Zaloguj się, aby obserwować  
WoWmen

Muzyka, radia internetowe, zagadnienia związane z muzyką

696 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2005 o 16:37, Złooty napisał:

A czy ktoś może interesuje się muzyką Trance, Klubową?


Ja się przyznaję bez bicia :P Nie znam żadnych super stacji radiowych... ale polskie w miarę przyzwoite to:

Radio Desire http://desire.pl/
Radio Kiss FM http://www.kissfm.pl/

Tylko najbardziej denerwujące jest to, że większość kawałków jest zagadywana pozdrowieniami :/ Za to muzyka w miarę przyzwoita :) A jeśli chodzi o mnie to najbardziej lubię się zrelaksować przy muzyce ATB, a do posłuchania: oczywiście Benny Bennassi i Cosmic Gate (polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie miałem czasu by Ci odpowiedzieć ;) A więc dość ciekawie brzmi formacja Rob Zombie, bardźo przyjemne dla ucha rytmy nie za mocne nie za lekkie. Kolejny zespół już PoP to Gorillaz, może słyszałeś utwór "Feel Good" a;le lepsza jest ich "klasyka" z roku 2001. Utwór "19-2000" a także "Clint Eastwood" jak dla mnie super utwory. Nie wiem czy trzeba Ci przedstawiać to ale świetny jest System of a down (możliwe że to znasz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 19:44, WoWmen napisał:

Ostatnio nie miałem czasu by Ci odpowiedzieć ;) A więc dość ciekawie brzmi formacja Rob Zombie, bardźo przyjemne dla ucha
rytmy nie za mocne nie za lekkie. Kolejny zespół już PoP to Gorillaz, może słyszałeś utwór "Feel Good" a;le lepsza jest
ich "klasyka" z roku 2001. Utwór "19-2000" a także "Clint Eastwood" jak dla mnie super utwory. Nie wiem czy trzeba Ci przedstawiać
to ale świetny jest System of a down (możliwe że to znasz ;))


Gorillaz mam dwie płyty, Rob Zombie zobacze a SOAD miałem zobaczyć ale z głowy mi wyleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 21:51, GaNgStA napisał:

Gorillaz mam dwie płyty, Rob Zombie
zobacze a SOAD miałem zobaczyć ale z głowy mi wyleciało

Z SoaD-u zobacz koniecznie album Toxicity. Super kompilacja utworów poszukam jak będe miał czas linku do flasha gdzie soundtrackiem jest tytułowy utwór z tej płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 22:42, Poul_Marcin napisał:

Mam pytanie: Czy ktoś zna piosenkę z reklamy Film Extreme (filmextreme.pl), która leci na 4fun.tv???

Apollo440 - Ain''t Talkin'' ''Bout Dub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ostrzeżenie" dla piratów.....onet się ośmiesza pisząc coś takiego bo staje po stronie piratów :/
Oto ten artykuł :
"Ostrzeżenie przed aktualizacją programu Kazaa
Serwis The Inquirer ostrzega użytkowników programu Kazaa, którzy wykorzystują go do pobierania z sieci plików muzycznych, by nie uaktualniali aplikacji.
Na właściciela Kazy, firmę Sharman Networks, nałożono obowiązek dokonania takiej aktualizacji programu, by uniemożliwić wyszukiwanie plików z muzyką.

Sędzia Murray Wilcox postanowił, że od 5 grudnia 2005 r. Kazaa ma uniemożliwiać wyszukiwanie terminów znajdujących się na specjalnej liście. Wytwórnie mają prawo do aktualizowania listy co dwa tygodnie.
Sędzia zobowiązał też twórców Kazy do wywierania maksymalnego nacisku na użytkowników, by pobrali oni zablokowaną wersję programu. Wspomniana czarna lista zawiera 10 tysięcy słów kluczowych, których Kazaa nie będzie wyszukiwała."
(ONET.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 17:35, WoWmen napisał:

> Mam pytanie: Czy ktoś zna piosenkę z reklamy Film Extreme (filmextreme.pl), która leci na 4fun.tv???
Apollo440 - Ain''t
Talkin'' ''Bout Dub

ktory swoja droga jest odrynarna, dresiarska przerobka "Ain''t Talking But Love" Van Halen :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 15:02, WoWmen napisał:

> Ja polecam założenie konta na last.fm
Podaj url do swojego ;) Moje - http://www.last.fm/user/Maphisto/



http://www.last.fm/user/upiordliwy/ - ;p Analogicznie idąc. A na razie nie mogę sobie zbyt wiele posłuchać ponieważ nadal mam problemik z kartą dźwiękowa. Mimo , że zainstalowałem sterowniki i wszystko co miałem do karty to wyskakuje mi ten komunikat i po muzie ani widu ani słychu. Moze niedługo zmienię tego grata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem. Nie wiem czy ktoś widział teledysk ATB - Marrakech. Jezeli tak to może będzie w stanie mi pomóc. Jaki tytuł ma film, który jest tam pokazywany?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja!
W TV leciała kiedyś tka reklama ze skaczącymi kolorowymi kulkami po ulicy.. W tle taka ładna gitarowa muzyczka. To chyba była reklama telewizora, albo monitora, nie pamiętam :/
Czy ktoś wie jak się nazywa ten utwór, grany w tle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot. Chciałem qpić pewną płyte, jednak ona jest bardzo stara (może nie tak bardzo) ma ona 14 lat. Czy jest jakiś serwis gdzie można qpić stare płyty?
Dokładnie chodzi mi o album "Last Of The Mohicans" wykonawca to albo Enya albo jeszcze Clannad.
PS: To nie jest ogłoszenie :) tylko szukam pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 23:08, WoWmen napisał:

Wiem że już istnieje wątek o muzyce np. o metalu itp.
W tym wątku chodzi mi o wasze opinię na temat któegoś z rodźajów muzyki. O wyjaśnienie dlaczego
słuchacie takiej a nie innej muzyki, co w niej takiego widzicie i dlaczego nie lubicie np.
Disco-Polo ( ;) )


WoWmen miałem cie za kogoś poważniejszego, tutaj strasznie chwali się że gra w WoW, a pisze że Disco „pieron wie co”(bo tak to można nazwać), jest muzyką, nie wkurzaj mnie nawet.
To zgroza jak można tak napisać. Wstydź się. Na katarynkę też powiesz że to muzyka.? ? ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jesteś szalony mówie Ci" :P czy jak to brzmiało xD z basha :D Różne są zboczenia a muzycznym jest disco-polo :P niestety to trzeba przełknąć :P bądź co bądź Rydźyk też jest duchownym a to że nie jest z kościołem to szczegół ;)
Ps. Nie jestem poważny? Ha! to teraz moge szaleć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować