gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2015 o 17:08, Graszcz napisał:

Chłopcy, ma tu ktoś doświadczenie z relacjami typu "Friends with Benefits"? Jak do takowej
doprowadzić?

Chcę sobie odpocząć od zabawy w stałe związki, bo mnie męczą te szopki. Niestety ręką

Spoiler

wiadomo kogo

nie oszukasz, więc seksu dalej potrzebuję.

Nie mam praktycznie żadnego doświadczenia w tego typu relacjach, bo moje dotychczasowe
życie erotyczne opierało się na romantycznych związkach.

Poznałem ostatnio na ulicy fajną dziołchę, wziąłem od niej numer i chciałbym zrobić sobie
z niej kochankę, a nie dziewczynę. Niestety nie wiem jak się za to zabrać, a znając życie
to jak się zacznę do niej zabierać po swojemu to obudzę się z przysłowiową ręką w nocniku,
czyli w związku.

Mam w tej relacji "czyste konto", bo laska praktycznie w ogóle mnie nie zna nie licząc
tych kilkunastu minut rozmowy, a prawdopodobnie się jej podobam (numer dała bez problemu).
Jest to więc korzystna sytuacja i chciałbym ją pokierować jak najlepiej.

Pozdrawiam.


Do posta AL_PB dodam z doswiadczenia: nie naciskaj. :) badz pewny siebie w tym co chcesz i zdecydowany ze nie chcesz zwiazku, ale mimo polslowek i aluzji (ktore swoja droga sa straszna frajda dla obu stron), nie naciskaj koniecznie na seks, bo to moze przyniesc odwrotny efekt. Niedawno kolezanka stwierdzila, ze nie zamierza sie ze mna przespac dla frajdy bez zwiazku, ale gadalismy regularnie. I ani razu nikt wprost nie powiedzial nic o seksie, ale calej tej gry i chodzenia naokolo bylo tyle ze w koncu wyladowalismy w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2015 o 17:08, Graszcz napisał:

Chłopcy, ma tu ktoś doświadczenie z relacjami typu "Friends with Benefits"? Jak do takowej
doprowadzić?


Wydaje mi się że nie wszystkie kobiety chcą mieć tego typu związki, choć może na taką trafiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 12:54, Axuwax napisał:

Wydaje mi się że nie wszystkie kobiety chcą mieć tego typu związki, choć może na taką
trafiłeś.

Zgadza się, ale prawie wszystkie są zdolne do poprowadzenia takiej relacji, lub chociażby przygodnego seksu :). Przecież żadna z nich nie podejrzewa, że będzie uprawiała seks w okolicznościach w teorii społecznie potępianych :P

Ważne żeby działać odpowiednio szybko i zdecydowanie, bo nieraz jest tak, że ciało A jest oczarowane ciałem B po wspólnym zapoznaniu się - warto wykorzystać ten moment, ale jeśli po zajściu dziewczyna ewidentnie robi sobie nadzieję, to wypada się określić co do swoich oczekiwań od relacji (scieżka dobra), lub egoistycznie spieprzyć, gdy poczujemy, że już ona nas nie kręci (to natomiast droga zła) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 18:57, AL_PB napisał:

Ważne żeby działać odpowiednio szybko i zdecydowanie, bo nieraz jest tak, że ciało A
jest oczarowane ciałem B po wspólnym zapoznaniu się - warto wykorzystać ten moment, ale
jeśli po zajściu dziewczyna ewidentnie robi sobie nadzieję, to wypada się określić co
do swoich oczekiwań od relacji (scieżka dobra), lub egoistycznie spieprzyć, gdy poczujemy,
że już ona nas nie kręci (to natomiast droga zła) :).

Do usunięcia post. Pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 16:02, Tyler_D napisał:

A mnie z kolei zastanawia jak mogłeś poznać kogoś dosłownie na ulicy? :D

Podszedłem do niej ze szczerą intencją spytania o lokalizację pewnego miejsca, ona była przyjaźnie nastawiona, zaprowadziła mnie, łaziliśmy, fajnie nam się gadało, na koniec wziąłem od niej numer, głównie po to, żeby sprawdzić czy na mnie leci

@Axuwax

Dnia 09.02.2015 o 16:02, Tyler_D napisał:

Wydaje mi się że nie wszystkie kobiety chcą mieć tego typu związki

Oczywiście, że nie wszystkie. Wiem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 00:21, Graszcz napisał:

Podszedłem do niej ze szczerą intencją spytania o lokalizację pewnego miejsca, ona była
przyjaźnie nastawiona, zaprowadziła mnie, łaziliśmy, fajnie nam się gadało, na koniec
wziąłem od niej numer, głównie po to, żeby sprawdzić czy na mnie leci

Większość naoglądała się amerykańskich komedii dla młodzieży typu "liceum=mięśniaki + kujony" i traktują to jako sprawę nierealną. Fakt, to dość delikatna sprawa. Związek typu "friends with benefits wcale nie jest proste. Mimo wszystko trzeba się lubić, śmiać się z podobnych rzeczy i mieć spory dystans. Nie każda "laska" lubi przygodny seks. To chyba bardziej zawiłe niż w tradycyjnym związku. Niby luźne partnerstwo, ale może okazać się trudniejsze niż w tradycyjnym związku. Trudno zaliczać i nic poza tym, bo nie piszemy o akcji na jedną noc.
Kobieta musi uznać cię za godnego, nawet jeżeli nie planujecie żadnego głębszego związku.
Uważam, że należy się...zakumplować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem się z dziewczyną kawałek czasu, tzn. w takim sensie, że nie gdzieś tam w locie, tylko "na spotakniu".

Co przygotować do jedzenia, no bo jeść trzeba, a dosyć lubię gotować, sałatka odpada, pizza też, szukam czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema :p

Poradzi mi ktoś sytuacja następującą w szkole na przerwach obcina mnie cały czas jedna laska  bez przerwy czy jak się mijamy czy jak mamy lekcje koło siebie:D chwile później coś po klika pogada od siebie i na nowo:D . Czy daj jej od siebie jakieś znak;)? Czy od razu podbić i zagadać?. Bo nie chce się spalić na wejście bo nie wiem czy jej się podobam czy tylko po prostu tak sobie mnie ogląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 18:10, Bubu11 napisał:

Poradzi mi ktoś sytuacja następującą w szkole na przerwach obcina mnie cały czas jedna
laska  bez przerwy czy jak się mijamy czy jak mamy lekcje koło siebie:D chwile
później coś po klika pogada od siebie i na nowo:D . Czy daj jej od siebie jakieś znak;)?
Czy od razu podbić i zagadać?. Bo nie chce się spalić na wejście bo nie wiem czy jej
się podobam czy tylko po prostu tak sobie mnie ogląda 


Myślę, że zwyczajnie śnieży jej Polsat. A jeżeli chcesz normalnej porady, to następuje: Nie dowiesz się, dopóki nie sprawdzisz. Z reguły dziewczyny lubią, jak facet nie ma problemów z "zagajeniem". Podejdź, pogadaj, rozśmiesz ją. Nic cie to nie kosztuje, a możesz nawet zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 19:51, Graszcz napisał:

Przetłumacz na polski, to może ci pomogę

Jak laska cały czas skupia wzrok na gościu bez przerwy to znaczy ze jest ona nim zainteresowana ? Czy zwyczajnie lubi sobie popatrzeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 20:38, Bubu11 napisał:

Jak laska cały czas skupia wzrok na gościu bez przerwy to znaczy ze jest ona nim zainteresowana ? Czy zwyczajnie lubi sobie popatrzeć .

Skoro cały czas się na niego patrzy, to normalnym jest, że gość się jej podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 20:38, Bubu11 napisał:

> Przetłumacz na polski, to może ci pomogę
Jak laska cały czas skupia wzrok na gościu bez przerwy to znaczy ze jest ona nim zainteresowana
? Czy zwyczajnie lubi sobie popatrzeć .


Chyba, że masz coś na facjacie oprócz nosa, ust i pary oczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 20:38, Bubu11 napisał:

> Przetłumacz na polski, to może ci pomogę
Jak laska cały czas skupia wzrok na gościu bez przerwy to znaczy ze jest ona nim zainteresowana
? Czy zwyczajnie lubi sobie popatrzeć .

Bądź bystry obserwuj jej zachowanie patrz na miny gesty szczegóły zdradzą jej zamiary a żeby się upewnić zagadaj znów patrz na reakcje oraz na odpowiedź bo nie wszystkie laski powiedzą ci w prost co myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 20:58, benq20 napisał:

Bądź bystry obserwuj jej zachowanie patrz na miny gesty szczegóły zdradzą jej zamiary
a żeby się upewnić zagadaj znów patrz na reakcje oraz na odpowiedź bo nie wszystkie laski
powiedzą ci w prost co myślą.

Przez chwilę zastanawiałem się, czy mam czytać tego posta rapując. :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się