• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
safran44

Mozilla Firefox

Pytanie

Cześć mam taki problem otóż to gdy chcę włączyć jakiś obrazek na mozilli firefox to mi sie pokazuje jakiś mały obrazek z "X" i zdjęcie się nie włącza jak zrobić żeby było widać zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

166 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.02.2008 o 09:04, safran44 napisał:

Cześć mam taki problem otóż to gdy chcę włączyć jakiś obrazek na mozilli firefox to mi
sie pokazuje jakiś mały obrazek z "X" i zdjęcie się nie włącza jak zrobić żeby było widać
zdjęcie.


Jeśli Ctrl+F5 nie pomaga, to spróbuj wywalić Cookies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No myślę że tu będzie dobrze.
A więc posiadam mozille firefoxa i co chwila strona sama się odświeża. Jest to bardzo irytujące. Szukałem w ustawieniach czegoś w stylu auto-odświeżania ale nie znalazłem. Wcześniej było dobrze a teraz jakoś się porobiło...proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2008 o 14:57, Gothic 12 napisał:

No myślę że tu będzie dobrze.
A więc posiadam mozille firefoxa i co chwila strona sama się odświeża. Jest to bardzo
irytujące. Szukałem w ustawieniach czegoś w stylu auto-odświeżania ale nie znalazłem.
Wcześniej było dobrze a teraz jakoś się porobiło...proszę o odpowiedź.

Dzieje się tak na jednej konkretnej stronie, czy na każdej ?

safran44 - usuń cache przeglądarki (narzędzia ->wyczyść prywatne dane i tam zaznacz wszystko) i uruchom ponownie przeglądarkę, jeśli to nie pomoże spróbuj ją przeinstalować

z jakiej wersji ff korzystasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2008 o 17:25, Fagno napisał:

> No myślę że tu będzie dobrze.
> A więc posiadam mozille firefoxa i co chwila strona sama się odświeża. Jest to bardzo

> irytujące. Szukałem w ustawieniach czegoś w stylu auto-odświeżania ale nie znalazłem.

> Wcześniej było dobrze a teraz jakoś się porobiło...proszę o odpowiedź.
Dzieje się tak na jednej konkretnej stronie, czy na każdej ?

Już sobie poradziłem, wystarczyło poszukac na google. Przepraszam że nie edytowałem postu lecz grałem i o bożym świecie zapomniałem(rym xD). To działo się przez Skype(właściwie to nie sam program główny ale jakiś tak dodatek). I dzialo się to na każdej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. A mianowicie : Gdy otwieram 2 kartę w mozilli, i chcę przejść z powrotem do pierwszej. Odświeża mi się ta którą włączyłem o,O. Nie wiem o co chodzi, grzebałem w ustawieniach, jednak nic na temat odświeżania po przeskoczeniu na inną stronę nie znalazłem. Ogólnie nie jest z tym nic złego. Jednak gdy chcę np. obejrzeć filmik na youtube i przeskoczę na inną kartę, gdy on sie buffuruje, to gdy wrócę odświeża się ta karta. Jeśli ktoś bardziej zaawansowany się w tym orientuje, byłbym wdzięczny za pomoc ;p.
[ btw : robiłem już reinstall, jednak to też nie pomogło. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zauważyłem także że mam problem z szybkim logowaniem. A dokładniej, kiedy chcę się szybko zalogować na forum, np. wiaderko.pl, i wpisuje login i password, wyskakuje informacja że podałem błędne hasło. Dalej ! Problem jest także z gmail.com, gdy chcę sprawdzić maila, skrzynka ciągle mi się odświeża, myślę że problem bierze się stąd, iż na gmailu "wolnego miejsca w skrzynce ciągle przybywa" i moja mozilla wariuje i się automatycznie odświeża. Wie ktoś o co z tym wszystkim chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.06.2008 o 13:41, Coxsik napisał:

Elo. Mam taki problem z mozillą jak wchodzę na forum.gram.pl albo czasem na inne stronki.


Też to mam ;)
Zamknij kartę i włącz w nowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.06.2008 o 14:19, tuna napisał:

> Elo. Mam taki problem z mozillą jak wchodzę na forum.gram.pl albo czasem na inne
stronki.

Też to mam ;)
Zamknij kartę i włącz w nowej :)

to pomaga ale tylko czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.08.2008 o 13:23, Josef Svejk napisał:

Mozilla to lipa. OPERA IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



opera jest dobra ale mozilla lepsza...
wiedzie o tym, że moizlla może odtwarzać takie programy Tv jak TVP, TVn polsat 4funtV itd.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.02.2008 o 09:04, safran44 napisał:

Cześć mam taki problem otóż to gdy chcę włączyć jakiś obrazek na mozilli firefox to mi
sie pokazuje jakiś mały obrazek z "X" i zdjęcie się nie włącza jak zrobić żeby było widać
zdjęcie.


miałeś jużwiele propozycji z naprawą...nic nie odpisujesz...;O

Spróbuj też wyinstalwoać starąmozille i ściągnąć tą najnowszą...mi to pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

chciałbym zauważyć że to podforum techniczne, więc proszę trzymać się problemów i ich rozwiazań, a nie przekrzykiwania się kto ma lepszą przeglądarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki proble. Co zrobić żeby karty nie wyłączały mi się za każdym razem kiedy wyłączeę Firefoxa? Zawsze miałem tak, ze automatycznie włączalo mi te same karty, a dziś pyta sie czy wyłączyć. Jak dam anuluj to się nic nie dzieje a jak dam zamknij karty to wyłącza przeglądarkę i po ponownym uruchomieniu muszę na nowo otwierać te same karty. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.08.2008 o 12:52, Kolumb95 napisał:

Mam taki proble. Co zrobić żeby karty nie wyłączały mi się za każdym razem kiedy wyłączeę
Firefoxa? Zawsze miałem tak, ze automatycznie włączalo mi te same karty, a dziś pyta
sie czy wyłączyć. Jak dam anuluj to się nic nie dzieje a jak dam zamknij karty to wyłącza
przeglądarkę i po ponownym uruchomieniu muszę na nowo otwierać te same karty. Pomocy!

sprawdź narzędzia?(ja spod Linuksa a tutaj to jest w edycji) preferencje/zakładkę karty, tam jest pole od pytania czy zamknąć wszystkie karty przy wyłączaniu przeglądarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A może to przez to że ściągam Archlorda? W tym specjalnym okienku do ściągania z Mozilli. Bo kiedy przestałem nie pytał mnie o nic tylko wyłączał i po ponownym uruchomieniu załączał z wszystkimi kartami z poprzedniej sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować