Zaloguj się, aby obserwować  
WoWmen

Muzyka, radia internetowe, zagadnienia związane z muzyką

696 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2006 o 21:06, Puszkin napisał:

A czy ktoś tuaj interesuje się muzyką typu Breakbeat Drumm n'' Bass czy Electronica?? Jeśli
tak to niech zapoda jakiś dobrych wykonawców :]

DO Electronica należy chyba Music Instructor co nie? jak dla mnie jest to super ale stare jak świat :D Electro City(utwór) rox :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No człowieku toż to klasy i każdy fan electronici musi ich znać :D sam mam sporo ich utwrów już wręcz kultowych :] Supersonic Planet Earth Let''s Dance czy Get Ready albo DJ Rock Da House :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 23:21, Puszkin napisał:

No człowieku toż to klasy i każdy fan electronici musi ich znać :D sam mam sporo ich utwrów
już wręcz kultowych :] Supersonic Planet Earth Let''s Dance czy Get Ready albo DJ Rock Da House
:]

Ja obecnie słucham raczej najcięższych odmian metalu ale tego słuchałem za młodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metalu aż tak nie lubię ale dużo z mocnego Rocka mam muzy :] Mudvayne Static-x Dope to akurat ostatnio słucham a Static-X poprostu rządzi jak narazie :] płyty Start A War i Shadow Zone są bardzo dobre :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 23:28, Puszkin napisał:

Metalu aż tak nie lubię ale dużo z mocnego Rocka mam muzy :] Mudvayne Static-x Dope to akurat
ostatnio słucham a Static-X poprostu rządzi jak narazie :] płyty Start A War i Shadow Zone
są bardzo dobre :]

Hmm statica to tylko słuchałem w sound tracku NFS:U :P jakoś nie chciało mi się kupować ich płyty bo nie zachwycili mnie zbytnio :P Wolałem płytke Behemotha ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 23:31, Puszkin napisał:

To co było w NFSU to było akurat z tych lekkich :] reszta jest w miare niezła i daje po głośnikach
:] sąsiedzi ogólnie miękną przy każdej mojej muzyce :]

No ale do Canibalsów im daleko :P a ja jestem już uzależniony od sieczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 16:49, Puszkin napisał:

Nieee to zdecydowanie nie moje klimaty jedynie Rammstein jeszcze trzyma poziom i mam kilka
z jego utworów ale te dwa pozostałe nie podobają mi się.

Posłuchaj Disturbed :) powinło Ci się spodobać :) na onet teledyskach jest świetny kawałek "Stricken"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 18:41, Puszkin napisał:

Ale jak tak przesłuchałem kilka utworów to nie zaskoczyło mnie aż tak :] wokal mi nie przypadł
do uszy ale gitary itd jak najbardziej :]

Mi tam się spodobało to Jego "wakakaka" :D ogólnie lekkie i spokojne dla ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 21:06, Puszkin napisał:

A czy ktoś tuaj interesuje się muzyką typu Breakbeat Drumm n'' Bass czy Electronica?? Jeśli
tak to niech zapoda jakiś dobrych wykonawców :]


Dla mnie najlepszym zespołem z gatunku Drumn n'' Bass jest Prodigy!!! :) Kiedyś byłem zapalonym fanem tego zespołu (teraz trochę już wygasło moje zamiłowanie, ale dalej lubie posłuchać), mam prawie wszystkie od nich albumy - jeszcze na kasetach -hehe kto teraz słucha muzy na kasetach ? :P:P:P Najnowszy album "Always Outnumbered Never Outgunned" jest nawet niezły, choć moim zdaniem zancznie ustępuje od np. "The Fat of the Land", gdzie króluje świetny kawałek "Smack my bitch up" czy "Breathe" :P A i słyszałem, że niedawno także wypuścili, nowe remixy swoich starych hitów - słyszałem "Voodoo People" i jest naprawdę super - Polecam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować