Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - będą problemy z dostępnością

14 postów w tym temacie

Domek

Wiceprezes korporacji Microsoft i główny architekt Xboksa 360, J Allard, nie ma złudzeń - będą problemy z dostępnością konsoli. Będą niezadowoleni klienci i sprzedawcy, ale firma nie zamierza zrezygnować z przyjętych założeń.

Przeczytaj cały tekst "Xbox 360 - będą problemy z dostępnością" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...coraz bardziej mi sie to nie podoba:(...a mam zamiar jechac w dniu premiery do Niemiec i sprawic sobie 360 z Oblivionem i ozywiscie najlepszymi wyscigami jakimi jest PGR3...juz sie nie moge doczekac...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię konsol... 1. za drogie 2. gry na nie są za drogie 3. gry na nie są zwykle tylko zręcznościówkami. A w Polsce raczej nie będzie problemów z dostępnością (pod warunkiem, że w ogóle się XBox 360 u nas ukaże). Mało towaru -> wysokie ceny -> mało klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rynek konsol w naszym kraju wcale nie jest taki mały, a w każdym razie rośnie. Oczywiście nie mamy na razie szans dojść do poziomu sprzedaży konsol i gier na nie, w państwach zachodnich Europy i tymbardziej USA, czy HOHO Japonii. Ale i tak jest coraz lepiej. I miło by było, gdyby niektórzy ludzie nie wystawiali produktom opinii, ani nie wyrokowali o ich sprzedaży jedynie na podstawie własnych zupełnei bezpodstawnych uprzedzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szarego Polaka nie stać niestety na zakup konsoli, o grach nie wspomnę, nie usprawiedliwia oczywiście to faktu, że w Polsce mamy piractwo na najzyższym, światowym poziomie. Ludzi, których stać na nową zabawkę M$ jest w naszym kraju naprawdę garstka. Nic się w tej materii nie zmieni dopuki konsola będzie kosztować 2 czy nawet 3 pensje przeciętnego biednego Polaka, a zakup gry będzie się wiązać z pożegnaniem się z 1/3 czy też połową miesięcznego budżetu tegoż wspomnianego nie najbogatrzego mieszkńca Europy. Rynek nowego Xbox''a w Polsce to żaden rynek dla M$, zdrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Microsoft otworzyć rynek następnej generacji konsol na całym świecie i zapoczątkować to nowe szaleństwo już teraz." Podejrzewam, że powinno być "Microsoft ///chce/// (...) ///konsol następnej generacji///", ale nie jestem pewien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować