Zaloguj się, aby obserwować  
loostro

Nowy newsletter - protest!

11 postów w tym temacie

Witam

Bardzo nie podoba mi się to, co ostatnio CD PROJEKT zrobił. Stworzyliście nowy newsletter i automatycznie "zaznaczyliście", że chcę go otrzymywać! A wara! Przecież nie po to "pozbywam" się pierwszego newslettera, żebyście mi jakiś drugi wciskali. Bardzo nie ładna praktyka.

Swoją drogą, po cholerę drugi newsletter? Co nowego wniesie? Czym różni się od poprzedniego? Z jego treści wynika, że sami nawet nie wiecie, co ma w nim się znajdować! Prosicie o wskazówki dotyczące jego formy i treści.
Tworzycie drugi newsletter... po co? Po to, żeby tym wszystkim, którzy jak ja - nie chcą otrzymywać SPAMu - wcisnąć swoją kampanię reklamową?

Lepiej przeznaczcie te pieniądze na kolejnego Witchera i jego promocję, a nie bezproduktywny marketing w stylu "Cześć, właśnie stworzyliśmy kolejną serię ulotek, ale jeszcze nie wiemy co na nich napisać. Może masz jakieś sugestie? Nie chciałeś ulotek, to prawda, ale ta seria jest NOWA. Sami jeszcze nie wiemy czym różni się od poprzedniej, ale jest INNA. Myśleliśmy, że Ci się spodoba".

Przeciw takim praktykom zgłaszam kategoryczny sprzeciw, jako klient, i w owym miejscu, na publicznym forum dla Waszych klientów, składam skargę.


Nie zabraniam Wam robić newsletterów, róbcie sobie co chcecie - ale NIE wciskać mi tego, na chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co tyle krzyku? Nikt nie zaznaczył Ci opcji otrzymywania newsletterów na stronie Twojego konta. Jeżeli je otrzymujesz to znaczy, że sam zaznaczyłeś sobie tą opcję... Wystarczy "odkliknąć" i po bólu :)
A na przyszłość dopisuj sie do istniejących już tematów, bo zrobi się mały bałagan na forum... Myślę, że podawanie odpowiedniego linka jest tu zbędne - wystarczy spojrzeć w przypięte tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę wziąć coś na wstrzymanie. Jesli chcesz zabłysnąć i przeciwko czemuś zaprotestować, radzę znaleźć sobie jakiś sensowny powód (warto byłoby też być zorientowanym w temacie, nie tak jak tu...) - unikniesz w ten sposób robienia z siebie błazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż to mamy za komunistyczne podejście do tematu szanowni panowie..? Widzę że w was tyle tolerncji co w naparstku wody, skoro mamy demokrację to zapewne i swobodę wyrażania myśli, rady radami - protest protestem, jeśli kolega loostro ma ochotę zaprotestować niech to czyni, co do swoistego bałagnu to on jest, był i będzie na to nic się nie poradzi, gdyby racjonalnie popatrzeć na to forum 80% tematów nie ma tutaj praw bytu.... więc trochę więcej powściągliwości, reszta zaś niech pozostanie milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 02:02, marselus napisał:

A cóż to mamy za komunistyczne podejście do tematu szanowni panowie..? /.../


Zabawne, odnoszę wrażenie że sam sobie zaprzeczasz. :) Skoro on ma prawo wyrażania swoich myśli i protestowania w tak śmiesznej sprawie, to chyba ja mam prawo go skrytykować. Zresztą jak można zareagować na taki protest? Mam napisać "Tak, masz rację, w zupełności się z tobą zgadzam. Zaprotestuj jeszcze przeciwko domyślnie włączonym awatarom na forum (można włączyć), albo domyślnie ustawionej białej skórce na forum - ja wolę czarną. Toż to jawna dyskryminacja!"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2008 o 11:16, rob006 napisał:

Zabawne, odnoszę wrażenie że sam sobie zaprzeczasz. :)

Ja tutaj, nie widzę żadnego zaprzeczenia, jasno i wyraźnie wyraziłem swoją opinię, problem jest w tym, że kolega protestując przeciwko czemuś co mu się nie podoba wywołuje taką a nie inną reakcję <mowa tutaj o zaistniałym stanie> Chce protestować może jego wolny wybór tak samo jak i wasz wybór by taką postawę negować, dwa przyczynki do tej wypowiedzi - śmieci czy nie śmieci takim postem..? Nie śmieci, gdyby popatrzeć na całe to forum jest tutaj 300 ton różnego bezsensownego odpadu który nie ma racji bytu, z tego forum powoli zaczyna się robić "wszystko" a wiadomo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, przyczynek numer dwa, tak samo jak kolega może się ośmieszać poprzez taką formę protestu <dotyczącą poniekąd nieistotnej sprawy> należy wyjść z założenia, iż osoba pisząca o ośmieszaniu sama staje w takiej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 12:01, marselus napisał:

> Zabawne, odnoszę wrażenie że sam sobie zaprzeczasz. :)
Ja tutaj, nie widzę żadnego zaprzeczenia, jasno i wyraźnie wyraziłem swoją opinię,

A ja widzę, że krytykujesz nas bo krytykujemy go - nie widzisz w tym nic dziwnego i sprzecznego?

Dnia 26.01.2008 o 12:01, marselus napisał:

Chce protestować może jego wolny wybór tak samo jak i wasz wybór by taką postawę negować, dwa przyczynki do tej wypowiedzi - śmieci czy nie śmieci takim postem..?

Co do reszty posta - ja nie mówię że śmieci, choć nie zmienia to faktu, że podobny skutek odniósłby, gdyby wyjął jakiś transparent i zaczął krążyć w swoim pokoju "protestując". Czy to ma sens - niech każdy sam sobie odpowie.

Dnia 26.01.2008 o 12:01, marselus napisał:

należy wyjść z założenia, iż osoba pisząca o ośmieszaniu sama staje w takiej pozycji.

A mógłbyś to rozwinąć? Bo nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG.Miał być wieczorem lub dzisiaj rano.Wystarczy poczekać a n ie zaraz protestować:P
A poza tym to jak już na pewno ktoś słusznie zauważył nikt nie wciska ci go na "chama"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. jak na razie nie użyłem żadnego pojęcia którym to mógłbym uważać za swoisty rodzaj krytyki osób które krytykują twórcę tematu... dlatego też nie będę tłumaczył tutaj pewnych sytuacji <z racji podczepienia tematu robi się swoisty off top a tego nikt nie lubi>, zadałem tylko proste pytanie, dlaczego kolega pisząc to co pisze zciąga na siebie słowa krytyki...? W końcu ma do tego prawo a my możemy niezauważenie przejść koło tego wychodząc z założenia, iż wolnym jest człowiekiem i może robić to co chce.
Przytoczone przez ciebie pojęcie "skutku" ciekawiew można by było zinterpretować, z jednej strony masz rację faktem jest to iż mógłby tak zrobić, co jednak, gdy pisząc to co pisze chciał zobaczeć czy ktoś się z nim zgodzi..? To jest tak samo jak z protestami czy to pielęgniarek czy też nauczycieli, mogą po cichu protestowac robiąc to co robią bądź globalnie wyrazić swoją opinię, po to tutaj umieszcza się opinie by mogło ją większa ilość osób przeczytać.
Sam nie napisałeś o śmieceniu ale zauważylem wątek bałaganu, więc można wywnioskować iż ten post jest nie na miejscu.
Na koniec małe spostrzeżenie - To co ważne dla kogoś innego dla Ciebie może być nieistotne a to co istotne dla Ciebie dla kogoś może okazać się bzdetkiem.
Pozdrawiam i żegnam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 00:45, loostro napisał:

Witam

Stworzyliście nowy newsletter i automatycznie "zaznaczyliście", że chcę go otrzymywać!

Nie sądzę. Skoro go otrzymujesz, to znaczy, że zaznaczony miałeś już wcześniej

Dnia 26.01.2008 o 00:45, loostro napisał:

A wara! Przecież nie po to "pozbywam" się pierwszego newslettera, żebyście mi jakiś drugi wciskali.

Ale o co tyle krzyku? To se odhacz i będzie po kłopocie, bo newsletter zniknie z twego życia

Dnia 26.01.2008 o 00:45, loostro napisał:

Swoją drogą, po cholerę drugi newsletter? Co nowego wniesie? Czym różni się od poprzedniego?

Chyba tym, że traktuje o społeczności gramowiczów, a nie sklepowych nowinkach. Tja, żadna różnica...

Dnia 26.01.2008 o 00:45, loostro napisał:

Z jego treści wynika, że sami nawet nie wiecie, co ma w nim się znajdować! Prosicie o wskazówki
dotyczące jego formy i treści.

Jakby cedepowcy umieścili w nim to, co IM się podoba, to zapewne byś narzekał, że nie dopuszczają gramowiczów do głosu... Przecież właśnie o to chodzi, żeby to gramowicze się w jak największym stopniu przyczynili do tworzenia tego newslettera

Dnia 26.01.2008 o 00:45, loostro napisał:

Tworzycie drugi newsletter... po co? Po to, żeby tym wszystkim, którzy jak ja - nie chcą otrzymywać
SPAMu - wcisnąć swoją kampanię reklamową?

Po pierwsze niezbyt reklamową, bo CDP nie reklamuje siebie, tylko ukazuje społeczność gramowiczów. Po drugie - nie "wcisnąć", bo nikt cię nie zmusza do czytania tego

Dnia 26.01.2008 o 00:45, loostro napisał:

Lepiej przeznaczcie te pieniądze na kolejnego Witchera i jego promocję,

Ja tam mam już kampanii promocyjnej Wiedźmina po uszy i wcale mi się nie spieszy do kolejnej części :)

Dnia 26.01.2008 o 00:45, loostro napisał:

a nie bezproduktywny marketing w stylu "Cześć, właśnie stworzyliśmy kolejną serię ulotek, ale jeszcze nie
wiemy co na nich napisać. Może masz jakieś sugestie? Nie chciałeś ulotek, to prawda, ale ta seria
jest NOWA. Sami jeszcze nie wiemy czym różni się od poprzedniej, ale jest INNA. Myśleliśmy,
że Ci się spodoba".

Dnia 26.01.2008 o 00:45, loostro napisał:


Przeciw takim praktykom zgłaszam kategoryczny sprzeciw, jako klient, i w owym miejscu, na publicznym
forum dla Waszych klientów, składam skargę.

Ojej. Zapewne Sol & spółka bardzo się tym przejęli. Nie będą mogli z tym żyć, nie mówiąc już o spokojnym śnie. Trzeba było znaleźć jakiś inny sposób na zaistnienie, niż wzniecanie jakiejś durnej rewolucji...

Dnia 26.01.2008 o 00:45, loostro napisał:

Nie zabraniam Wam robić newsletterów, róbcie sobie co chcecie - ale NIE wciskać mi tego, na
chama.

Przecież nie wciskają. Powtarzam - nikt cię do tego nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować