ma

No i dobrze

Dnia 02.01.2006 o 20:45, Lex napisał:

2. nawet często

Tutaj to wspaniale:D

Dnia 02.01.2006 o 20:45, Lex napisał:

ale jak to rozpocząć jak zrobić pierwszy krok (troche się boje)

Nie masz sie czego bać.Lubi cie i to jest już polowa sukcesu. Ja pamietąm jak ja pierwszy raz sie o to pytałem i to tez była (jest) moja koleżanka z klasy wiec nie ma sie czego bac. Pamiętam o jednym. Nie bądź sztuczny. Po prostu zapytaj sie jej o "chodzenie" ale nie w szkole, nie przez neta, nie przez esa;] Po prostu jak bedziecie na dworze poproś ją gdzieś na słówko. Nie wstydz sie jak bedą koło niej kolezanki albo ty z kolegami. To chyba wszystko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram w 1000% :) jezeli cos ma " zaskoczyc" - zaskoczy od razu, jestem z moja piekna 4 lata, wczesniej wzdychalem do sasiadki (ktora jak ktos powiedzial byla "pusta jak butelka po szampanie") apotem, zalamany zdalem na studia i stwierdzilem koniec ze staraniem - i to wlasnie bylo to - miesiac pozniej dostalem sygnal na komorke od nieznanego numeru :) skad miala moj numer? koleznanka kumpla z klasy dala (ktora mieszka 80km od mojego miasta) dala moj numer siostrze ciotecznej mojej dziewczyny (ktora mieszka w moim miescie) a ona z kolei dala numer mojej dziewczynie (która wlasnie dostala pierwsza komorke) bo ja zawsze odpuszczalem sygnaly :) jak widzicie czasami potrzeba wiecej szczescia niz w totolotku :) a od pol roku mieszkamy razem :)

aha, i jeszcze jedno - nigdy nie mowcie sobie widzac piekna dziewczyne "i tak nie mam szans"

tym co przeczytali do konca - sorry ze tak chaotycznie ale wrocilem zmeczony z pracy a moja piekna zeby mnie pocieszyc wyciagnela flaszke żurawinowki (marki "wyrób domowy przyszlej teściowej") i tak mnie troche wzielo na szczerosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 20:52, BaRt3k. napisał:

> 1. nie ma
No i dobrze
> 2. nawet często
Tutaj to wspaniale:D
> ale jak to rozpocząć jak zrobić pierwszy krok (troche się boje)
Nie masz sie czego bać.Lubi cie i to jest już polowa sukcesu. Ja pamietąm jak ja pierwszy raz
sie o to pytałem i to tez była (jest) moja koleżanka z klasy wiec nie ma sie czego bac. Pamiętam
o jednym. Nie bądź sztuczny. Po prostu zapytaj sie jej o "chodzenie" ale nie w szkole, nie
przez neta, nie przez esa;] Po prostu jak bedziecie na dworze poproś ją gdzieś na słówko. Nie
wstydz sie jak bedą koło niej kolezanki albo ty z kolegami. To chyba wszystko... :D


no właśnie ale co do tych kolegów....radze nie gdyż może być to odebrane ja próba szpanu...jak będzie z koleżankami to różnie może troche ją to zakłopotać ale rób jak chcesz....i pamietaj nie układaj przemówień...pełny spontan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ja tak wtrące bo sobie przypomniałem jak mój dawny qmpel szukał dziewczyny:jedyne kryterium jakim sie posługiwał to musi umieć wypić szklanke czystej i nawet sie nie skrzywić i ma iść dalej jak czołg> co kto lubi :D vodka conecting people :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy czy forma szpanu... no nie wiem. Ja zawsze łaże po mieście z kumplami :D no bo jak tak sam?? I tak sie zawsze składa ze łażą też i panienki (oczywiscie tez grupka) wiec tu jakby poprosił jedna panienke zeby poszła z nim narazie to to nie widze nic tu w formie szpanu...po prostu on by poszedł a koledzy zostają z tamtymi panienkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 21:00, RadeXMaster napisał:

<ja tak wtrące bo sobie przypomniałem jak mój dawny qmpel szukał dziewczyny:jedyne kryterium
jakim sie posługiwał to musi umieć wypić szklanke czystej i nawet sie nie skrzywić i ma iść
dalej jak czołg> co kto lubi :D vodka conecting people :)


powinien spotkac moja siostre - jak wszyscy leza pod stolami to ona wypada z haslem "to co? jedziemy na dyskoteke?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się