Zaloguj się, aby obserwować  
ricop

Kody do gry Piraci z Karaibów

40 postów w tym temacie

Proszę o kody znalazłem już pare ale niedzialaja mi jeden to bylo ze skopiowac 2 pliky do glownego katalogu gry odpada drugi zeby zmienic poszczegolne linijki w pliku odpada.MOze jakis trainer nie wiem please help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby móc używać cheatów musisz najpierw skopiować dwa pliki do głównego katalogu, w którym zaistalowana została gra. Pliki te to:

seadogs.c z podkatalogu /PROGRAM/

oraz

init_pc.c z podkatalogu /PROGRAM/CONTROLS/


Uruchom grę, możesz teraz korzystać z następujących cheatów:

Y - God Mode
U - Shotgun Mode
I - +100,000 Gold Points
O - +50 Skill Points
P - ustawia twoją reputację na Neutral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z kodami. W serwisie gry-online jest ten plik, który trzeba podmnienić, aby kody działały. Jednak aby mieć ten plik czeba mieć opłacony abonament w gry-online, albo wysyłać sms''a, bez żadnej gwarancji, że otrzymasz tą łatę. Czy tych plików nie ma gdzie indziej, gdzieś gdzie możnabyłoby je dostać bez opłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 20:59, olcia13 napisał:

To na seri rosyjska gra? Nie wiedziałam!


No to już wiesz. Rosjanie robią sporo dobrych gier,a Akella to duża, poważna firma. :)

Swoją drogą parę razy już musiałem ludziom tłumaczyć ,że np. Earth 2160 jest grą polską :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wstyd się przyznać ale ja dopiero niedawno się dowiedziałem, że Earth 2160 jest polską grą... :P A słyszałem, że Akella robi kolejne dwie gry pirackie! Juhu! Świetnie się bawiłem przy Piratach z Karaibów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej skopiowalem te pliki do głównego katalogu czyli u d/papa/piraci z kraibow i nic kody nie cha dzialac co mam zrobic zeby dzialaly ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie kody są i działaja ale tylko do momentu gdy dostaniesz od Danielle w głowę podczas jednej z misji - traci się nieśmiertelność i za chiny nie mozna jej przywrócić.
Może ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 09:16, Achim napisał:

No fajnie kody są i działaja ale tylko do momentu gdy dostaniesz od Danielle w głowę podczas
jednej z misji - traci się nieśmiertelność i za chiny nie mozna jej przywrócić.
Może ktoś ma jakiś pomysł?

Ej to jak można je wogule właczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 21:53, PAPISHON napisał:

Ej to jak można je wogule właczyc


Modyfikując jeden z plików - dopisując linijke tekstu zapewniającą niesmiertelność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie kody są i działaja ale tylko do momentu gdy dostaniesz od Danielle w głowę podczas jednej z misji - traci się nieśmiertelność i za chiny nie mozna jej przywrócić.

no to ma ktoś pomysł co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody do gry. Już nie pierwszy raz to słowo słyszę :) Parę lat temu też grałem tylko z kodami by jak najszybciej przejść całą grę. Ale jednak niedawno powiedziałem: STOP z Kodami!!! :P
Teraz kodów używam żadziej i tylko w ważnych wypadkach, a nie naprzykład na początku gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem na poczatku gry tylko juz dosyc daleko zaszlem, i nie moglem przejsc tego momentu. Ale teraz mi już kody nie potrzebne przeszlem cala gre :D Tak samo jak ty nie używam kodów w grach tylko chcialem sobie pomóc w PzK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety to jest do bani! jak zaminilem pliki w grze to niedziala klawisz akcji! Jak np zaczynam gadac z danielle to potemjuz niemoge dalej gadac tylko alt+f4! ;/ szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc o co chodzi z tymi kodami które mi nie chodzą z kopiowałem te ini_pc.c i seadogs.c do głównego katalogu
gry i co miało działać?! Nie niedziała nie wiem czemu ,Może ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopiuję te pliki i nic. dlaczego to nie dziala? PLZ help. Czy to zależy od wersji? Np. dziala w 1.0 a nie dziala w 1.2 lub 1.3. jeszcze raz plz help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować