Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overspeed: High Performance Street Racing - okiem Zaixa

15 postów w tym temacie

Grałem w to ok 1,5 miesiąca temu. Kompletna żenada, grafika do d***, dźwięk do d*** i to samo z grywalnością. W ogóle nie daje frajdy z jazdy, nudzi zanim się jeszcze załaduje a do tego wszystkiego model jazdy jest gorszy niż w tych czeskich tirówkach ''''18Wheels(coś tam)''''.
''''Nie oczekiwałem po Overspeed zbyt wiele, ponieważ już patrząc na cenę oraz polskiego wydawcę, można wyrobić sobie opinię, jaka to produkcja oraz do kogo skierowana.'''' - co to ma znaczyć? Nie ma dobrych a tanich lub nawet darmowych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Nie oczekiwałem po Overspeed zbyt wiele, ponieważ już patrząc na cenę oraz polskiego wydawcę, można wyrobić sobie opinię, jaka to produkcja oraz do kogo skierowana.'''' A Painkiller to niby ile kosztował? 20 zł a giera była i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

recenzja bardzo dobra. gra mierna. nic dodać, nic ująć. może tylko, to co już speedraid powiedział, że podsumowanie Zaix`a jest nie do końca trafione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nie moje podsumowanie, a mój bardzo osobisty i zupełnie subiektywny komentarz Panowie. :) To jest akurat moja prywatna sprawa czego oczekiwałem i spodziewałem się po danej grze, i jeżeli macie odmienne zdanie to moje nie powinno Was bynajmniej urazić. I pewnie, że są gry dobre oraz tanie - nikt nie twierdzi, że nie. Ale raz, że procent ich wychodzących od razu (od samego początku) w tanich seriach jest znikomy, a dwa, że stawiając obok siebie nową grę za 20zł oraz za 120zł można mieć wątpliwości co do jakości tej tańszej. No i trzy, że City Interactive (o wydawcy także wspomniałem) w Polsce hitów nie wydaje, a żadna ich gra (oprócz może Crashday) mi się osobiście nie podobała. Dlatego właśnie mój komentarz był taki, a nie inny. I tak jak już napisałem, pewnie, że są gry dobre i tanie lub nawet darmowe (BMW M3) i oby było takich jak najwięcej. :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tylko powiem, że link do sprawdzenia wymagań przenosi na stronę główną..

co do gry zaś.. zaufam Zaixowi i nie zagram w to "cudo" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować