gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27043 postów w tym temacie

Dnia 2.02.2018 o 16:41, KrzysztofMarek napisał:

To zaczekam, aż przeczytasz do końca, a potem, po tygodniowej przerwie, przeczytasz po raz drugi. Będziesz mocno zdziwiony, jak autor trafnie opisał Twoje doświadczenia!

Ale nie zniechęcaj się, alleluja i do przodu!

Ja miałem szczęście, znalazłem żonę już w wieku 35 lat.

Miałem też epizod z Hieną, ale to było jak miałem 30 lat i Hienie się nie udało.

Ja mam 38 lat i ciągle szukam, jak mi się już wydaje że to ta, to wtedy zostaję wyprowadzony z błędu. :(

Wciąż wierzę w ludzi, nawet jeden kolega powiedział mi że Jestem Don Kichotem a w drugim zdaniu dodał ale świat potrzebuje Don Kichotów.  

Książkę przeczytałem do końca, uwagi wysłałem na maila coby przeciwnika w broń nie uzbrajać znaczy się kobiet. 

O tej Hienie to chętnie bym posłuchał z czystej ciekawości, to też rozumiem na maila. 

• Upvote 1

kerkas Moja nieśmiałość wynika też z wady wymowy (czasami bardzo się jąkam ,szczególnie pod wypływem stresu) i przez to też nie zagaduje do dziewczyn ,ale w tym tygodniu idę do logopedy aby z tym walczyć. Może to też zmieni moją pewność siebie, będę bardziej otwarty na nowe znajomości.

17 godzin temu, yamakas2009 napisał:

kerkas Moja nieśmiałość wynika też z wady wymowy (czasami bardzo się jąkam ,szczególnie pod wypływem stresu) i przez to też nie zagaduje do dziewczyn ,ale w tym tygodniu idę do logopedy aby z tym walczyć. Może to też zmieni moją pewność siebie, będę bardziej otwarty na nowe znajomości.

Najważniejsze to się nie poddawać. Próbuj dalej, a z tym logopedą to bardzo dobre posunięcie. Głowa do góry.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Ps. Ja też byłem kiedyś nieśmiały ale powoli ale tą swoją nieśmiałość zwalczyłem. 

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się