Zaloguj się, aby obserwować  
Jimmi

Gdzie i jak spędzicie sylwestra?

468 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2005 o 19:05, Robek 009 napisał:

Ja będe siedział w domu przy kompie i będe grał w starego, dobrego Carmageddona TDR 2000.


Ja podobnie tylko nie będę grał w Carmageddona TDR 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ide się bawić.. Pić szaleć, bawić się... ŻYC! Ludzoie nie możecie siedzieć przed kompem cały czas! W gry grać będziecie? To możecie robić kiedy będzie wolna chwila:) A dobrze bawić się w realnym świecie to jest lepiej niż bym z najlepszą gierkę grał! Ludzie jest jeszcze coś na świecie poza kompem!:) hehe
Jeśli już będziecie siedzieć przed kompem to nie "chlejcie" przy nim:) Bo jeszcze klawiaturke "zabrudzicie":) :P

Dobrej zabawy! Udanego startu w nowym roku! Wszystkiego naj życzy wam wszystkim ten co Stworkiem go zwą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie juz sie skonczyl niebyl za ciekawy bo trwal tylko do 2 a nie jak rok temu do 6 oprocz tego wypilismy 1,5 i niektorzy mieli slabe glowu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 13:49, GaNgStA napisał:

Ja kolejno spędziłem sylwka w:
/.../
Komendzie
/../

Mozna się spytać co tam robiłeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 13:57, Vaxinar napisał:

Tak, to odpowiedz mi co mogę robić jak NIE pije ?
To już wtedy wg Ciebie nie żyje ?


A napisz mi gdzie ja tak napisałem?

Oczywiście można się świetnie bawić bez różnych "używek":) Zawsze tak uważałem i uważać będę.. Ba i kaca po tem się nie ma i różnych innych skutków ubocznych:P Nie wiem o co ci chodzi? Możesz wyjaśnić czemu zawdzięczam "takie" skomentowanie mojego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 13:52, Yasiu89 napisał:

> Ja kolejno spędziłem sylwka w:
> /.../
> Komendzie
> /../
Mozna się spytać co tam robiłeś ??


Zwineli mnie za lanie na mur w miejscu publicznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:01, Stwór napisał:

Możesz wyjaśnić czemu zawdzięczam "takie" skomentowanie mojego posta?


Pić szaleć życ, ale przecież jak nie nie będę się bawił to też będę żył i wcale nie nie chodzi mi tu o sens dosłowny. ;)
Niektórzy mogą po prostu spędzić to w domu na spokojnie np z rodzinką czy ..... z kimś szczególny, ale bez zabaw itd. ;) Oto mi chodzi, ale fakt faktem, że siedzieć przy kompie to trochę hała, ale nieraz nie ma się gdzie iść. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do ostatniej chwili nie wiedzialem gdzie bede spedzal sylwka bo zginal wujek kolegi i rodzice zostawali w domu wiec nie bylo gdzie zrobic imprezy :/ No ale machnelismy reka na babke mojego przyjaciela ktora byla u niego w domu i sylwek odbyl sie u niego ;)) Babcia na gorze sobie siedziala, a my imprezowalismy najpierw w salonie, potem w piwnicy grajac w pingla i zalewajac stol, potem na sankach w nocy..... no i caly czas tanczac przy dobrej muzyce...w damskich ciuszkach przez jakis czas :PPPPP ;)) Sylwek w kameralnym srodowisku i dlatego chyba tak bardzo udany. Bylo 4 chlopakow i 2 dziewczyny, ktore w zupelnosci nam wystarczaly ;)) Moge spokojnie stwierdzic ze byl to najlepszy sylwester jaki do tej pory spedzilem :)
Zabawe skonczylismy kolo 5, wyspalem sie spokojnie i wytrzezwialem do ok 12 godziny i przed 14 moglem juz spokojnie wracac samochodem do domku na obiad....na ktory wlasnie czekam :P :)

Tak BTW: Jeden z moich kolegow wogole nie pil bo byl chory i bawil sie wcale nie gorzej od nas na trzezwo ;) I choc studiuje informatyke to nie spedzal tego sylwka przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:08, Vaxinar napisał:

> Możesz wyjaśnić czemu zawdzięczam "takie" skomentowanie mojego posta?

Pić szaleć życ, ale przecież jak nie nie będę się bawił to też będę żył i wcale nie nie chodzi
mi tu o sens dosłowny. ;)
Niektórzy mogą po prostu spędzić to w domu na spokojnie np z rodzinką czy ..... z kimś szczególny,
ale bez zabaw itd. ;) Oto mi chodzi, ale fakt faktem, że siedzieć przy kompie to trochę hała,
ale nieraz nie ma się gdzie iść. :(


Jasne rozumiem... Ja pisząc "pić szaleć zyć".. miałem na myśli że hała to siedzieć przed kompem w sylwestra bo nie trzeba dużo by się fajnie bawić... Grać mozęsz zawsze;) Miałem na myśli że nie lepiej spędzić ten czas "trochę" inaczej:) Ja sam lubię sylwestra z rodzinką bo ma to fajny klimacik i jest inaczej:) mi chodzi o to że nie marnujmy tyle czasu przed kompem.. Można przy nim siedzieć cały czas.. Ale w sylwestra to już chyba przegięcie;) Wiem że nie wszyscy są dorośli i rodzice nie muszą pozwolić się wybrać gdzieć na zabawę.. Sam jak byłem młodszy spędziłem czas przed kompem z kuzynami w sylwestra.. Ale byłem dzieckiem.. I dzieci owsze.. Ale jestem pewnien że tu pisały to osoby które nie mają 12 lat:P A starsze też:) Osoby które siedzą przy gierce a mogliby spędzic czas inaczej.. To wolą sobie pograć a mają np. 18 lat... Fajnie potem się słucha jak koledzy lub koleżanki fajnie się bawili a ja siedziałem przed kompem;P Ba i jeszcze będę narzekać że nie mam dziewczyny:P hehe Żarcik:) pisze to będąc w dobrym humorku (zwykle tak mam) i nie staram sę nikogo uczepić czy zwracać komuś konkretnemu uwagi.. Niech każdy robi jak chce;) To była taka moja mała sugestia:)
Wiem że czasem nie ma się gdzie iść.. Ale tu tak dużo osób napisało że będzie spędzać czas przd kompem że zwątpiłem czy ktoś tu się będzie inaczej bawił:)
Ba spójrz na styl mojej pierwszej wybpowiedzi.. Jest tam mnustwo uśmiechów/buziek jak :) ;P :D to oznacza zę pisałem z przymróżeniem oka i większosc to potrafi zauważyć.. ty chyba nie dostrzegłeś:P

Pozdrawiam i życzę ci sukcesów w tym nowym roku 2006;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups przepraszam za kilka "byków" ortograficznych.. Ale jestem zmęczony i dopiero je dostrzegłem:P I przepraszam za 2 posty:P
I w miejscu gdzie jest ""Ba i jeszcze będę narzekać że nie mam dziewczyny:P""
Miało być np. ba i jeszcze później będą narzekać że nie mają dziewczyny/chłopaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam po sylwestrze np.: samopoczucie itd., itp?U mnie jako tako, tylko zwalenie, że jutro trzeba iść do szkoły.A przydałby się chociaż jeszcze jeden dzień wolnego, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co będe robił na sylwestra. Na pewno będe w domu. chyba bo nikt z kolegów nie może do mnie przyjechać. Będe się nudził.:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja spędzę sylwestra u kuzynek , bo tam jest fajnie , ponieważ mieszkają one w górach i zawsze , ale to zawsze pada tam śnieg , a kiedy się będzie jechało z górki , to trudno skręcac , bo jest tam ostry spad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:06, GaNgStA napisał:

Zwineli mnie za lanie na mur w miejscu publicznym...

Oj nieładnie, nieładnie tak ...

... dać się zwinąć :D Stary, jak tak mogłeś się dać zlapać ? to nieprofesjonalne :D ( to były żarty tego, co niejedno mu się zdażyło, ale nigdy go nawet nie spisali ;] Ale coś czuje, że do czasu, niestety ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować