• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
safran44

Mozilla Firefox

Pytanie

Cześć mam taki problem otóż to gdy chcę włączyć jakiś obrazek na mozilli firefox to mi sie pokazuje jakiś mały obrazek z "X" i zdjęcie się nie włącza jak zrobić żeby było widać zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

166 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam.
Mam problem z firefoxem. Kiedy wchodzę na myspace, to nie mogę odtwarzać muzyki bo wyskakuje mi komunikat "Flash jest niedostępny. Twoja wersja Flash: 11.1.102". Dodam że mam najnowszą wersje flash i ponadto na internet explorer wszystko działa jak należy. Szukałem pomocy w google, jednak nic nie znalazłem. Owszem, niektórzy opisywali podobny problem, jednakże nie było żadnych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jaki może być powód, że mi w FF nie zapamiętuje ''zalogowania''? Tzn kiedy się loguję na pewno strony, i kliknę na jakiś załącznik na niej, to mnie wylogowuje, ew. w ogóle się zalogować nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy jest ktoś świadomy, czy istnieje dodatek/feature do Mozilli Firefox, który pozwala na szybkie przetłumaczenie konkretnego słowa? Chociażby przez Google Translate, albo angielsko angielski słownik, czy innych języków.

Waściwie to bardziej zależy mi na angielskiej definicji słownikowej danego angielskiego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2012 o 15:07, karolekx23x napisał:

Chciałem przelac pieniadze ale jest ostrzezenie ze polaczenie jest nieszyfrowane i prawdopowiednstwo
przejecia sob trzecich jest duze.
Jakiej brakuje wtyczki?


Żadnej. Zmień "http" w pasku adresu na "https".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Firefox z ustawionym zapamiętywaniem haseł może być bardzo pożyteczny... Tylko czy można "zajrzeć" jakie hasło zostało zapamieane dla danego loginu? Mogę zalogować się do swojej poczty, ale nie pamiętam hasła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2012 o 20:58, Boguslav4 napisał:

Firefox z ustawionym zapamiętywaniem haseł może być bardzo pożyteczny... Tylko czy można
"zajrzeć" jakie hasło zostało zapamieane dla danego loginu? Mogę zalogować się do swojej
poczty, ale nie pamiętam hasła :P


Narzędzia > Opcje > Bezpieczeństwo > Zapamiętane hasła > Wyświetl hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.01.2013 o 20:27, AphroditeDnB napisał:

Witam . Mam dwa problemy. Pierwszy ;jak klikne lewym przyciskiem w wyszukaną fraze to
otwiera mi sie w nowym oknie.Jak to zmienić? Drugi; jak to wyłączyć?)obrazek)

Chcesz aby szukana fraza otwierała się w nowej karcie? Opcje - karty zaznacz ''''Otwieraj nowe karty zamiast nowych okien'''' .
http://blog.teesupport.com/how-to-uninstall-buzzdock-buzzdock-removal-guide/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
Od zawsze korzystam z firefoxa. Ostatnio zauważyłem dziwną rzecz, a mianowicie google strasznie wolno mi chodzi. Wszystko strony wczytują się normalnie, a google się strasznie zacina. Nie jest to wina przeglądarki ponieważ na IE wszystko chodzi normalnie. Ma ktoś jakiś pomysł aby rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.

Mam pewien problem w firefoxie. Otóż na niektórych stronach tekst jest niewyraźny, najczęściej na facebooku. Cleartype mam włączone. Proszę o jakąś pomoc.

20130521201842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.01.2013 o 15:45, Seqiu napisał:

Witam,
Od zawsze korzystam z firefoxa. Ostatnio zauważyłem dziwną rzecz, a mianowicie google
strasznie wolno mi chodzi. Wszystko strony wczytują się normalnie, a google się strasznie
zacina. Nie jest to wina przeglądarki ponieważ na IE wszystko chodzi normalnie. Ma ktoś
jakiś pomysł aby rozwiązać ten problem?


Może jakiś program podmienił u Ciebie skróty do Google skrótami do ich własnej kopii.
Widział już takie "pomysłowe" firmy, w ten sposób wymuszające oglądanie reklam/wysyłanie danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem o co chodzi ale od kilku dni po włączeniu kompa i odpaleniu firefoxa od razu włącza mi się kilka stron które przeglądałem przed wyłączeniem kompa mimo, że normalnie zamknąłem przeglądarkę i nic się nie powinno zapamiętać ani tym bardziej włączać.
Da radę jakoś to wywalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.07.2013 o 20:32, Citkowsky napisał:

Nie wiem o co chodzi ale od kilku dni po włączeniu kompa i odpaleniu firefoxa od razu
włącza mi się kilka stron które przeglądałem przed wyłączeniem kompa mimo, że normalnie
zamknąłem przeglądarkę i nic się nie powinno zapamiętać ani tym bardziej włączać.
Da radę jakoś to wywalić?

Sprawdzałeś co masz ustawione w Narzędzia>Opcje>Ogólne>Po uruchomieniu programu Firefox: ? Może przypadkiem włączyło się "Wyświetl okna i karty z poprzedniej sesji".

Jak przywrócić zakładkę "Aktualności"? Zniknęła po zainstalowaniu nowej wersji FF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czemu jak próbuję zainstalować Mozille na innym niż systemowy dysku to pokazuje, ze jest 0 MB (a miejsca starczy na miliard takich Mozill) dostępne na nim i wyskakuje jakiś komunikat o braku uprawnień? wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pewnie jakieś "windowsowe"/zewnętrzne systemy zabezpieczeń uniemożliwiają instalację czegokolwiek poza dyskiem systemowym.

ps i tak masz nie najgorzej, ja w szkole musiałem "instalować" programy do windows/temp bo tylko tam zwykły user miał uprawnienia do zapisu. A zdalne konto na szkolnym serwerze to było raptem 4 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować