Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plany wydawnicze Nvidii na najbliższe miesiące

36 postów w tym temacie

Bzdury.W tej chwili ATI rządzi w mainstream ze swoim HD 3850 512, następnie uderzą w low-end i low/mid range z 34xx i 36xx oraz w high-end z X2. Seria HD 3000 do tej pory jest bardzo udana więc następne karty z tej serii też powinny być dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, skoro ten wielki, mocarny 9800 GX2 ma bazować na chipach G92, to jaka to nowość ? jaki krok naprzód ? Przecież już teraz mamy G92 w modelach 8800 gt / gts. To może jednak lepiej będzie kupić dwie karty 8800 GTS 512mb w SLI, zapewne taniej wyjdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeForce 9600 GT- przewidywana cena produktu to 169 dolarów no super naprawde super tez bym chciał taka karte które jest ciut słabsza od GeForce 8800 GT w takiej smiesznej cenie tylko ze w złotówkach ! Teraz kiedy dolar jest taki tani to znacznie mniej zapłace za przesyłke jak i za sama karte niz w coraz to droszej Polsce. U nas pewnie cena tej karty to 1300 - 2000 k złotych jak zwykle więc nawet nie warto sie zastanwawiac tylko kupywac w stanach lomitowana edycje GeForce lub normalne GeForce 8800 GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli AMD-ATI zacznie robić karty z wyższej półki, stosując tym samym umiejętną politykę cenową to ma szansę wyprzedzić Nvidię w segmencie kart pod DX10. Na razie na niższej półce cenowej AMD jest na prawdę silne, ale w tych wyższych sferach nie ma konkurencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD ATI upadło i już chyba nie powstanie. Podobno AMD ATI grozi na dodatek bankructwo. Teraz dopiero trzeba się przygotować na wysokie ceny kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@d4r3k

Z tego co wiem (oczywiscie moge sie mylic) tylko AMD grozi bankructwo. Ale to oznacza az/tylko zmiane zarzadu firmy... co akurat moze jej wyjsc na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, gdzie G100, o którym głośno było w poprzednim miesiącu. Miał być w marcu. Tak więc dostajemy w zamian G92?

No i skoro 9600 powstanie na G96 to czemu 9800 ma powstac na ''starym'' G92, a nie nowym G100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, proszę Was... gadacie, że nVidia tą generacją oficjalnie zmiotnie ATI? Brednie. Zgodze się, że stary 8800GTS pozwolił nVidii zdystansować ATI i jego HD2900XT, ale teraz sytuacja waszego domniemanego bankruta jest lepsza, i to o dużo! Czy wy wiecie, że nVidia przyspieszyła premierę 8800GT ze wzgledu na dyszącego jej w kark ATI i jego HD3870/50??? Czy wy wiecie, że dwurdzeniowy odpowiednik 9800 X2 wychodzi JUŻ w styczniu??? LUUDZIE, zanim coś napiszecie, sprawdźcie, co ma do powiedzenia druga strona, a nie szerzcie dezinformacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczekam az wyjdą te nowinki i spadnie nieznacznie cena GF8800GGT i chyba sie zdecyduje na dwie GF8800 GT 512. Zobie sobie SLI i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rynek kart graficznych to dla mnie marketingowe mistrzostwo świata.
Producenci zmieniają numery swoich starych produktów i mamy "nowe". Rozbudzają pragnienie posiadania kart z wyższymi numerkami tylko w gruncie rzeczy po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej wygląda to na postęp pozorowany.W takim tempie trzeba by wymieniać kartę co pół roku by utrzymać się na topie.Poza tym to tylko dodatkowe zamieszanie na rynku, które przypomina niedawną sytuację płyt głównych pod procki Intela.Coraz częściej jako największą zaletę nowej produkcji(gry) podkreśla się grafikę. Tylko czy gramy tylko dla efektownej grafiki?Chyba nie. A tak to właśnie wygląda. Stąd w niewielkich odstępach czasu mamy kolejne generacje kart graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 09:21, wosq napisał:

Coraz bardziej wygląda to na postęp pozorowany.

Dokładnie. Też jak widzę "karty nowej generacji" zgodne z DX10 (który wraz z Vistą nie oferuje nic oprócz spadku wydajności) to chce mi się śmiać/płakać.
Mam 7600GT GALAXY Zalman - delikatnie podkręcony. Ostatnio przeszedłem Bioshocka na Full opcjach z wszystkim włączonym, bez żadnych zacinek itp. w rozdziałce 1280x1024 - reszta nowych gier też działa idealnie. Po co więc przepłacać ? Kartę mam od roku a zaległości w grach na jakieś 3 lata - Crysisa póki co nie ruszam. Jak dopadnę demo zobaczę jak działa.
Do tego procek 2-rdzeniowy, 2GB RAM i nie trzeba łożyć 1500 na grafikę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować