Zaloguj się, aby obserwować  
czaja24

Alkohole dla poszukujących nowych smaków i aromatów - temat ogólny [M]

217 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2008 o 12:42, czaja24 napisał:

no właśnie a piwa powyżej 8% przeważnie nie smakują dobrze za to porterki są świetne,
uwielbiam ten posmaczek dymu w piwie


Ta właśnie to mnie dziwi, ze "zwykłych, nie porterowych" dobry jest też i bardzo tani biedronkowy Mocarz 9%, 1.80 a smak naprawde dobry jak na mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 16:08, Manieklbl napisał:

> no właśnie a piwa powyżej 8% przeważnie nie smakują dobrze za to porterki są świetne,

> uwielbiam ten posmaczek dymu w piwie

Ta właśnie to mnie dziwi, ze "zwykłych, nie porterowych" dobry jest też i bardzo tani
biedronkowy Mocarz 9%, 1.80 a smak naprawde dobry jak na mocne.


mi tam smakuje warka:D(piwo xD) a voodeczki nie lubie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piwo jak ma powyżej 6% to już robi się konkurencją dla tanich win. Stworzone po to aby się upić.
I tak szczerze mówiąc nie mam ulubionego piwa ale mogę się pochwalić jakie dobre piwo, raczej bardzo trudno dostępne w Polsce piłem: Dos Equis (XX). Dobre meksykańskie.

A z mocniejszych alkoholi to Sobieski może być albo Smirnoff w drinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo ciekaw jestem czy ktoś z tego tematu kto się udziela ma skończone 18 lat. Na pewno nie.

Widać jaka ta młodzież teraz jest... a mówią przyszłość ludzi. Taaa bull shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:55, Chlorofil napisał:

Widać jaka ta młodzież teraz jest... a mówią przyszłość ludzi. Taaa bull shit.


JA! JA!
Pewnie, że niewielu ma. Ale forum jest stworzone dla wszystkich i mogą pisać o czym chcą jeżeli tylko to nie łamie regulaminu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:41, szopen23 napisał:

> > no właśnie a piwa powyżej 8% przeważnie nie smakują dobrze za to porterki są
świetne,
>
> > uwielbiam ten posmaczek dymu w piwie
>
> Ta właśnie to mnie dziwi, ze "zwykłych, nie porterowych" dobry jest też i bardzo
tani
> biedronkowy Mocarz 9%, 1.80 a smak naprawde dobry jak na mocne.

mi tam smakuje warka:D(piwo xD) a voodeczki nie lubie xD


Mówi chłopak który ma 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:58, roctez napisał:

> Widać jaka ta młodzież teraz jest... a mówią przyszłość ludzi. Taaa bull shit.


JA! JA!
Pewnie, że niewielu ma. Ale forum jest stworzone dla wszystkich i mogą pisać o czym chcą
jeżeli tylko to nie łamie regulaminu. :)


Taaa ? A wiesz myślałem że alkohol się sprzedaje od 18 lat. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:59, Chlorofil napisał:

Taaa ? A wiesz myślałem że alkohol się sprzedaje od 18 lat. Ciekawe...


I również spożywanie jest dozwolone od 18 roku życia. A nikt tutaj raczej nie sprzedaje alkoholu młodocianym i tym bardziej nie namawia do spożywania.

Świata nie uczynisz lepszym na siłę. Co najwyżej możemy wnieść wniosek aby temat był oznaczony jako "dla dorosłych" lub coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh skoro już mowa o napojach to za bardzo nie lubie Vódki ale jak trzeba to trzeba pivo jest świetne lubie Tyskie , żywca i Heinekena ogólnie browarem nie pogardzę a i polecam TVR - Tekila + Vódka + Red Bull piłem to w Anglii jaki to ma odpał :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vódka, vódka, vódka. Bez popity, żadne drinki. To lubię! :> Pamiętam że pierwszy raz jak piłem vódkę to pierwsze dwie piędziesiątki z popitą, kolejna trzecia już bez i tak zostało ^^ Ale to głównie dlatego że lubię ostre jedzenie :p :]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Chlorofila popieram. No i nawet jak już ktoś pije poniżej 18 roku życia, niech przynajmniej sie z tym nie afiszuje publicznie - to kwestia kultury osobistej. A picie w wieku 14 lat to już wg mnie całkowity idiotyzm, totalna patologia, niestety coraz powszechniejsza... Przynajmniej mogę być z siebie dumny że nie piłem żadnego alkoholu przed 18 rokiem życia...

Wracając do tematu przewodniego:
Polecam piwo Żywe - jest absolutnie genialne, przy tym niepasteryzowane i to czuć w smaku.
Świetny jest też Faustus - piwo zbożowe, naprawdę kapitalna barwa i smak.
Z bardziej znanych lubię Okocim Palone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:31, Wadik napisał:

Wino komandos z Biedronki rlz!!!!!!!!oneoneone111!!!!

z żabki

A dla mnie Vesper Martini - klasyk nad klasykami i rzeczywiście genialny w swej prostocie (niezbyt taniej jednak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam do wyboru albo piwo albo vódkę, to wybieram to drugie bo jest mocniejsze i najlepsze na imprezy :D Piwem nie gardzę ale piję rzadziej. A drinków też nie lubię. Po co mieszać i tak już wspaniały trunek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 19:58, Chlorofil napisał:

Mówi chłopak który ma 14 lat.


No i co z tego? Nie ma prawa się wypowiedzieć? Odezwał się wielce dorosły. Na policje idz z tym, że on pije a nieletni jest.

A co do tematu to ostatnio bardzo posmakował mi przywieziony ze słowacji Velkopopovicky Kozel Premium. U nas niestety chyba nie do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 21:37, M1chał napisał:

Przypomniała mi się Vódka z wyciągu marihuany ^^ Zielone cudeńko :>

Nie był to przypadkiem Absynt?

20080319013705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować