• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
safran44

Mozilla Firefox

Pytanie

Cześć mam taki problem otóż to gdy chcę włączyć jakiś obrazek na mozilli firefox to mi sie pokazuje jakiś mały obrazek z "X" i zdjęcie się nie włącza jak zrobić żeby było widać zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

166 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mam problem gdyż profil administratora mi się jakimś cudem popsuł i potrzebuję wziąć zakładki z tego konta na inne, jednak nie mam wyeksportowanego pliku ani nic, musiałbym jakieś foldery pokopiować z programu czy coś.. ktoś wie jak temu zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdy włączam FF myszka nagle przestaje reagować na PPM. Wszędzie indziej działa, ale w Firefoxie nie. Przeglądarka reaguje na kombinacje klawiszy, enter itd - tylko PPM nie działa.
Przeinstalowanie FF nic nie dało, avast i kaspersky nie wykryły żadnych wirusów. Wyczyściłem wszystko CCleanerem i póki co zainstalowałem Opere, ale wolę korzystać z FF, więc... wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam taki problem adblock włączony a reklamy wyskakują wie ktoś co z tym zrobić (dodam że nic przy tym programie nie majstrowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2011 o 09:22, Carter napisał:

mam taki problem adblock włączony a reklamy wyskakują wie ktoś co z tym zrobić (dodam
że nic przy tym programie nie majstrowałem)

Zaktualizować listę rzeczy do blokowania - raz.
Jeżeli chodzi tobie o niektóre reklamy na gram.pl to polecam ''Element Hiding Helper dla Adblock Plusa''. Dzięki ów rozszerzeniu jesteś sam narzucić Adblockowi blokowanie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.04.2011 o 18:46, Chlorofil napisał:

Jak mogę usunąć to co wpisywałem kiedyś tam w różnych polach w różnych wyszukiwarkach
? Bo trochę się śmietnik robi...


Nie testowałem tego, ale może podziała Narzędzia > Wyczyść historię przeglądania > dane formularzy i historia wyszukiwania, wybierasz ile tego chcesz usunąć (ostatnia godzina, wszystko itp) i klikasz OK. Da się też to usuwać, klikając na pustym formularzy i kiedy się wysunie ta "lista" wpisów wystarczy przytrzymać Delete z kursorem nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam takie pytanie,otóż jak używam wyszukiwarki "poręcznej" [patrz obrazek,jeśli nie wiadomo o co chodzi] - to o dziwo raz mi wyszukuje po PL, raz po ANG. Więc chcę ustawić ,żeby TYLKO po PL ta wyszukiwarka się używała poręcznie. Z normalnie gogole.pl idzie bez problemów.

20110503141824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam zamiar zrobić reinstall Windowsa i dlatego chciałbym spytać gdzie w najnowszej mozilli są zakładki? Gdzie jest jakiś folder, aby go skopiować lub czy jest opcja żeby bezpośrednio w mozilli zapisać owe zakładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z aktualizacją Adobe Flash Playera. Odinstalowałem nawet programu, ale to nie pomogło i wyskakuje taki komunikat...

20110810233240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.08.2011 o 23:32, SongoX napisał:

Mam problem z aktualizacją Adobe Flash Playera. Odinstalowałem nawet programu, ale to
nie pomogło i wyskakuje taki komunikat...

Jak usunąłeś to po tej czynności uruchomiłeś komputer ponownie? Jeżeli tak, a nie dało to skutku to inny pomysł.
Uruchamiasz Menedżer Zadań i w zakładce Procesy wynajdujesz działającą aplikację. Nie wiem jak dokładnie nazywała się, ale całą listę można przeszukać na google ;)
Mogą być jeszcze rejestry - nie daje rady to nie wiem - pewnie znajdzie się ktoś z bardziej genialnymi pomysłami(lub jednym skutecznym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie działają mi filmy na yt przez firefoxa, mam jeszcze chrome i wszystko dizała jak należy. zamiast filmu jest tylko czarny prostokącik. proszę o pomoc, dzięki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co prawda nie wiem czy to na pewno związane bezpośrednio z Firefoxem, ale mam problem.
Używam wymienionej przeglądarki, a od paru dni przeglądarka zawiesza mi się podczas wyświetlania stron korzystających z Adobe Flash (m.in. Youtube). Przeinstalowałem Adobe Flash na nowszy, Firefox sam się zaktualizował i nie nic Nigdy nie miałem takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.02.2012 o 16:18, karolekx23x napisał:

Jakie dodatki są przydatne a które raczej nie ?

Prócz legendarnego już AdBlock Plusa przydatne są jeszcze: BetterPrivacy, Flashblock, WOT (Web of trust), a z takich pierdołek to jeszcze Flagfox i SnipR, zależy od preferencji, ja np. wolę mieć flasha pod kontrolą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować