Zaloguj się, aby obserwować  
Jimmi

Gdzie i jak spędzicie sylwestra?

468 postów w tym temacie

Ja niewiem postaram sie ubłagać rodziców żebym został sam w chacie :](bo oni jadą z siostrą do kuzynek,brat do qmpli idzie)i bym sobie pograł w Warcrafta III albo NWN2 :)Oczywiście na necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UStawiamy z ziomami jakas impreze. i mam nadzieje ze to wyjdzie, bo nie widzi mi sie samotny sylwester albo co gorsze sylwester z rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w domu. Dla mnie sylwester zawsze był zwykłym dniem... tyle tylko że dużo huku jest wieczorem:)
Co najwyżej do centrum miasta wyskoczę, jak co roku będzie darmowy pokaz sztucznych ogni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja u kumpla i jeszcze ze 3 kolegów ale on myśli że, tylko ja przyjdą 3 osoby przez balkon wejdzie i ich wpuści. Nawet jak uciekamy Z LEKCJI w 6osub to nas wpuszcza i taka rozrube mu robimy że, to bajka.Ale będzie fajnie jego starszy jest sędzią i zawsze na chacie ma tyle żecz do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

impreza, na którą odechciało mi sie iść, ale zapłaciłem już 30zł to mi szkoda, więc idę:) w sumie to nawet nie wiem gdzie ona jest Oo
P.S. sąsiad mi właśnie prosto w okno petardą strzelił...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:04, szoko2 napisał:

A ja u kumpla i jeszcze ze 3 kolegów ale on myśli że, tylko ja przyjdą 3 osoby przez balkon
wejdzie i ich wpuści. Nawet jak uciekamy Z LEKCJI w 6osub to nas wpuszcza i taka rozrube mu
robimy że, to bajka.Ale będzie fajnie jego starszy jest sędzią i zawsze na chacie ma tyle żecz
do jedzenia


Jakbyście nie uciekali z tych lekcji to pewnie napisałbyś "osób" ^^


żeby nie było off-topicznie - idę na domówkę do znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba urządze sobie"powrót do przeszłości" i pogram w Daggerfalla, stare FIFY, Mortal Kombat 3. Albo zrobię dłuuugą sesję z Oblivionem lub PES6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować