GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2005 o 09:45, GaNgStA napisał:


> - Gangsta -
> Ty żeś chyba nie widział dużej ilości
> browarów ;)
>

Widziałem, ale akurat to jest jedyne
na którym coś widać. Kiedyć w Mierzwicach mieliśmy cały tapczan wypełniony bro. Miałem też gdzieś zdjęcia pustych butelek
których było 86 (liczyłem z kolegą :D) - i to po jednym 9 osobowym melanżu :]


Ożesz! No to wogóle fajny kolo z ciebieee!! ... ludzie... po jaką ciężką cholerę licytować się w stylu "a ile to ja miałem 3 tygodnie temu na imprezce butelek pod stołem" - przecież to idiotyczne :P. Nikogo nie interesuje ile macie w tapczanie, w gatkach i innych bliżej nie określonych miejscach. Nie czaję ludzi, którzy próbują pokazać jakie to są mastahy, bo piją piwo :P. W dzisiejszych czasach piwo jest dostępne bardziej niż oranżada i tym bardziej nie jest miernikiem dojrzałości czy czym tam chcecie się afiszować :P. Odrazu przypomina mi się mój koleś, który strasznie lubi opowiadać tego typu historyjki... "Wchodzę do baru, proszę 20 browarów". Ściema, wazelina i głupota ;) - tyle ode mnie. I GaNgStA: nie piszę tego aby ci dowalić albo coś w tym stylu, bo mi na tym nie zależy, jestem zawsze za życiem w zgodzie ;]]. Poprostu chciałem zaznaczyć Ci, że takim czymś zaimponować możesz jedynie osobom młodszym od siebie. A fakt, że pokazałeś na fotce te browarki mi zwisa, chodzi mi tylko o samo późniejsze licytowanie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) i jakos tak powstalo nowe swieto - Forumowy Dzien Malucha, przypadalo chyba na 4-5 grudnia, pamieta > to ktos jeszcze?
Jasne, ze pamietam :). Sam nalezalem do jakiejs tam kompanii czy cos tam :). Ale uzytkownicy forum szybko o tym zapomnieli i pewnie dzis malo kto o tym pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 16:43, DEViANCE napisał:

A swoje zdjęcie masz? :>

Ja dodaję jeszcze swoje zdjęcie sprzed dwóch lat ;)



Dev ten typ co się trzyma słuchawek... ja go skądś znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 16:49, Andrij napisał:


Dev ten typ co się trzyma
słuchawek... ja go skądś znam...


To jest mój kumpel z gimnazjum. Teraz jest chyba w technikum: architektura krajobrazu. Na pewno go znasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 16:43, DEViANCE napisał:

A swoje zdjęcie masz? :>


Tja... ale tak naprawdę się nie zmieniłem :)
http://i19.photobucket.com/albums/b189/sith230/dfe298fe.jpg - ja i jeden z użytkowników gram.pl Szynkuś :P
http://i19.photobucket.com/albums/b189/sith230/fd29cbc9.jpg - robione z koma - moi koledzy z klasy :D ( to przed pójściem na basen jest więc się nudno robiło :P )
http://i19.photobucket.com/albums/b189/sith230/IMG_1720.jpg - tu widzimy mnie i śpiącą kotkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 17:15, Andrij napisał:

Swoje zdjęcie dałem bodajże na pierwszej stronie tego temaru :P:P:P, a ja chodzę jeszcze do gimnazjum tzn
PG1 w Kraśniku.


A racja ;) Jakoś Cię przeoczyłem. No ale cóż ;) Tak bywa,

Dark_Kai --> Rzeczywisce. Nic się nie zmieniłeś ;) Ale chyba wlosy powrociły do normalnego stanu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 20:13, Monte Christo napisał:

> Tja... ale tak naprawdę się nie zmieniłem :)
> http://i19.photobucket.com/albums/b189/sith230/dfe298fe.jpg - ja
i jeden z użytkowników gram.pl Szynkuś :P

Niech zgadnę ty jezdeś ten w czerwienym... xD


Jak na to wpadłeś ? :D Ten z lewej jakbyś się pytał, ale to dałoby się wydedukować z innego zdjęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:47, Stein napisał:

A czy to Twoje zdjęcie nie było również na "starym" forum?



Tylko z gitarą i królikiem Bugsem.
Tego co tutaj nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się