Zaloguj się, aby obserwować  
takro123

konsola vs. PC

10 postów w tym temacie

Tak jak w temacie zostawiajcie komentarze np. konsola jest lepsza od PC [DLACZEGO], a PC jest lepszy od konsoli [DLACZEGO]


p.s nie wyszukałem podobnego tematu więc jeśli taki jest to zamknijcie ten temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:52, takro123 napisał:

Tak jak w temacie zostawiajcie komentarze np. konsola jest lepsza od PC [DLACZEGO], a
PC jest lepszy od konsoli [DLACZEGO]


p.s nie wyszukałem podobnego tematu więc jeśli taki jest to zamknijcie ten temat. ;)


Wolę PC z kilku powodów ponieważ na konsolach się jakoś tak dziwnie steruję tym padem ale pewnie można się przyzwyczaić i na konsole jest strasznie mało strategi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to :

Konsola jest lepsza od PC pod tymi względami, że:
-Jak ustawisz max detale w jakiejś grze, to na konsoli np na x-box 360 grafika bedzie itak lepsza.
-Wiecej argumentów nie podam nie jestem posiadaczem konsoli ale to co napisalem @up po prostu wiem xD

PC jest lepszy od Konsoli bo::D
-Jest wiecej gier
-Możliwość swobodnego przegladania stron internetowych itp
-Możliwość pisania na tym forum xD
-Wogule PC ma wieksze możliwości...


A jak ktoś ma jakies uwagi to niech sie nii podzieli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde dziwnie sie steruje? a osoba która gra na konskolach moze powiedzieć ze dziwnie sie steruje klawiaturą.
Ja osobiscie wole PC, po pierwsze dlatego ze gry są tańsze i bardziej rozbudowane[przykładów chyba nie musze podawać] z kolei posiadacz konsoli po zakupie gry[bądź przed} nie musi sie martwić czy mu pójdzie.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:00, rafekx 12 napisał:

naprawde dziwnie sie steruje? a osoba która gra na konskolach moze powiedzieć ze dziwnie
sie steruje klawiaturą.
Ja osobiscie wole PC, po pierwsze dlatego ze gry są tańsze i bardziej rozbudowane[przykładów
chyba nie musze podawać] z kolei posiadacz konsoli po zakupie gry[bądź przed} nie musi
sie martwić czy mu pójdzie.Pozdro


Raczej nikt tu tak nie napiszę ponieważ kto piszę na tym forum to musi mieć klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,Konsole vs. PC. Konflikt stary jak świat i pewnie jeszcze długo bez zwycięzcy.Ja preferuję PC(ale mój 1 graj-sprzęt to Pegazus,kilka miesięcy potem PC).Mam co prawda PS2,jak kupiłem cały czas grałem na niej.Przyszło kupno nowego kompa i od razu poszła w kąt.Teraz są te X360 i PS3, ale gry są cholernie drogie i...i.... wolę PC :P.Ale martwi mnie to, że coraz mniej gier wychodzi na PC, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:09, rafekx 12 napisał:

Naprawde?! śiwetne odkrycie ale jak komuś klawiatura służy tylko do pisania a pad do
grania,to jak myślisz co powie?


Że woli klawiaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.Mi Pc służy głównie do pracy a mniej do grania.Oczywistym faktem jest, iż Pc ma większe możliwości od konsoli a konsole typu Xbox i Play Station powstały po to by na nich grać a nie śmigać po necie.Oczywiście jeżeli mówimy o konsolach starej generacji.Konsole dają możliwość grania online lecz to nie zmienia faktu,że powstały głównie do grania.Jednym zdaniem.Pc niech służy do pracy a mniej do grania a konsole niech będą tylko do grania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować