KulpaDawid

Szukam filmu, nie znam (nie pamiętam) tytułu ani aktorów . Proszę o pomoc! =)

886 postów w tym temacie

Szukam od dłuższego czasu jednej czarnej komedii. Widziałem ją lata temu w telewizji ale z nic nie moge sobie przypomnieć jak się nazywa. Jest to już dość stary film. Scenariusz jest taki że na planie filmu o mordercy nagle zaczyna ginąć ekipa filmowa a w mijescu każdej zbrodni zostawiał literę (potem ułorzyły się bodajrze w imie NADIN). Pamiętam jeszcze że na końcu okazało się że wszystkie morderstwa były bo morderca byl zakochany w jednej z aktorek/osób z ekipy( chyba jakoś tak to było). Ktoś ma wie jak ten film się nazywał?

Szukam tytulu pewnego filmu :P Byl bodajze w TV4 puszczony co najmniej raz gdzies miedzy 2002, a 2007. Glownym bohaterem byl czlowiek "zrobiony" z kilkudziesieciu cial innych kobiet i mezczyzn, skore mial roznych kolorow. Reszty nie pamietam, bo troche dawno to bylo, a filmu i tak obejrzalem nie wiecej niz 30-40 min.

Dnia 16.01.2011 o 21:00, Tomoya-kun napisał:

Szukam od dłuższego czasu jednej czarnej komedii. Widziałem ją lata temu w telewizji
ale z nic nie moge sobie przypomnieć jak się nazywa. Jest to już dość stary film. Scenariusz (...)
nazywał?

Pasuje mi do tego filmu
http://www.imdb.com/title/tt0111686/

To nie to... mimo, ze bardzo pasuje do mojego opisu :P. Z tego co pamietam w tamtym filmie glowna postac miala chyba dlugie wlosy i byla to bardziej rekonstrukcja ciala z innych cial niz nowy twor. Ale dzieki za checi, jesli cos jeszcze moze znasz to wrzuc.

Dnia 02.02.2011 o 21:59, kuba9876543210 napisał:

Eee.. bardzo slabo pamietam, ale raczej ani jedno ani drugie. Predzej sci-fi/sensacyjny.

Ja pamiętam serial SeaQuest, tam byli łaciaci ludzie, ale ze składaniem ze zwłok nie miało to wiele wspólnego.
Za to ludzka składanka to standard w filmach w stylu Frankenstein''a np Frankenhooker(1990) czy Bride of Re-Animator (1990)?

/.../
The Outer Limits (TV series)
Captain Cotter McCoy
– Identity Crisis (1998) … Captain Cotter McCoy

główna rola Lou Diamond Phillips

Ps. czy to był film amerykański ?.

Dnia 02.02.2011 o 22:24, kerkas napisał:

The Outer Limits (TV series)
Captain Cotter McCoy
– Identity Crisis (1998) … Captain Cotter McCoy
główna rola Lou Diamond Phillips

[jako fan Outer Limits] wyjasniam: Ten odcinek był o transmisji świadmości do androida a nie przeszczepie mózgu.

/ zadne nie pasuje.. szkoda, ze wiecej szczegolow nie pamietam ;]

Ps. czy to był film amerykański ?.

Na 95% tak. Prawie na pewno byl z lat 80 lub 90.

@zadymek

Now and again zobacze, moze to to? choc twarz aktora mi nie pasuje.. no i to nie byl serial..

Szukam filmu animowanego, dość starego, o urządzeniach domowych. Pamiętam, że był tam toster, lampa, kocyk i coś tam jeszcze. Te sprzęty się chyba zgubiły i szukali właściciela (on je znalazł na końcu filmu na złomowisku). Zna ktoś tytuł tej bajki?

Sorki, już nieaktualne, jakoś znalazłem w google ;)
"Dzielny mały toster" jedna z ulubionych bajek mojego dzieciństwa ;)

Dnia 11.02.2011 o 23:22, Orion napisał:

Sorki, już nieaktualne, jakoś znalazłem w google ;)
"Dzielny mały toster" jedna z ulubionych bajek mojego dzieciństwa ;)

Pamiętałem tylko pojedyncze sceny głównie z lampą i z tosterem. Dzięki Tobie wiem teraz z jakiej bajki te wspomnienia. Dziękuję :).

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się