Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezes studia Massive o grze World in Conflict

16 postów w tym temacie

gram.pl

Fanów gry World in Conflict, jednego z najlepszych i najbardziej innowacyjnych RTS-ów minionego roku, zapraszamy do obejrzenia wywiadu, w którym prezes odpowiedzialnej za niego firmy odpowiada na pytania, przygotowane przez redaktora gram.pl

Przeczytaj cały tekst "Prezes studia Massive o grze World in Conflict" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny, treściwy wywiad. A na kampanie to czekam tak umiarkowanie, bo CDP schrzaniło kompletnie spolszczenie i kampanii nawet nie ruszam, bo uszy bolą i gram tylko w multi. A, że odzewu o patch przywracający angielskie speeche nie ma to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kocham tą grę i cieszę się z tego wywiadu ;D
właśnie po cichu liczyłem na kampanię u rusków i myślę że będe usatysfakcjonowany :P
tylko szkoda że częściowo ten wywiad jest przeterminowany - mowa o trzecim patchu i czwartym przed gwiazdką
ale ogólnie dobre wrażenie z wywiadu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie grałeś w demo... zagraj, kilka razy, potem zagraj w wersję PL i powiedz - czy bardziej bolą głosy bohaterów (które ujdą, bo są całkiem znośne, choć jak zwykle w polonizacji aktorzy nie grali głosem, a chyba powinno się tego od nich wymagać) czy kompletnie wyprane z emocji, do tego momentami idiotyczne, momentami irytujące głosy jednostek (polecam spadochroniarzy NATO - poezja).

A materiał z lekka przeterminowany i w zasadzie jest to wałkowanie wszystkiego, co twórcy gry (a w zasadzie ten pan) już nie raz mówili w różnych filmikach. Jedyną nowością jest deklarowany brak planów co do dodatku (90% pewności, że się pojawi, pytanie tylko, kiedy ruszy robota i co nowego wprowadzi w mult, bo to jest główny cel twórców). Oczywiście, nie wszyscy widzieli promocyjne materiały video.
Warto podkreślić, że jeszcze nie doprowadzili do porządku podstawowej wersji gry i trochę updatów jeszcze przed nami: głównie muszą coś zrobić by zrównoważyć role, wśród których bardzo łatwo wskazać te lepsze i te gorsze, bez problemu tą najgorszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:41, hallas napisał:

Chyba nie grałeś w demo... zagraj, kilka razy, potem zagraj w wersję PL i powiedz - czy bardziej
bolą głosy bohaterów (które ujdą, bo są całkiem znośne, choć jak zwykle w polonizacji aktorzy
nie grali głosem, a chyba powinno się tego od nich wymagać) czy kompletnie wyprane z emocji,
do tego momentami idiotyczne, momentami irytujące głosy jednostek (polecam spadochroniarzy
NATO - poezja).


W multi da się znieść. W demo siekłem jakiś tydzień i to dużo. A najbardziej po prostu ubolewam nad dialogami... Poza tym tylko nagielski mi do tej gry pasuje, polska wersja jest tak jakby wyprana z klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"która po latach zastoju w gatunku wprowadziła prawdziwie rewolucyjne rozwiązania" a kompania braci to co? według mnie jest 5 razy lepsza a przede wszystkim realistyczna a ta nie! Ale wielu osobom się podoba, nie widzę tu żadnej rewolucji, kampania była bardzo ciekawa a filmiki bardzo dobre, lecz hicior to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"która po latach zastoju w gatunku wprowadziła prawdziwie rewolucyjne rozwiązania" a kompania braci to co? według mnie jest 5 razy lepsza a przede wszystkim realistyczna a ta nie! Ale wielu osobom się podoba, nie widzę tu żadnej rewolucji, kampania była bardzo ciekawa a filmiki bardzo dobre, lecz hicior to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować